Jump to content


Photo

Sugestie gangs.


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days

Numele tau de pe server:[wA]Maq.
Sugestia / ideea ta:Unirea sistemului actual de ganguri cu sistemul de clanuri vechi.
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat: Deoarece sistemul de ganguri actual e buguit in ultimul hal.
De ce consideri ca ar trebuii aplicata:Deoarece multa lume se plange de sistemul asta, toti vor sistemul de clanuri inapoi.

 

Ca si idee, ar fii frumos sa fie adaugate inapoi:

 

-Sistemul de capture de la clanuri

-Bazele pe toata mapa.

-Capture timer ul sa fie de 10 min, nu de 5 fiindca e un spam continuu.


  • 3

#2
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

am ceva de adaugat, e un bug de care cei din royales killers abuzeaza de el, cand dai /capture la un teritoriu si esti omorat nu se opreste din capturat, acesta captureaza chiar daca nu esti pe el, vreau sa se rezolve


  • 0

#3
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

CONTRA 

cand am avut clanuri toti ati vrut GANGS

acum aveti gangs si vreti clans



#4
kies

kies

    aim land

  • Posts
    415
  • Topics
    118
  • Reputation
    264
  • Online
    32 days

ba sincer cred ca e ok si asa, sau daca e sa se schimbe, de preferat ar fi sa se rezolve bugurile generale, adica is mai multe decat credeam, si nush si niste playeri ar trebui


  • 0

#5
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

CONTRA
cand am avut clanuri toti ati vrut GANGS
acum aveti gangs si vreti clans



Bai gicule nu cred ca ti ar conveni sa merg la gangu tau sa dau capture si dupa sa dau /lv si sa ti capturez gangu asa ca prin minune creca ai turui pe server nonstop ))

Pentru sugestie ai un pro. Daca e sa se adauge gen daca dai fail sa nu capturezi imediat sa fie acolo un 10 minute si dupa sa dai iar.

Edited by blondu16Hz, 27 March 2020 - 19:06.

  • 0

#6
TheWølfy

TheWølfy

    Respected

  • Posts
    1,037
  • Topics
    442
  • Reputation
    1205
  • Online
    125 days

Sincer nu ar trebui nimic schimbat la acest sistem decat modul in care dai capture si desigur fixate bugurile care au aparut pe parcurs. Mi-a placut f mult acela vechi cand toti dadeam /capture join si aia era, trebuia sa depasesti limita de la /capture info :) E urat pick up ul ala si mai grav ca trb sa stai intr-un loc acl ca sa dai capture, ew, nu mi a placut de la inceput asta.


  • 0

#7
xShulky

xShulky

    Jr. Member

  • Posts
    220
  • Topics
    74
  • Reputation
    130
  • Online
    8 days

am ceva de adaugat, e un bug de care cei din royales killers abuzeaza de el, cand dai /capture la un teritoriu si esti omorat nu se opreste din capturat, acesta captureaza chiar daca nu esti pe el, vreau sa se rezolve

Bro, da fix numa ăia din rK abuzează de bugu ăla, nu?... in pana mea :)
Legat de chestia asta, daca nu uit in seara asta, am sa pun un video, daca il mai am, bineînțeles, in care se vede ca nu doar cei din rK abuzează de bugul ala...

Totusi mi-ar placea sa fie un sistem mai bun, daca e sa se schimbe.
  • 0

#8
ShakeY.

ShakeY.

    Always and forever.

  • Posts
    6,996
  • Topics
    197
  • Reputation
    6975
  • Online
    163 days

CONTRA 

cand am avut clanuri toti ati vrut GANGS

acum aveti gangs si vreti clans

Contra si eu. Ba alba, ba neagra...nici voi nu stiti ce vreti. Cel mai bine le ar scoate de tot si gata..


Edited by SHAKEY., 28 March 2020 - 08:10.

  • 2

#9
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days

Contra si eu. Ba alba, ba neagra...nici voi nu stiti ce vreti. Cel mai bine le ar scoate de tot si gata..


Fara suparare, dar din moment ce nu intri luni intregi si nu vezi ce buguri sunt nu prea ai dreptul la comentariu, si recomandarea mea e sa mai citesti odata, am spus clar sa se adauge din sistemul de clanuri niste chestii, nu sa il schimbe cu totul.
  • 2

#10
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

Fara suparare, dar din moment ce nu intri luni intregi si nu vezi ce buguri sunt nu prea ai dreptul la comentariu, si recomandarea mea e sa mai citesti odata, am spus clar sa se adauge din sistemul de clanuri niste chestii, nu sa il schimbe cu totul.

aprob cu stima si respect


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users