Jump to content


Photo

Ban degeaba :|


  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1
CarBBoN1990

CarBBoN1990

    Newbie

  • Posts
    27
  • Topics
    6
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours

Nickname:CarBBoN

Admin-ul care ti-a dat Ban:[XSS]BoXeD
Poza cu motiv-ul Ban-ului: xe04ep.png
Adresa ta IP:78.96.170.141
De ce doresti sa primesti UnBan:In timpul asta puteam face ore, score si altele, fiindca vreau sa ma joc cu noii mei prieteni :-w Dar se pare ca am primit ban pe degeaba..Sa va explic cum sta treaba ( asta e parerea mea ) :
Ma jucam cu niste prieteni, dar ieri si azi, ma intrebat eXe de vreo 3 ori daca sunt Slender ( presupun ca e un jucator ) si de 2 ori la rand iam zis ca nu sunt, dupa a  venit Francezu si eu cu el ne cunoastem, mai vorbim mai glumim deastea...Francezu cu eXe am vazut ca vorbeau si glumeau pe acolo, dupa iar acest " eXe " ma intreaba : " CarBBoN este Slender ? :)) " Si eu iam zis " Da " ( eu in momentul acela ma gandeam ca glumeste si ca se refera ca sunt Slenderman din acel joc.. ) si na, iam zis " Da " si dupa ia zis lui Francezu : " Dai ban ca a facut reclama, merita !! " Eu iam zis ca ma refeream la joc si dastea, si eXe tot continua sa spuna.
La un moment dat a incetat , si pe urma vine [XSS]BoXeD si imi da ban, numi zice nimic nu ma intreaba nimic si imi da motiv : " Te saluta Dre " ... ????
Sper sa iau UnBan....Vreau sa ma joc iar pe sv...
 
2v8l9j4.jpg

  • 0

#2
trixzor

trixzor

    Respected

  • Posts
    1,251
  • Topics
    215
  • Reputation
    965
  • Online
    56 days

Mda si aka spune alt cv ;)

Contra Un-Ban


  • 1

#3
CarBBoN1990

CarBBoN1990

    Newbie

  • Posts
    27
  • Topics
    6
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours

Mda si aka spune alt cv ;)

Contra Un-Ban

Ce spune ?? Ce am facut sa merit ban 4 luni?? Zimi ce ti-a spus :|
Am folosit s0b??
Am folosit superman mode ??
Am injurat si am facut spam intruna si am luat warn 3 ??
Am spus ca PRESUPUN ca deaia am luat ban, nu am zis cu siguranta, nu mia dat motivul de ban ce vrei sa fac ?? :|


  • 0

#4
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days

Sper sa nu primesti UnBan , NICIODATA. ;)


  • 0

#5
CarBBoN1990

CarBBoN1990

    Newbie

  • Posts
    27
  • Topics
    6
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours

Sper sa nu primesti UnBan , NICIODATA. ;)

Ce am facut frate zicetimi si mie sunt CarBBoN nu sunt Slender ce naiba se intampla nu am facut nimic sa iau ban intrebatil pe jms15, pe dragutza am fost cu ei  toata ziua azi :|

Ce aveti asa cu mine deodata explicati-mi sa inteleg si eu ce sa intamplat :|
Trebuie sa aduc un coleg sa marturiseasca ca nu sunt acest Slender?? Sa mor de nu va dau id lui la mess la skype la ce vreti , eu am venit odata cu el, ce naiba, de unde stiti ca sunt Slender aveti voi IP meu cu IP lui si sunt lafel ?? Doar nu a venit la mn acasa sa joace samp pe numele Slender, numai eu ma joc pe PC asta si abea m-am mutat in Constanta , si da va zic si orasul ca poate va zis unde sta el si sa faceti comparatie ... intrebati-l pe jms15 ma cu el m-am cunoscut decand m-am apucat de sv, stau mereu cu el ce naiba , cer atat de mult un simplu UnBan??
Am inteles ca a luat ban pt reclama, daca eu as fi acest jucator ( euu ma joc pe sv de 5 zile ) , de ce nam primit ban acum din nou ?? De ce nu am plangeri ca fac reclama ?? Daca as vrea i-as da lui jms15 un server, dar alt server nu stiu de stunt omg , nu am dat nimanui alt server, a intrat ieri unu sa faca reclama si a facut, eu cu dany lam injurat, dar el a tot continuat vreo 1 ora..
Sa ne gandim logic acum daca as fi acest jucator :
1. De ce de 1 saptamana nu fac reclama ??

