Jump to content


Photo

Demoted


  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1
Dr.Dre.

Dr.Dre.

    Jr. Member

  • Posts
    218
  • Topics
    17
  • Reputation
    1059
  • Online
    3 days

Tin sa anunt ca Trix, Scott si Funky au primit LEVEL 0. Prima oara da cineva /report, ca cineva punea C4 la un event. Ei nu faceau nimic, si am raspuns eu singur. Nu-i nimic. Le-am spus pe chat ca daca tura viitoare tot eu singur raspund la /report, au toti DEMOTE. Dupa 5 minute, iar primesc /report, si uitati cat : http://img854.images...4/9572/yhwc.png , si nici unul nimic. Am rezolvat eu /report-ul si ei au primit toti LEVEL 0. Desigur, ca au gasit scuze gen, Trix a primit BUZZ pe Messenger, Scott era la baie, etc. ASTA E UN SEMNAL DE ALARMA PENTRU TOTI. PRIMA OARA CAND VAD CA STATI DEGEABA CAND PLAYERII DAU /REPORT, AVETI DEMOTE. NU AM NEVOIE DE ADMINI CARE STAU SI SE UITA.

 

 

So, invatati din greseala lor.


  • 7

#2
trixzor

trixzor

    Respected

  • Posts
    1,251
  • Topics
    215
  • Reputation
    965
  • Online
    56 days

Dre vb serios mia dat cnv buzz pe mess si ma scos

am si poza:http://i.imgur.com/xr0K3Wl.jpg


  • 2

#3
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Dre vb serios mia dat cnv buzz pe mess si ma scos

am si poza:http://i.imgur.com/xr0K3Wl.jpg

Vezi ca in coltul de jos apare acolo la ora: 1.16... dar topic-ul a fost creat la 1:11 :)).


  • 11

#4
trixzor

trixzor

    Respected

  • Posts
    1,251
  • Topics
    215
  • Reputation
    965
  • Online
    56 days

Vezi ca in coltul de jos apare acolo la ora: 1.16... dar topic-ul a fost creat la 1:11 :)).

eu nu am ceasul bun


  • 3

#5
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days

eu nu am ceasul bun

Alta scuza buna :))

Suzati-ma ca ma bag!


  • 3

#6
CarBBoN1990

CarBBoN1990

    Newbie

  • Posts
    27
  • Topics
    6
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours

Mda, ce sa zic, nu ma bag, a fost decizia lui Dr.Dre, nu am ce comenta..Apropo, misto scuza :))

2mzjn06.png


  • 2

#7
Dr.Dre.

Dr.Dre.

    Jr. Member

  • Posts
    218
  • Topics
    17
  • Reputation
    1059
  • Online
    3 days

Am zis ca nu va mai accept scuze ma :)).

 

Asumati-va greseala !


  • 10

#8
[RNG]Seby

[RNG]Seby

    Full Member

  • Posts
    325
  • Topics
    18
  • Reputation
    192
  • Online
    1 days

Daca primesti buzz, nu iti baga jocul in bara :D.

Doar cand primesti o 'cerere de prietenie' iti baga jocul in bara, si de obicei nu ti-o arata decat dupa ce dai un relog la mess (acum aveti inca o scuza :)) ).


  • 3

#9
Toma

Toma

    Administrator / Mapper

  • Posts
    449
  • Topics
    85
  • Reputation
    283
  • Online
    10 days

Acum serios! La primul report putea-i sa nu-l vezi, dar cand chat-ul este plin, ce faci?

Si din 3 care erau, nici unul nu a raspuns?


  • 1

#10
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days

Poate e mai bine asa , ca prea luati in ras adminul , cand faceti cerere de admin va asumati niste raspunderi , daca nu? dc mai ai admin ? adminul nu e doar for fun,si poate asa incepeti sa respectati regulile ,cand v-am spus ati preferat sa criticati , ei bine acum mai bine asa ;) singurul de care regret este Trix , nu stiu ce facea si pacat.


  • 10

#11
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days

Daca primesti buzz, nu iti baga jocul in bara :D.

