Jump to content


Photo

The X-Fear Clan


  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#1
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

c71XFEARlogoFINAL2.png

 

 

 

 

 

SIGNATURES.png

 

20 of March 2010 - The vultures have been fed and the world has seen our might. (first gen)

 

2 of February 2012 - Our enemies are many, our equals are none. (second gen)

 

11 of July 2014 - He who fears being conquered is sure of defeat. (third gen)

 

9 of Jun 2019 - Lethal as germs, strong as a virus that cripples a giant. (fourth gen)

 

 

 

 

 

SUMMARY.png

 

 

Fondatorii clanului (prima generatie)

 

Tranqulizer (TR), Thrill3r97 (TR) si _Vegeta_ (IN).

 

 

 

Liderii clanului (in prezent)

 

AboveTheSky (RO) & zombelek (RO)

 

 

 

 

 

HISTORY.png

 

X-Fear (xF) a fost la inceput un mic grup format din oameni care iubeau luptele cu avioane, mai tarziu a devenit popular si a devenit unul dintre cele mai bune clanuri de dogfighteri de pe serverul international CODE5 (in prezent este dead). Majoritatea membrilor erau recunoscuti pentru tacticele lor de hit-and-run si base-rape si de stilul lor fanatic de joc, erau respectati de catre jucatori si de celelalte clanuri inamice. Odata cu 'prabusirea' serverului si lipsa de jucatori, acestia au incetat sa mai joace SA-MP, clanul fiind lasat de izbanda. Prin 2011-2012, amicul meu, @AboveTheSky si cu mine ne-am pus in plan sa il restauram... mai mult de fun, ne placea sa avem acelasi tag (nu cel al serverului) si invitam in el persoanele care ni se pareau interesante (oameni faini, bai), atunci invatam sa fac drift si sa-mi bag moduri in joc, ma rog toti... si era un clan asa mai mult pentru drifteri. Pe atunci nu era asa de serioasa treaba cu SA-MP-ul si lumea nu prea ne lua in serios asa ca am abandonat ideea. Prin 2013-2014, ne-am apucat de server-ul lui DuReX si a lui Seby din pura curiozitate deoarece nu aveam unde sa jucam, atunci am inceput serios sa intram in paine, faceam DM aproape zilnic, era asa misto... si eram doar noi doi in el... Am fost surprinsi cand ni s-a dat propriul nostru clan cu baza (vechiul Black Fire, mersi Andrei de pe RNG), in cateva zile l-am adus pe primul loc, veteranii stiu de ce eram in stare. Dupa inchiderea RNG-ului, totul s-a sfarsit iar acum vreau sa-i aduc inapoi gloria pe care il avea odata. Stiu ca totul e cringe aici dar bear with me, asta oricum nu conteaza dar vreau sa fie cat mai incarcat topicul. 

 

 

 

 

 

MEMBERS.png

 

Second Generation (RSU):

 

Andreea (active)

Bianca (inactive)

Iannys (active)

eXfinity(active)

Kta97 (inactive)

David18 (inactive)

BuLLeT (inactive)

Manole (inactive)

Dubeer (active)

Denysa (inactive)

pink (active)

Ionut (active)

Fytzzza (inactive)

97fresh (active)

Gh0s7 (inactive)

Daiana (active)

AikuStefan (inactive)

...and some other friends.

 

Third Generation (RNG):

 

Saint (active)

SnaKe (inactive)

Good (inactive)

TheWolfy (active)

Alexy (active)

...and many more but I forgot their nicknames.

 

Fourth Generation (XSS)

 

zombelek (active)

AboveTheSky (inactive)

3ver (active)

 

 

 

 

 

 

RULES.png

 

1. Limbajul vulgar, certurile, flamingul, si comportamentul golanesc sunt strict interzise.

 

2. Intimidarile si amenintarile sunt interzise.

 

3. Ajutati-va unul pe celalalt la nevoie.

 

4. Fiti respectuosi si prietenosi cu ceilalti membrii.

 

5. Respecta regulamentul si distreaza-te.

 

 

 

 

 

CONSCRIPTION.png

 

Model: 

 

Completeaza cu raspunsuri inteligente si cat mai complexe altfel ti se va respinge cererea de recrutare!

