Jump to content


Photo

Cerere unban


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
░Daniel░

░Daniel░

    Newbie

  • Posts
    8
  • Topics
    3
  • Reputation
    1
  • Online
    6 hours

Numele exact scris pe care ai primit ban: =_=Dan1el=_=
Adresa IP exacta pe care ai primit ban:5.13.210.86
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban:[uS]Maq. 
Motivul pentru care ai primit ban:Obj Finder
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla:Nu am avut acel hack . am luat toate etajele la rand pana am ajuns la parcare unde am vazut steaua.
Dovezi (imagini / clip video):https://imgur.com/a/8wuHHop


  • 1

#2
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days

https://streamable.com/e5611 Te-ai dus rachetă acolo, fără să verifici altundeva. De dimineata, la eventul facut de mine ai mers pro parcare, acum ai mers pe la lift.

 

https://imgur.com/a/vD9cCTh Edit 1.


Edited by Amaterasu., 04 May 2019 - 20:13.

  • 1

#3
eLtRaCk

eLtRaCk

    Marele BM

  • Posts
    1,055
  • Topics
    191
  • Reputation
    1423
  • Online
    137 days

aduc si eu dovezi in cateva minute


  • 0

#4
░Daniel░

░Daniel░

    Newbie

  • Posts
    8
  • Topics
    3
  • Reputation
    1
  • Online
    6 hours

frate se vede clar .. cica racheta ma m invartit pe acolo + ca nu am vazut-o prima data am vazut-o cand ma-m intors cu spatele.

 

acum sa fiu sincer =))) Va zic un scret aveam si find pe anet =))) Cand sa dus in sf , apoi in lv , si apoi acolo =))) Si ma m gandit ca o ascunde nde o ascunzi tu... apoi am cautat la nivele ma m dus pe case si apoi ma m dus acolo.

 

+Daca aveam object finder crezi ca ma invarteam pe acolo? Acum serios ma duceam fix in ea =))). Dar de data asta de cand am luat ban pentru troll nu mai am bagat hackuri.


Edited by sniper12, 04 May 2019 - 20:13.

  • 0

#5
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days

Si ti se pare ok ce faci? Tot un fel de obj finder. Te-ai folosit de /gps pentru a afla locatia? Chiar ti se pare frumos? Acum ramane la decizia lui Anet, el a fost implicat el decide.


  • 0

#6
eLtRaCk

eLtRaCk

    Marele BM

  • Posts
    1,055
  • Topics
    191
  • Reputation
    1423
  • Online
    137 days

frate se vede clar .. cica racheta ma m invartit pe acolo + ca nu am vazut-o prima data am vazut-o cand ma-m intors cu spatele.

 

acum sa fiu sincer =))) Va zic un scret aveam si find pe anet =))) Cand sa dus in sf , apoi in lv , si apoi acolo =))) Si ma m gandit ca o ascunde nde o ascunzi tu... apoi am cautat la nivele ma m dus pe case si apoi ma m dus acolo.

 

+Daca aveam object finder crezi ca ma invarteam pe acolo? Acum serios ma duceam fix in ea =))). Dar de data asta de cand am luat ban pentru troll nu mai am bagat hackuri.

Nu mai folosesti zici ?

https://streamable.com/nup52

Se vede in 2-3 secunde cum folosesti rapid fire si dupa speed hack daca stai sa te uiti cu atentie

melodia e pe /radio

ai primit vreo 2-3 kick uri de la mn

uitati-va la tot


Edited by eLtRaCk, 04 May 2019 - 20:17.

  • 0

#7
░Daniel░

░Daniel░

    Newbie

  • Posts
    8
  • Topics
    3
  • Reputation
    1
  • Online
    6 hours

Bine asta nu mi-se pare frumos =))) Sincer nu mi-se pare frumos. Da csf =) Aveam de mult timp find pe el =) Aveam de cand stateam cu Azanel la vorba =) si am apasat z sa vad mapa intreaga si era acolo , nu ma m gandit sa il opresc =))

 

Track : 

 

1. acolo nu am aim si 2.Nu am speedhack ... se poate sa fie de la animuri sa fie unu modificat la viteza??? Sau de la pk mod . Daca da va rog sa imi ziceti .

 

LOL Cum ma miscam =))) Wtf acum il inteleg pe track dc mi-o dat kick =)))))) Mama chiar zici ca am speed hack 


Edited by sniper12, 04 May 2019 - 20:21.

  • 0

#8
eLtRaCk

eLtRaCk

    Marele BM

  • Posts
    1,055
  • Topics
    191
  • Reputation
    1423
  • Online
    137 days

Bine asta nu mi-se pare frumos =))) Sincer nu mi-se pare frumos. Da csf =) Aveam de mult timp find pe el =) Aveam de cand stateam cu Azanel la vorba =) si am apasat z sa vad mapa intreaga si era acolo , nu ma m gandit sa il opresc =))

 

Track : 

 

1. acolo nu am aim si 2.Nu am speedhack ... se poate sa fie de la animuri sa fie unu modificat la viteza??? Sau de la pk mod . Daca da va rog sa imi ziceti .

 

LOL Cum ma miscam =))) Wtf acum il inteleg pe track dc mi-o dat kick =)))))) Mama chiar zici ca am speed hack 

daca te uiti mai atent la videoclip poti vedea ca ai dat cu rapid fire ,adica aici https://streamable.com/nye2f iar speed ul e imediat dupa


  • 0

#9
░Daniel░

░Daniel░

    Newbie

  • Posts
    8
  • Topics
    3
  • Reputation
    1
  • Online
    6 hours

Ammmm ... nuj la mine se vede altfel ... ba o fi de la modpack animuri ceva? Daca da ziceti-mi ce sa scot 

 

Da aim / speed nu am .... sau alt chesti ca sunt acuzat de o gramada.


  • 0

#10
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Ramai cu ban.

 

acum sa fiu sincer =))) Va zic un scret aveam si find pe anet =))) Cand sa dus in sf , apoi in lv , si apoi acolo =))) Si ma m gandit ca o ascunde nde o ascunzi tu... apoi am cautat la nivele ma m dus pe case si apoi ma m dus acolo.

hai sa nu, nici macar nu erai in zona /beach cand puneam eu steaua iar dupa ce dau asay vii direct in acolo fara nici un indiciu. (btw, asta e tot o forma de trisat, ca sa stii)

 

Legat de dovada lui track, mi se pare a fi un speed hack, dar nu sunt sigur pentru ca e destul de mult lag.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users