Doar cand primesti o 'cerere de prietenie' iti baga jocul in bara, si de obicei nu ti-o arata decat dupa ce dai un relog la mess (acum aveti inca o scuza :)) ).

Pe mine nu ma scoate niciodata de pe mess doar daca-mi da cineva add, in rest, nu.. ma uit uneori cand dau pe START de pe tastatura, si vad ca mi-au trimis altii mesaj.. cat despre cei 3 admini, dre a luat corect masura :D


  • 0

#12
FunKy

FunKy

    Newbie

  • Posts
    13
  • Topics
    8
  • Reputation
    5
  • Online
    0 hours

Lol eu eram la /sstunt 1 si am vazut ca dadea ala report si am dt /spec pe speed care punea C4 si mia dat sa dau /leave  in secundele astea cand dadeam /leave Dr.Dre. direst lvl 0 Mie nu mi se pare corect Dar dupa cum este Dre. ............. mu mai zic are el ceva cu mine dar asta e . Eu am zis ce avea mde zis . Dr.Dre. MaxXx SI P@nther face ce vrea logic ca este Owner Dar nici chiar asa pe bune acum . :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:


  • 0

#13
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days

Lol eu eram la /sstunt 1 si am vazut ca dadea ala report si am dt /spec pe speed care punea C4 si mia dat sa dau /leave  in secundele astea cand dadeam /leave Dr.Dre. direst lvl 0 Mie nu mi se pare corect Dar dupa cum este Dre. ............. mu mai zic are el ceva cu mine dar asta e . Eu am zis ce avea mde zis . Dr.Dre. MaxXx SI P@nther face ce vrea logic ca este Owner Dar nici chiar asa pe bune acum . :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:

Oricum nu-ti aveai rostul printre Admini, esti degeaba

P.S: Ai grija cu emoticoanele si incearca in alte post-uri sa nu faci mai mult de 5.. daca treci de limita asta vei primi warn pe forum de la un G.Mod/Admin :)


  • 2

#14
Francezu1234

Francezu1234

    Newbie

  • Posts
    93
  • Topics
    42
  • Reputation
    33
  • Online
    15 hours

mai bine ca ati luate demote funky si scott stateati degeaba de trix imi pare rau nush ce sa mai zik:)


  • 1

#15
♔ CocaCola ♔

♔ CocaCola ♔

    Full Member

  • Posts
    326
  • Topics
    51
  • Reputation
    140
  • Online
    6 days

Funky era degeaba admin ..


  • 0

#16
Th2 Sh3amuS.

Th2 Sh3amuS.

    Jr. Member

  • Posts
    105
  • Topics
    13
  • Reputation
    51
  • Online
    4 hours

Ca tu nu stai,Francezule ! Eu iti zic..sa dai warn tu stai..reactionezi dupa 30 de sec.


  • 0

#17
Maskk

Maskk

    Jr. Member

  • Posts
    108
  • Topics
    19
  • Reputation
    41
  • Online
    6 days

e.e


  • 0

#18
Dr.Dre.

Dr.Dre.

    Jr. Member

  • Posts
    218
  • Topics
    17
  • Reputation
    1059
  • Online
    3 days

Lol eu eram la /sstunt 1 si am vazut ca dadea ala report si am dt /spec pe speed care punea C4 si mia dat sa dau /leave  in secundele astea cand dadeam /leave Dr.Dre. direst lvl 0 Mie nu mi se pare corect Dar dupa cum este Dre. ............. mu mai zic are el ceva cu mine dar asta e . Eu am zis ce avea mde zis . Dr.Dre. MaxXx SI P@nther face ce vrea logic ca este Owner Dar nici chiar asa pe bune acum . :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:

 

In primul rand v-am avertizat ca daca raspund tot eu singur la /report, primiti toti DEMOTE. Nu accept scuze. Si mai ales uita-te de cate ori a dat ala /report, si nici unul nimic. Veniti cu doveti macar cand vorbiti, dar oricum, nu primiti nimic inapoi.

 

Cred ca e de ajuns.

 

/lock


  • 8




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users