 

Nick:

Varsta:

Vechime:

Poza stats si stats note-ul:

Setul de arme favorit (ww/rw):

O scurta descriere despre tine:

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?:

Ai mai fost in trecut in clan?:

Ce preferi, drift sau dm?:

Comenteaza citatul (cer seriozitate) - ''Persoanele nu contează, contează doar ceea ce ele reprezintă.'':

 

Mult noroc!

Blacklisted:

 

Shad0w

 

 

Special thanks to @[member='MoonWalk'] for the goodies! 

Edited by zombelek, 24 June 2019 - 16:01.

  • 5

#2
Stalin  

Stalin

    •Junior Staff

  • Posts
    103
  • Topics
    54
  • Reputation
    83

Frumos facut... Bravo, domnul Zombelek. Aveti un mare respect! Stiu undeva clanul asta... ;)



#3
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

Frumos facut... Bravo, domnul Zombelek. Aveti un mare respect! Stiu undeva clanul asta... ;)

 

Respectul este reciproc.  :bleh:


  • 2

#4
Shad0w:>

Shad0w:>

    Umbra

  • Posts
    249
  • Topics
    86
  • Reputation
    113
  • Online
    12 days
Felicitari, foarte bine realizat, poate într o zi oi întra =)
  • 2

#5
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

Felicitari, foarte bine realizat, poate într o zi oi întra =)

 

Mersi, poate! (:


  • 0

#6
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days
Felicitări pentru clan și pentru munca depusă! Mă bucur că am putut ajuta cu ceva și că acest clan și-a găsit o continuitate și pe acest server. Ți-am zis că atunci când am să revin pe SA-MP, primul gând va fi să intru și eu în el.
  • 1

#7
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

Felicitări pentru clan și pentru munca depusă! Mă bucur că am putut ajuta cu ceva și că acest clan și-a găsit o continuitate și pe acest server. Ți-am zis că atunci când am să revin pe SA-MP, primul gând va fi să intru și eu în el.

 

fara tine nici nu ar fi existat topicul, m-as fi chinuit mult sa fac un asa logo <3 #inspiratie


  • 1

#8
Shad0w:>

Shad0w:>

    Umbra

  • Posts
    249
  • Topics
    86
  • Reputation
    113
  • Online
    12 days

Nick: ShadowSecundar(pe contu secundar)

Varsta:14 ani

Vechime:pe sv din 2016

Poza stats si stats note-ul: pe contu original 10/10, p-asta secundar acu l-am facut

Setul de arme favorit (ww/rw): /ww

O scurta descriere despre tine: Sincer nu stiu ce sa scriu, in rl ma cheama Paul sau Adrian, am 14 ani sii imi plake sa joc sa-mp si bashet

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?:da da da

Ai mai fost in trecut in clan?: nu

Ce preferi, drift sau dm?: amandoua imi plac dar sincer /dm

 


  • 0

#9
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

 

Nick: ShadowSecundar(pe contu secundar)

Varsta:14 ani

Vechime:pe sv din 2016

Poza stats si stats note-ul: pe contu original 10/10, p-asta secundar acu l-am facut

Setul de arme favorit (ww/rw): /ww

O scurta descriere despre tine: Sincer nu stiu ce sa scriu, in rl ma cheama Paul sau Adrian, am 14 ani sii imi plake sa joc sa-mp si bashet

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?:da da da

Ai mai fost in trecut in clan?: nu

Ce preferi, drift sau dm?: amandoua imi plac dar sincer /dm

 

 

Nu iti pot lua cererea in serios... plus ca nu inteleg care e faza cu un al doilea cont, cand pe celalalt esti deja intr-un clan oficial. Respins.


