Jump to content


Photo

Cerere HELPER.


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

-Ești un jucător care accesează regulat serverul acesta de minecraft? - O sa-l accesez in fiecare zi .
-Ești în stare să încarci videoclipuri clare, de calitate bună, astfel încat să se observe atunci când cineva foloseste cheat-uri? Da.
-Ai reclamat și încărcat pe forum o reclamație în care APROXIMATIV 1 Jucător folosește cheat-uri? Inca n-am avut ocazia .
-IGN: Tico123
-Cât de activ poți fii pe server pe săptamâna? Asta depinde de la zi la zi, dar am mult timp liber deci oricum dimineata si seara pot sta foarte mult ( mai ales seara ).
-Ai experiențe antecedente în care ți s-a oferit grad pe alte servere? Dacă da, descrie cum te-ai descurcat. Nu prea am avut grade, n-am avut nevoie, dar aici pentru ca iubesc comunitatea vreau sa ajut cu ce pot sv.
-Care sunt cunoștințele tale despre serverul MC.XSS-SERVER.COM? (Detaliat) - Inca nu pot spune .
-Ai experiența cu anti-cheatul? Știi cum se folosește și poți să-ți dai seama dacă un jucător te păcălește? - Eu cred ca o sa imi pot da seama....Nu sunt chiar asa usor de pacalit .
-Trimite link-ul cu CEL PUȚIN un jucător reclamat de tine care foloseste hackuri.- .
-Trimite link-ul cu poza în care se vede cât timp ai jucat pe server (comanda /playtime) -
-Arată contribuția ta pe acest server, de la început. - Practic acum nu pot arata nimic deoarece este deschis de 95 de minute , dar pe parcurs sigur voi ajuta .
-Care este cea mai mare putere a ta? - De a face omul sa zambeasca aproape in orice situatie .
-Comentează abilitățile tale de muncă în echipă. - Mai intai sa vad cu cine fac munca in echipa =)) 
-Care este experiența ta în cunoașterea hack-urilor? (Detaliat, cu listă a tuturor hack-urilor pentru minecraft pe care le cunoașteți) - xray, killaura, fieldforce, fly, fastheal, fastplace, autosoup, aimbot, speedmine, autoblock
-Alte amănunte- Sper sa ne intelegem .


  • 0

#2
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Salut!

Chiar daca aplicatia nu a fost destul de detaliata (lista cu hack-uri cu ceea ce face fiecare hack sau la "comenteaza abilitatile tale de munca in echipa), serverul cauta persoane in staff deschise la minte, care sunt gata sa comunice, asa cum esti tu.

Am purtat o discutie cu Axe si, consideram ca putem sa-ti dam o sansa. Speram sa nu ne dezamagesti. 


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users