Jump to content


Photo

Cerere Helper


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
stalker.  

stalker.

    Spammer

  • Posts
    2,327
  • Topics
    514
  • Reputation
    3013

-Ești un jucător care accesează regulat serverul acesta de minecraft? Da 8 ore pe zi.
-Ești în stare să încarci videoclipuri clare, de calitate bună, astfel încat să se observe atunci când cineva foloseste cheat-uri? Poate cand ma distrez cu prietenii.
-Ai reclamat și încărcat pe forum o reclamație în care APROXIMATIV 1 Jucător folosește cheat-uri? Nup nu am vazut pe nimeni suspect.
-IGN: calu_roz
-Cât de activ poți fii pe server pe săptamâna? 8 ore pe saptamana si de scoala 2 3 .
-Ai experiențe antecedente în care ți s-a oferit grad pe alte servere? Dacă da, descrie cum te-ai descurcat.- da de 2 ani ma joc
-Care sunt cunoștințele tale despre serverul MC.XSS-SERVER.COM? (Detaliat)-Anet Misha Eagame si cam atat cei mai bazati.
-Ai experiența cu anti-cheatul? Știi cum se folosește și poți să-ți dai seama dacă un jucător te păcălește? Da pot da tp la el sa vad ce face gen daca are x-ray kill aura fly aimbot  speedhack criticals si nuker
-Trimite link-ul cu CEL PUȚIN un jucător reclamat de tine care foloseste hackuri. - nu am
-Trimite link-ul cu poza în care se vede cât timp ai jucat pe server (comanda /playtime) - Anet stie cat am facut pana acum la playtime am vreo 20 de ore
-Arată contribuția ta pe acest server, de la început.-Anet stie ca ne-am facut 4 case ca suntem 4. Eu stalker soraison si caluverde
-Care este cea mai mare putere a ta? idk
-Comentează abilitățile tale de muncă în echipă.- imi place sa ajut
-Care este experiența ta în cunoașterea hack-urilor? (Detaliat, cu listă a tuturor hack-urilor pentru minecraft pe care le cunoașteți) x-ray kill aura fly aimbot  speedhack criticals si nuker
-Alte amănunte- sper sa ne intelegem pe parcurs

 

Tot ce a fost scris aici a fost scris aici am scris eu calu_roz



#2
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

CONTRA , sa-si faca cont de forum si sa revina cu alta cerere  .


  • 0

#3
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Sa revina el cu o cerere dupa ce isi face cont pe forum. Daca apare un hacker, toate dovezile trebuiesc date de pe contul principal de forum.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users