Edited by zombelek, 14 June 2019 - 17:53.

  • 0

#10
Stalin  

Stalin

    •Junior Staff

  • Posts
    103
  • Topics
    54
  • Reputation
    83

Nick: Stalin

 

Varsta: 16 ani. (Ieri a fost ziua mea.)

 

Vechime: De aproape un an.

 

Poza stats si stats note-ul: https://imgur.com/a/4ZB5IL8 si am 6/10 momentan.

 

Setul de arme favorit (ww/rw): Poate sa fie si amandoua. Dar mai ales la /rw.

 

O scurta descriere despre tine: Numele meu real este: Apostol Ciprian, ma joc handbal un pic mai rar si ma joc la calculator dar si lucrez ceva. (Asa cum sunt Gamer si un pic IT-ist. :)) )

 

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?: Sunt dispus.

 

Ai mai fost in trecut in clan?: Am mai fost de mult precum: Brothers, Street Hunters/White Army, Royale Killers (acest clan am stat de cateva luni si era un clan legend), Ultras South (acest clan sunt acum, dar din pacate nu mai pot sta...)

 

Ce preferi, drift sau dm?: Prefer DM (decat la /de) si Drift (mai rar)

 

Comenteaza citatul (cer seriozitate) - ''Persoanele nu contează, contează doar ceea ce ele reprezintă.'': Asta e adevarat, dar inteleg greu...



#11
alexy

alexy

    Dein führer.

  • Posts
    1,197
  • Topics
    443
  • Reputation
    752
  • Online
    55 days

Nick: alexy42O

Varsta: 15 momentarily.

Vechime: Since 3rd gen.

Poza stats si stats note-ul: http://prntscr.com/o1w52v; 2/10 :c

Setul de arme favorit (ww/rw): both bro

O scurta descriere despre tine: i'm alexy I play sa-mp sometimes for nostalgia and I'm friendly  :11:. 

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?: Of course.

Ai mai fost in trecut in clan?: Yes.

Ce preferi, drift sau dm?: Drift because rn I'm not that good at DM but in 2014 DM 4 sure.

Comenteaza citatul (cer seriozitate) - ''Persoanele nu contează, contează doar ceea ce ele reprezintă.'': It doesn't matter how a person looks, it matters what they can do. Didn't understood this so well but ok.


  • 2

#12
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

 

Nick: Stalin

 

Varsta: 16 ani. (Ieri a fost ziua mea.)

 

Vechime: De aproape un an.

 

Poza stats si stats note-ul: https://imgur.com/a/4ZB5IL8 si am 6/10 momentan.

 

Setul de arme favorit (ww/rw): Poate sa fie si amandoua. Dar mai ales la /rw.

 

O scurta descriere despre tine: Numele meu real este: Apostol Ciprian, ma joc handbal un pic mai rar si ma joc la calculator dar si lucrez ceva. (Asa cum sunt Gamer si un pic IT-ist. :)) )

 

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?: Sunt dispus.

 

Ai mai fost in trecut in clan?: Am mai fost de mult precum: Brothers, Street Hunters/White Army, Royale Killers (acest clan am stat de cateva luni si era un clan legend), Ultras South (acest clan sunt acum, dar din pacate nu mai pot sta...)

 

Ce preferi, drift sau dm?: Prefer DM (decat la /de) si Drift (mai rar)

 

Comenteaza citatul (cer seriozitate) - ''Persoanele nu contează, contează doar ceea ce ele reprezintă.'': Asta e adevarat, dar inteleg greu...

