Jump to content


Photo

Unban /// [XSS]bosulTHAU


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
marinicafarfrica

marinicafarfrica

    Newbie

  • Posts
    8
  • Topics
    4
  • Reputation
    0
  • Online
    1 hours
  • Numele exact scris pe care ai primit ban: [XSS]bosulTHAU
  • Adresa IP exacta pe care ai primit ban: 89.137.169.201
  • Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban: Scott
  • Motivul pentru care ai primit ban: auto c-bug
  • Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla: Nu am avut nimic.
  • Dovezi (imagini / clip video): Se vede tot in video https://www.youtube....eature=youtu.be scuze ca se vede asa, nu am avut setarile facute la shadowplay, se mai intampla, dar se vede clar.

Edited by marinicafarfrica, 22 March 2019 - 16:23.

  • 0

#2
xShulky

xShulky

    Jr. Member

  • Posts
    220
  • Topics
    74
  • Reputation
    130
  • Online
    8 days
O sa pun eu dovezile cand ajung acasa,adica pe la 21:00. Revin cu edit.

EDIT: Imi cer scuze ca adaug iar un comentariu...dar nu gasesc de unde sa dau edit la cel de sus. Accept sanctiune pentru asta...
Uite aici dovezile bro:
https://www.youtube....h?v=r3cK8n_zoj4
https://www.youtube....h?v=cCGmcMk2ksY
Daca credeti ca am sanctionat gresit...nu e nicio problema...Accept sanctiune si pentru asta pe [XSS]RefLex
Daca am sanctionat gresit,vreau sa ma sanctionati doar pe mine,pe Scott nu,el nu are nicio vina in toata treaba asta,doar l-am rugat sa acorde ban-ul pe numele meu.

Si daca tot postez asta,vreau sa vorbesc si despre treaba cu conturile mele pe care le detin.
N-are rost sa ma mai ascund atata... Trebuia sa va fi spus de la inceput (la support/manager). Fratele meu mai mic,care detinea contul [XSS]RefLex nu prea mai juca pe server,si a zis ca-mi da mie contul [XSS]RefLex care are admin si statistici,in schimbul contului meu de Clash Royale. Mi-a fost oarecum teama sa dezvalui cuiva acest lucru (ca mi-a dat mie contul sau cu admin) ...deoarece credeam ca o sa pierd adminul de pe cont,desi nu imi doream acest lucru,pentru ca ma mai ocupam de server si de jucatori cand nu erau alti admini online.Am observat ca unii admini primesc demote si etc...De aceea am preferat sa nu spun acest lucru,nu de alta... Totusi,daca voi Supportii / Managerii considerati ca trebuie sa imi scoateti adminul de pe cont...n-am nimic in potriva...Daca considerati ca nu trebuie,e bine. Oricum ziceau unii RCONI / Supporti / sau Nolife ca de ce am la AKA contul [XSS]xShulky si [XSS]RefLex si celelalte conturi,le-am explicat de ce. Deoarece eu si fratele meu jucam pe acelasi laptop momentan (mai mult eu...el se joaca mai mult Brawl Stars pe telefon) si avem acelasi IP. Si au zis "OK". Pana acum,de cand detin si contul cu admin,m-am ocupat de server si de jucatori.

Deci sper ca v-am dat o explicatie buna in legatura cu,contul care are admin. Astept decizia Support Team-ului / Manager Team-ului si la sanctiunea acordata jucatorului respectiv, si explicatiei pe care v-am scris-o mai sus legata de treaba cu adminul. :(

Mi-a explicat Ruben unde se afla chestia aia de edit. Ca sa nu credeti ca mint ca n-am stiut unde este:
https://www.youtube....h?v=DLiBr18XfYs
La primul comentariu nu-mi aparea aia de edit,d-aia am mai scris inca unul.
  • 3

#3
marinicafarfrica

marinicafarfrica

    Newbie

  • Posts
    8
  • Topics
    4
  • Reputation
    0
  • Online
    1 hours

Nu am idee de ce mai zici ''daca am sanctionat gresit asta e'', ai pus doua faze, iar eu ti le-am plus ba chiar si in plus. Nu inteleg unde vezi tu acolo auto c-bug, pe tot parcursul videoclipului meu faceam doar c-shot, am facut doar de cateva ori foarte putuin fast c-bug (undeva la 3,4 faze). Savage care da 7 gloante in 2 secunde si mai si joaca cu anti stun nu primeste nimic. Se vede ca este un server vechi de samp cum multa experienta :).


  • 0

#4
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

Ai luat unban.

Daca va fi vorba de o reclamatie, cel sanctionat va fi Scott, el este obligat prin regulament sa sanctioneze pe baza unei dovezi proprii!


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users