Jump to content


Photo

sugestie redeem gifturi.


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Autist.

Autist.

    Newbie

  • Posts
    18
  • Topics
    8
  • Reputation
    6
  • Online
    1 days

Numele tau de pe server:AbzZTrakT.
Sugestia / ideea ta:eu zic ca ar fii ideal pentru gift hunterii ca mine sa poata da REDEEM, nu open, REDEEM la toate gifturile deschise.
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat:a venit de la cheful meu cand am zis sa dau redeem la macar jumate din gifturi si am pierdut chefu la al 10-lea, e super inconvenient sa tot dai alt tab din joc, copiezi key, dai alt tab iara sa intrii in joc, apesi t si ctrl + v pt paste, enter si tot repeti, repeti pana iti explodeaza creierii si delirezi.
De ce consideri ca ar trebuii aplicata:e SUUUUUUUUUUUPER enervant sa dai redeem la multe gifturi, si nu vad dc functia asta nu ar putea fii adaugata, daca se poate face intr-un fel ori sa dai redeem la toate pe forum si sa apara toate in stats dupa un relog sau /refreshstats(comanda utila in acest caz), ori cand se da "Redeem all gifts" sa creeze un shopkey care da redeem la toate stats din fiecare gift combinat. chiar vreau sa vad parerea voastra, daca e pro sau contra nu ma supar, dar daca da-ti contra da-ti si un motiv coerent si nu doar "inutil", va pup, seara buna.


  • 1

#2
кαη∂αℓғ

кαη∂αℓғ

    blessed.

  • Posts
    389
  • Topics
    104
  • Reputation
    184
  • Online
    34 days
Pro, ai dreptate ar fi ok. Sa sperăm ca se tine cont de sugestie.
  • 1

#3
Briliantu

Briliantu

    Newbie

  • Posts
    55
  • Topics
    32
  • Reputation
    16
  • Online
    6 days

Exact aceeasi propunere am avut-o si eu, insa nimeni n-a luat-o in serios. 

PRO


  • 0

#4
halfffffff.bb

halfffffff.bb

    Newbie

  • Posts
    73
  • Topics
    19
  • Reputation
    44
  • Online
    5 days

eu apas de multe ori pe open gift,apoi dau refresh la pagina,si pam,30 de cutii deschise

 

PRO.


  • 0

#5
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

pro, ar fi mai usor sa dai un simplu click la toate shopkey-urile si sa le dai redeem. mie de la inceput mi s-au parut ca acele coduri de la shopkey-uri au fost facute mai mult pentru a le da prietenilor, dar aparent nu prea e asa.

 

 

eu apas de multe ori pe open gift,apoi dau refresh la pagina,si pam,30 de cutii deschise

 

PRO.

F5 intensified


  • 0

#6
Autist.

Autist.

    Newbie

  • Posts
    18
  • Topics
    8
  • Reputation
    6
  • Online
    1 days

va multumesc all ca vedeti si voi problema cum o vad si eu, sa speram ca domnii support/manager/maxxx vor gasii aceeasi problema ce o avem si noi si vor rezolva ceva, pwp all :*


  • 0

#7
Moon.

Moon.

    Queen

  • Posts
    44
  • Topics
    38
  • Reputation
    38
  • Online
    19 days

PRO. 


  • 0

#8
santos_

santos_

    BERZERK.EXE

  • Posts
    130
  • Topics
    87
  • Reputation
    60
  • Online
    23 days

Pro e o idee faina.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users