 

 

Salut Stalin. Referitor la intrebarea aia ''daca ai mai fost in clan'' ma refeream strict daca ai mai fost membru in xF, am pus intrebarea aia ca sa-mi dau seama daca mai sunt fosti membrii din alte generatii aici, pe XSS. Sa stii ca am inceput sa te cunosc si am observat ca ai un caracter placut, chiar as fi bucuros sa te am alaturi in clan, deoarece pentru mine conteaza mai mult personalitatea decat cat de bun esti la dm sau la alte chestii. Pe viitor daca ar fi sa renunti la membership, sper sa ai un motiv bun pentru asta  :D, just kidding or not. Overall, mi-a placut cererea ta, cand o sa ne intalnim pe server, vom incepe colaborarea. Acceptat.

 

 

Nick: alexy42O

Varsta: 15 momentarily.

Vechime: Since 3rd gen.

Poza stats si stats note-ul: http://prntscr.com/o1w52v; 2/10 :c

Setul de arme favorit (ww/rw): both bro

O scurta descriere despre tine: i'm alexy I play sa-mp sometimes for nostalgia and I'm friendly  :11:. 

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?: Of course.

Ai mai fost in trecut in clan?: Yes.

Ce preferi, drift sau dm?: Drift because rn I'm not that good at DM but in 2014 DM 4 sure.

Comenteaza citatul (cer seriozitate) - ''Persoanele nu contează, contează doar ceea ce ele reprezintă.'': It doesn't matter how a person looks, it matters what they can do. Didn't understood this so well but ok.

 

 

Welcome back initiate, I am so glad that I have found a former member. In fine  :lol:, cererea ta este ok. Cand o sa ai timp sa mai intri pe server, ma poti anunta sa te bag in clan si poate ne bagam la un drift impreuna. Welcome aboard, comrade! Acceptat.


Edited by zombelek, 14 June 2019 - 17:52.

  • 2

#13
CristiaN_

CristiaN_

    Full Member

  • Posts
    143
  • Topics
    40
  • Reputation
    57
  • Online
    14 days
E neaparat poza cu stats?
  • 0

#14
Stalin  

Stalin

    •Junior Staff

  • Posts
    103
  • Topics
    54
  • Reputation
    83

E neaparat poza cu stats?

E neaparat. Pentru ca daca cineva are experienta mai multa, poate sa fie acceptat. Dar daca au fix zero stats, va fi respins. Doar asta mi-am adus aminte. Corecteaza-ma daca am gresit, zombelek.



#15
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

E neaparat poza cu stats?

 

Da este, mie nu-mi pasa oricum asa de mult de statsurile membrilor deoarece stiu ca sunt facute cu key-uri, majoritatea sau prin glitchuri (nu fac referinta la nimeni aici) dar totusi ma intereseaza sa vad daca acel membru e cat de cat activ pe server si are totusi un status decent si nu zic ca trebuie minim sa aiba 1/10 sau 2/10 s.a.m.d . Ca nu pot sa il bag pe unu cu doar 10 ore pe server. Puteai oricum sa ma intrebi asta in PM sau pe Discord... dar in fine.

 

E neaparat. Pentru ca daca cineva are experienta mai multa, poate sa fie acceptat. Dar daca au fix zero stats, va fi respins. Doar asta mi-am adus aminte. Corecteaza-ma daca am gresit, zombelek.

 

Ai cam nimerit-o Stalin, nu e nevoie sa te corectez.


  • 2

#16
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

Nick:twainesmecher

Varsta:16

Vechime:2016

Poza stats si stats note-ul:

Setul de arme favorit (ww/rw):ww

O scurta descriere despre tine:Ma numesc Adrian Gabriel, am 16 ani si sunt din judetul Prahova orasul Campina. Sunt prietenos,de treaba si serios.

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?:Desigur

Ai mai fost in trecut in clan?:Nu

Ce preferi, drift sau dm?:Dm

Comenteaza citatul (cer seriozitate) - ''Persoanele nu contează, contează doar ceea ce ele reprezintă.'':Nu prea stiu cum sa-l comentez sincer..


