Jump to content


Photo

Cerere unban by TheXtreme98.


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
Stalin  

Stalin

    •Junior Staff

  • Posts
    103
  • Topics
    54
  • Reputation
    83

Numele exact scris pe care ai primit ban: [XSS]Vodka
Adresa IP exacta pe care ai primit ban: Nu-mi arata IP-ul!
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban: Scott
Motivul pentru care ai primit ban: "Descalificat din POTM ( s0b )"? Ce-i asta? Cand am luat ban si cum?
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla: Normal ca nu sunt vinovat, plus, daca nu ma credeti. Eram inactiv de 3-4 zile si am venit acasa, si am vazut ca am primit ban cu motivul: "Descalificare din POTM si cu s0beit"? Dar vreau sa-mi explicati ce s-a intamplat? Nu inteleg nimic cum am luat ban... Sau poate cineva mi-a spart contul. De unde sa stiu eu? (Ok, pe bune, voi de ce nu ma credeti daca spun adevaru'?)
Dovezi (imagini / clip video): https://imgur.com/a/jxTmpyd , 

[XSS]Vodka has been banned for 5 days by Scott.. Reason: Descalificat din POTM ( s0b )  

#2
WOLL  

WOLL
  • Posts
    -16,777
  • Topics
    237
  • Reputation
    -15536
@Scott.

#3
Scott

Scott

    a?

  • Posts
    4,243
  • Topics
    214
  • Reputation
    4174
  • Online
    48 days

Cum poți să minți in halul asta? Tu mi ai spus că ai folosit s0b și pe discord ai mărturisit nu mă lua cu dastea că ți a spart contul. Da, am vorbit cu tachen și ți am dat ban pentru a te scoate din POTM nu mă minții că dacă îl puneam pe DWIGHT sa se uite îți lasa și banul. L am pus pe Axe să ți dea unban pe ip și el mi a spus că ți a dat. O să primești unban de la un support sau un rcon. Dacă e nevoie de dovezi vi le dau in PM și dacă tot ce am spus e adevărat probabil că rămâi cu ban. Ți as sugera sa spui adevărul.

Edit: pun dovezile când intru pe PC.

Spoiler


Aici am avut o discutie cu el legata de tema asta cu folosirea s0b ului la POTM.
Data este 27.11.2018 , deci in 2 zile de la 0 drift a trecut la 19k drift fara probleme. Daca puteti vedea logurile celor din TOP 3 pe date, uitati va sa vedeti ca a folosit s0b pentru puncte POTM. Stii, eu ajut playerii cu cea mai mare placere, dar sa zica ca foloseste si dupa sa nege ca eu mint ? Cum să te credem când tu compari cuvintele cu adevarul sau minciuna? Crezi ca daca suflii tu niste vorbe in chatbox ul asta gata te crede tot parlamentu` ? Învată să nu mai minti că o să ajungi rau, crede ma. Și nu, nu am dovezi cu el sub forma de video uri pe server pentru ca nu l am putut prinde. Dar cred ca marturisirea asta e tot ce imi trebuie.


  • 0

#4
WOLL  

WOLL
  • Posts
    -16,777
  • Topics
    237
  • Reputation
    -15536

Dacă e nevoie de dovezi vi le dau in PM 

Edit: pun dovezile când intru pe PC.

astept.



#5
Stalin  

Stalin

    •Junior Staff

  • Posts
    103
  • Topics
    54
  • Reputation
    83

Inchideti post-ul asta ca... Scott. a procedat corect. Dar de ce sa ma simt vinovat daca cineva a spart contul sau fratele meu a intrat? Stiu ca am acelasi IP... Daca nu ma credeti, inseamna ca am facut. Dati T/C.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users