Jump to content


Photo

Sugestie Evenimente cu /minigames, /races


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
EAGame

EAGame

    beamer boy

  • Posts
    168
  • Topics
    76
  • Reputation
    277
  • Online
    20 days

Numele tau de pe server: synaptics.EAGame
Sugestia / ideea ta: Adminii sa poata sa faca evenimente si prin intermediul /minigames, /races, /pakrour /drifts etc. Gen sa poata sa puna un premiu mai mare gen 300-500 coins sau puncte drift (daca va fi folosit un event de drift si tot asa). Poate chiar se pot organiza si evente mai mari cu premii in vip sau gems, idk
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat: Faptul ca lumea uita de minigames, de drift-uri de parkour. totul devine foarte monoton. Asa s-ar mai distinge unele activitati pe server.
De ce consideri ca ar trebuii aplicata: Totul devine monoton pe server. Asa s-ar mai distinge unele activitati pe server si jucatorii chiar ar merge la minigames si restul


  • 1

#2
eLtRaCk

eLtRaCk

    Marele BM

  • Posts
    1,055
  • Topics
    191
  • Reputation
    1423
  • Online
    137 days

Dar se organizeaza event de genul..


  • 0

#3
EAGame

EAGame

    beamer boy

  • Posts
    168
  • Topics
    76
  • Reputation
    277
  • Online
    20 days

Dar se organizeaza event de genul..

 

Eu ma refeream sa existe sisteme gen /event drift4 si cine face cele mai multe puncte drift la /drift4 intr-un anumit timp castiga.

Daca deja este eu nu am vazut deloc pana acum.


  • 0

#4
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

Eu ma refeream sa existe sisteme gen /event drift4 si cine face cele mai multe puncte drift la /drift4 intr-un anumit timp castiga.
Daca deja este eu nu am vazut deloc pana acum.

Nu este asa ceva la drift, dar se pot organiza astfel de evenimente la /race sau /hns sau oriunde altundeva.
Chiar si eu am organizat evente la /race. Cu aceasta ocazie sfatuiesc adminii sa faca evente si la curse si la minigame-uri, folositi-va imaginatia. :)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users