  • 0

#17
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

 

Nick:twainesmecher

Varsta:16

Vechime:2016

Poza stats si stats note-ul:

Setul de arme favorit (ww/rw):ww

O scurta descriere despre tine:Ma numesc Adrian Gabriel, am 16 ani si sunt din judetul Prahova orasul Campina. Sunt prietenos,de treaba si serios.

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?:Desigur

Ai mai fost in trecut in clan?:Nu

Ce preferi, drift sau dm?:Dm

Comenteaza citatul (cer seriozitate) - ''Persoanele nu contează, contează doar ceea ce ele reprezintă.'':Nu prea stiu cum sa-l comentez sincer..

 

 

Respins.


  • 0

#18
Aby

Aby

    Full Member

  • Posts
    264
  • Topics
    70
  • Reputation
    211
  • Online
    39 days
Nick: abyfake.
Varsta: Pe 22 Aprilie
Vechime: 3 ani? Nush
Poza stats si stats note-ul: E full
Setul de arme favorit (ww/rw): Cu pistolul bat toate seturile de arme.
O scurta descriere despre tine: Sunt un băiat oarecare , prietenos , glumeț , uneori sunt o panaramă , dar merge.
Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?: Cu siguranță , în totalitate devotat.
Ai mai fost in trecut in clan?: N-aveam cum să fiu n-am ieșit niciodată din Brothers.
Ce preferi, drift sau dm?: DM
Comenteaza citatul (cer seriozitate) - ''Persoanele nu contează, contează doar ceea ce ele reprezintă.'': Dacă e cu punctele pe clan , contează și persoana că nu-i punem noi acum absenți.

Edited by Aby, 19 June 2019 - 00:59.

  • 0

#19
Shad0w:>

Shad0w:>

    Umbra

  • Posts
    249
  • Topics
    86
  • Reputation
    113
  • Online
    12 days

Nick: [XSS]Shad0w

Varsta: fac in 20 15

Vechime: pe sv joc din 2016

Poza stats si stats note-ul:hMmRGxN.png

Setul de arme favorit (ww/rw): /ww

O scurta descriere despre tine: Ma cheama Adrian Paul Cosma, imi place sa joc basket si sper sa ne intelegem :)

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?: Nici nu ies, din US am iesit sa nu mai stau in clan cu ALECSI

Ai mai fost in trecut in clan?: nu

Ce preferi, drift sau dm?: /dm dar sii /drift e forta


  • 0

#20
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

Nick: abyfake.
Varsta: Pe 22 Aprilie
Vechime: 3 ani? Nush
Poza stats si stats note-ul: E full
Setul de arme favorit (ww/rw): Cu pistolul bat toate seturile de arme.
O scurta descriere despre tine: Sunt un băiat oarecare , prietenos , glumeț , uneori sunt o panaramă , dar merge.
Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?: Cu siguranță , în totalitate devotat.
Ai mai fost in trecut in clan?: N-aveam cum să fiu n-am ieșit niciodată din Brothers.
Ce preferi, drift sau dm?: DM
Comenteaza citatul (cer seriozitate) - ''Persoanele nu contează, contează doar ceea ce ele reprezintă.'': Dacă e cu punctele pe clan , contează și persoana că nu-i punem noi acum absenți.

 

Respins.

 

 

Nick: [XSS]Shad0w

Varsta: fac in 20 15

Vechime: pe sv joc din 2016

Poza stats si stats note-ul:hMmRGxN.png

Setul de arme favorit (ww/rw): /ww

O scurta descriere despre tine: Ma cheama Adrian Paul Cosma, imi place sa joc basket si sper sa ne intelegem :)

Esti dispus sa oferi loialitate neconditionala clanului?: Nici nu ies, din US am iesit sa nu mai stau in clan cu ALECSI

Ai mai fost in trecut in clan?: nu

Ce preferi, drift sau dm?: /dm dar sii /drift e forta

 

 

Ok, acceptat. Desi mai ai tu gazulitele tale, o sa fiu cu ochii pe tine.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users