Jump to content


Photo

Mai multe sugestii


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Mai multe sugestii

This is a public poll. Other members will be able to see which options you chose

vote

You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Vote Guests cannot vote

#1
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Numele tau de pe server: [XSS]Vali_=]
Sugestia / ideea ta: 
Sugestia Nr.1: Cand un player exagereaza cu reclamatiile sa primeasca suspend 20 zile pe forum! (Un ex. bun: Keedy si altii)
Sugestia Nr.2: Sa nu se mai dea awp daca un admin nu vede o injuratura pe chat si un player se trezeste sa faca reclamatie! Mi se pare o prostie, poate acel admin face ceva important pe forum in acel moment sau alte chestii
Sugestia Nr.3: Cautare de admini Maturi peste 15-16 ani (maxim 2-3 admini) desigur sa fie si activi ca sa poata folosi acel rank
Sugestia Nr.4: Sa avem Radio XSS si daca as putea sa am eu Dj :) ar fii super (Pot fii on oricand)
Sugestia Nr.5: Admini sa nu mai fie sanctionati daca stau /afk pe server mai mult de 5 ore (chiar daca n-o sa stea nimeni atat)
Sugestia Nr.6: Awp sa expire in 2 Luni (Sunt playeri bulangii pe server care rup reclamatiile si nu cred ca apuca cineva sa stea 3 luni cu admin/poate nici 2 luni)
Sugestia Nr.7: NeSanctionarea unii admin nou! Mai clar: Daca un admin si-a cumparat admin de 1 zi acesta sa nu fie sanctionat la primele 3 reclamatii (pentru ca e noob)
Sugestia Nr.8: Sa putem cumpara chestii pe forum cu gems :) ex: VIP Temporar = 300 gems > 1000 Posts = 600 gems etc (gems se fac destul de greu acum si asta ar face playerii mai activi pentru a face gems)
Sugestia Nr.9: Promovare la server ca tot vine Pastele!
Sugestia Nr.10: Sa apara la /ranks si XSS Clan Statistici ex:
Rank 1 XSS: 1000 kills, 1000 stunt, 2500 drfit, 1000 race
Rank 2 XSS: 2500 kills, 2500 stunt, 5000 drift, 2500 race
Rank 3 XSS: 3000 kills, 3000 stunt, 10000 drift, 3000 race
Rank 4 XSS: 5000 kills, 5000 stunt, 15000 drift, 5000 race
Rank 5 XSS: 10000 kills, 10000, stunt, 30000 drift, 15000 race

Eu am scris astea la nimereala nu stiu daca chiar asa sunt toate :)))
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat: Din minte mi-a venit
De ce consideri ca ar trebuii aplicata: mi se par niste idei bune



#2
JaW

JaW

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    306
  • Topics
    69
  • Reputation
    126
  • Online
    15 days
Sunt si pro si contra la faza cu afk si ceea ca nu vezi chat-ul pai nu e ok de unde stiu supporti ca nu a fost intentionat lasati fara mute "pile" e o porcarie si ceea cu afk poti sta doar cand stii ca un admin se ocupa si te ajuta dar singur dsca esti si unu rupe recĺama ti se pare corect??..
  • 0

#3
eLtRaCk

eLtRaCk

    Marele BM

  • Posts
    1,055
  • Topics
    191
  • Reputation
    1423
  • Online
    137 days

1 :Daca fac reclamatii aiurea,da.Dar nu suspend 20 de zile,serios acum

2 :Total :CONTRA: la asta,nici nu discut

3 :Intr-un fel ai dreptate,in alt fel nu. :PRO:

4:La asta nu prea am inteles..

5:5 ore ?lasa 5 minute :CONTRA:.Nu e asa greu sa dea /q

6 : nu stiu ce sa zic..

7: :PRO: cu asta.

8 : Nu,nu,si nu.Mai bine sunt scoase gems urile,ramanem cu credite. :CONTRA:.

9 :Adu banii si cauta un youtuber :))

10 :La asta nu stiu ce raspuns sa ti dau..


Edited by eLtRaCk✔, 01 March 2019 - 12:15.

  • 0

#4
Jonathan.

Jonathan.

    Ghost's Never Die

  • Posts
    10,004
  • Topics
    257
  • Reputation
    10013
  • Online
    60 days
1. Deja am pus in aplicare aceasta chestie cu sanctionarea maimutelor care exagereaza.
2. De asta esti admin ca sa fi atent la ce se discuta pe chat ,de asta esti admin ca sa ai grija de ordinea cat si de limbajul pe chat/server. Daca vrei sa navighezi pe forum ,te pui /afk.
3. Ce sa spun la asta..unii la o varsta frageda sunt mai cu capul pe umeri si cu o gandire mai matura si mai dezvoltata ,ceea ce este mai rar intr-un asemenea popor de retardati cum suntem noi Romania. Nu cred ca mai sunt multi care au o asemenea varsta de 17-18+ ani care sa joace ,doar noi cei din echipa.
4. Radio XSS a fost si in trecut. Aceasta sugestie a mai fost facuta de cateva ori si a fost privita drept inutila si nefolositoare.
5. De ce sa stai AFK pe server mai mult de 5 ore? Sa-ti umpli stats-ul si sa primesti gift-uri in prostie pentru ca esti "smecher" si iti permiti sa stai AFK? Eu unul nu sunt de acord cu asta. Ramane de vazut.
6. Aici ne intoarcem la Sugestia Nr.1 unde am mentionat ca am pus in practica sanctionarea celor care rup reclamatiile in prostie fara un motiv decent.
7. De asta exista regulamentul. Un regulament care nu cred ca a fost ghicit doar asa ca sa fie el acolo. Daca cineva vrea sa se alature echipei este nevoit sa citeasca si sa tine cont de regulament in absolut orice caz.
8. Din cate imi aduc aminte a fost un bug cu Gems-urile ,dupa care altii au profitat de acest lucru. Aici ma intorc la Sugestia Nr.5 ,stai AFK si primesti Gift-uri in prostie ,dupa care te umpli de Gems. Nu sunt de acord cu asta.
9. Promovare avem si am avut promovari facute de catre Youtuber-i. Sa nu uitam si de Hosted Tab!!!
10. Aici sunt contra ,nu-i vad rostul.

  • 1

#5
[XSS]CannabiS

[XSS]CannabiS

    i'm the Best FucK The ResT.

  • Posts
    615
  • Topics
    108
  • Reputation
    88
  • Online
    12 days

5 si 7 categoric Contra, restu sunt idei buna,pro.

Cind vrei sa cumperi admin e obligatoriu sa stii toate regulamentele si comenzile de admin.


  • 0

#6
xShulky

xShulky

    Jr. Member

  • Posts
    220
  • Topics
    74
  • Reputation
    130
  • Online
    8 days
Imi plac sugestiile tale Vali,dar nu stiu daca aia cu promovarea va avea vreun oarecare efect.

3. Ce sa spun la asta..unii la o varsta frageda sunt mai cu capul pe umeri si cu o gandire mai matura si mai dezvoltata ,ceea ce este mai rar intr-un asemenea popor de retardati cum suntem noi Romania. Nu cred ca mai sunt multi care au o asemenea varsta de 17-18+ ani care sa joace ,doar noi cei din echipa.
[

Eo am 17
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users