Jump to content


Photo

Ce facem? :(


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
VICTOR@SCANDAL

VICTOR@SCANDAL

    Newbie

  • Posts
    15
  • Topics
    7
  • Reputation
    13
  • Online
    5 hours

S-a dus si serverul nostru drag Extreme Super Stunt cum a fost si cum a ajuns , inteleg ca multi s-au lasat deoarece au o varsta , dar restul ? , am vazut activitate mai mare pe discord decat pe server din 5 playeri nu iesim maxim 10 daca astia vad ca e event | admin gratis cu ce metoda am putea sa crestem iar XSS-ul ? , parerea mea e ca dupa ce s-a bagat v7-le s-a stricat tot , erau 40 playeri da aia erau buni iar dupa cu clanurile si tot asa poc 10 playeri sau chiar 2.. astept REPLY


  • 0

#2
Keedyy

Keedyy

    Newbie

  • Posts
    60
  • Topics
    33
  • Reputation
    35
  • Online
    6 days

Ar trebui facute niste evente cu premii mai mari gen (vip, coins si 1-2 admini de lvl 1) sau quest cum a fost vara trecuta daca mai stiti.


Edited by Keedyy, 06 September 2019 - 18:40.

  • 1

#3
TheWølfy

TheWølfy

    Respected

  • Posts
    1,037
  • Topics
    442
  • Reputation
    1205
  • Online
    125 days
Orice poveste are si un sfarsit. Trebuie sa admitem asta si totodata sa mai avem grija de comunitate pana-i in picioare.

Exista o gramada de topicuri ce au la baza aceasta problema http://www.xss-serve...-nevoie-de-voi/
Deci nu cred ca mai este nevoie sa ne repetam, mai bine veniti cu imbunatatiri acolo. Eu personal v-am ascultat toate opiniile si incerc sa aplic o parte dintre ele, iar staff-ul a dezbatut aceasta problema si in privat. Noi nu stam cu mainile-n san si suntem constienti de toate problemele cu care comunitatea se confrunta.

Va iubesc
  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users