Jump to content


Photo

Unban Livache.

CERERI/REQUEST UNBAN

  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
_Ly0nWGF_

_Ly0nWGF_

    Newbie

  • Posts
    17
  • Topics
    7
  • Reputation
    6
  • Online
    1 days

Numele exact scris pe care ai primit ban: Livache
Adresa IP exacta pe care ai primit ban: 37.182.81.249
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban: BroO
Motivul pentru care ai primit ban: aim
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla: Da, dar nu am folosit nici un fel de hack uri pentru a primi banul (cea de a 2 a sanctiune).
Dovezi (imagini / clip video): https://imgur.com/ioFxyGR


  • 1

#2
Aby

Aby

    Full Member

  • Posts
    264
  • Topics
    70
  • Reputation
    211
  • Online
    39 days

Ti se vede s0b-ul si-n imagine, dar meh, pun si dovada pt aim. https://www.youtube....eature=youtu.be


Edited by Aby, 01 May 2020 - 16:31.

  • 2

#3
_Ly0nWGF_

_Ly0nWGF_

    Newbie

  • Posts
    17
  • Topics
    7
  • Reputation
    6
  • Online
    1 days

1.Vreau sa vad de ce am primit ban, deoarece la acel moment din dovada mi ai dat kick deja si banul pentru nimic.

2.Vreau sa stiu daca e posibil si normal sa sanctionezi de 2 ori acelas playeri daca a doua oara nu ai dovada.

3.Vreau sa stiu ce reason e ala deoarece in regulament spune sa specifici motivul kick ului iar eu nu am inteles daca pot intra cu alt hack sau ceva din acel reason.

Dovada cu kick ul: https://imgur.com/R00rAx5

Dovada cu banul: https://imgur.com/ioFxyGR

Iar la acea dovada cu ban se poate vedea in cele 4 randuri de jos ca ti ai schimbat numele deci cred ca esti aceeasi persoana cu  2 conturi sa inteleg.

Resumand, vreau sa aflu motivul banului deoarece cu kick ul si cu dovada ce ai puso precedent am rezolvat. Dar ban ul? (Nu bagati in seama orele deoarece ma aflu in italia adica este cu o ora in urma fata de romania.)


Edited by _Ly0nWGF_, 01 May 2020 - 17:26.

  • 1

#4
Aby

Aby

    Full Member

  • Posts
    264
  • Topics
    70
  • Reputation
    211
  • Online
    39 days
Kick-ul nu e pt nimic, voiam să te aduc la mine tu fiind in dm, să-ți spun că-ți dau o șansă dacă ștergi aim-ul, mă rog, m-ai luat la mișto, așa că a rezultat ban-ul, kick-ul nu a fost pentru folosirea programelor interzise, a fost pentru plăcerea mea personală, nu suntem aceași persoană, amândoi suntem admin, eu neavând level de ban, dar cu o dovadă plauzibilă pentru momentul acela, evident, nu am ezitat, dar ban-ul fratele meu, e dat din plin si meritat.
  • 1

#5
_Ly0nWGF_

_Ly0nWGF_

    Newbie

  • Posts
    17
  • Topics
    7
  • Reputation
    6
  • Online
    1 days

"Kick-ul nu e pt nimic, voiam să te aduc la mine tu fiind in dm, să-ți spun că-ți dau o șansă dacă ștergi aim-ul, mă rog, m-ai luat la mișto, așa că a rezultat ban-ul, kick-ul nu a fost pentru folosirea programelor interzise, a fost pentru plăcerea mea personală, nu suntem aceași persoană, amândoi suntem admin, eu neavând level de ban, dar cu o dovadă plauzibilă pentru momentul acela, evident, nu am ezitat, dar ban-ul fratele meu, e dat din plin si meritat."

 

Deci vrei sa spui ca: kick a fost acordat degeaba cea ce nu se poate ca admin de level 1 iar aceasta chestie este ceva grav, tu nu poti sa ma obligi sa vin la tine ca sa mi dai o a "2 a sansa"...vreau sa stiu la ce imi dai tu o a doua sansa cand aim ul se pedepseste cu ban 3 zile ci nu cu 5 cum mi s a acordat iar apoi gandestete ca am fost sanctiona "din placere"...  coae te auzi tu ai admin degeaba, iar nu stiu din greseala am auzit ca nu poti sanctiona pe dovada altei persoane si cum se face ca fix cand tu "ai iesit" a intrat BroO si am primit ban tu te auzi ce spui? iar dupa ce am primit ban scrie "Changed his name" coae esti de toata jena cum sa minti asa.. parca nici nu ti ai schimbat numele inapoi si ai spus "gata a fost usor" sau cv de genu. https://streamable.com/idjm60 dovada unui prieten ca te am luat la misto.. da, desigur ca te am luat la misto dupa ce am vazut cum incerci sa fii superior si sa incerci sa mi dai mie lectii.. dar daca banul a fost pentru ca te am luat la misto iar kick ul din placere ce treaba are aim ul.. sau ia o asa daca kick ul a fost pentru aim ce treaba avea banul sau ca te am luat la misto tu nu te auzi chiar deloc frt?


Edited by _Ly0nWGF_, 01 May 2020 - 23:26.

  • 0

#6
Aby

Aby

    Full Member

  • Posts
    264
  • Topics
    70
  • Reputation
    211
  • Online
    39 days
Îmi accept kick-ul acordat aiurea, ban-ul rămâne că folosești cheat-uri, end of story, dacă se mai postează aici pentru off topic mac si trac, săriți spartanii mei.

Edited by Aby, 02 May 2020 - 00:24.

  • 1

#7
_Ly0nWGF_

_Ly0nWGF_

    Newbie

  • Posts
    17
  • Topics
    7
  • Reputation
    6
  • Online
    1 days

Îmi accept kick-ul acordat aiurea, ban-ul rămâne că folosești cheat-uri, end of story, dacă se mai postează aici pentru off topic mac si trac, săriți spartanii mei.

cuaie acum iti chemi prietenii sa se ia de mine? =]]]] cum sa iti accepti kick ul? adica ce vrei sa zici ca pana la urma erai tu si pe BroO si pe abufake.? ca nu inteleg smr daca sunteti 2 trebuie sa iti accepti tu kick ul iar el banul deoarece nu cred ca se da ban pe dovezile altuia sau fara sa stie cv :/ gen cum pnm se face ca spui "imi accept kick ul" adica ce vr sa iesi cu cea mai mica sanctiune sau ce? 10-30 awp pt kick aiure? nu nu vreau sa fii sanctioat ca atare nu sa mai faci si altor playeri la fel pentru ca esti tu smecher si incerci sa inveti pe altii sau acorzi o a doua sansa cine te crezi tu? mai bine lasa asa ca oricum se vede cat de degeaba esti.. si nu mai mintii atat ca e degeaba deja te dai de gol singur..


  • 0

#8
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Nu primesti un-ban. 


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users