2. De ce tin asa de mult pt acest UnBan ,cand as putea sa incerc sa-mi "redau" unban asa " cum am facut acum" ??
3. De ce incerc sa stau cat mai mult pe server sa fac ore pentru vip??
4. De ce am prieteni?

5. De ce stau acum on tot timpul si dau refresh din 3 in 3 minute sa vad daca iau UnBan??

6. De ce mi-am pus semnatura si poza si de ce tot insist sa iau un amarat de UnBan??

7. De ce as raporta un bug ??

8. De ce as intra pentru a 2 sau a 3 oara pe acest server ??

9. Si de ce m-as prezenta pe un server ce am luat ban si " nu-mi place " ?? ( De fiecare data cand am pus "" , inseamna ca am vorbit sarcastic sau ca am prezentat jucatorii .... Cred ca am dat destule motive sa ma credeti odata ca nu sunt un escroc si ca nu sunt acest noob.. )

Eu nu cred ca " Slender " a facut cerere unban si acum iar face, sincer , ce v-a venit asa ca sunt eu acest " slender " ?? 
Apropo , de ce m-a intrebat eXe de vreo 5 ori daca sunt acest jucator, si a insistat??
Ce va venit, ca fix din 1000 de jucatori, eu sa fiu acest jucator ??

Dr.Dre , nu te-am vazut pe server decand m-am apucat, dar din cate am auzit, cred ca tu esti Ownerul acestui server, de ce nu ai incredere in mine si crezi ca sunt acest idiot ( daca va place sa ii spun asa ) ??

 

2v8l9j4.jpg


  • 0

#6
Pank

Pank

    Mapper

  • Posts
    1,426
  • Topics
    142
  • Reputation
    1603
  • Online
    28 days

Cum am spus si la PREZENTARE . Tu nu mai ai ce cauta pe XSS dupa parerea mea uita-te acolo sa vezi post-ul meu . Contra un-banned. Sa stii ca nu a fost un ban degeaba ;) .

 

EDIT: PHOTO: http://www.imgz.ro/i/1379443606-sa-mp-314.png ; http://www.imgz.ro/i/1379443617-sa-mp-315.png

Poza cu reclama nu am pentru ca m-am grabit sa iti dau ban dar George stie , Francezul stie erau si ei atunci pe server ;) .


  • 0

#7
[XSS]ToxiC

[XSS]ToxiC

    Jr. Member

  • Posts
    204
  • Topics
    53
  • Reputation
    66
  • Online
    4 days

Contra Un-banned  


  • 0

#8
CarBBoN1990

CarBBoN1990

    Newbie

  • Posts
    27
  • Topics
    6
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours

Aaa aia ??? Daca vrei sa stii, am venit odata cu el :))) Deci sa iti explic : 
1. Am intrat pe server si lam vazut pe asta [Live4You]Carbon ( cum naiba sa intru cu 2 nickuri deodata si sa vorbesc cu mine deodata zimi si mie  ) si el mia zis : " Ba tu miai copiat numele " si iam explicat si iam tot explicat ca asta e nicku meu ca nu iam copiat numele si astea... dupa ca sa imi bat joc de el am intrat ODATA cu el cu numele lui V2 ( sa imi bat joc de el ) :| si unde am facut reclama?? vreau sa vad IP, ai o dovada cu IP lui si IP meu?? Esti culmea, daca va amintiti, cei care erati on, aceea era PRIMA MEA ZI decand am intrat pe acest server, si asa sa intamplat chiar nu inteleg de ce nu intelegeti :-? Cum sa intru cu 2 conturi de odata si sa vorbesc asa de repede cu mine ?? Si unde am zis ca fac reclama ?? Ma esti culmea :| Am intrat cu numele lui sami bat joc de el frate si asta e Carbon nu Slender si avea VIP , nu inteleg de ce a facut reclama :| Degeaba te iei dupa nick daca nu faci diferenta intre IP-uri sami bag piciorul ca aduc cativa colegi sa marturiseasca , pana mea ca altfel nu stiu de ce nu ma credeti..atunci lam vazut pentru prima si ultima oara pe acest player, am intrat eram aman 2 nu se poate sa intrii pe samp cu 2 nickuri deodata sincer ma, adu IP lui si IP meu, doar asa poti dovedi ca eu eram acel player.. acel V2 eram eu sami bat joc de el, doar atat si ala fara V2 nu eram eu , dupa ce iam aratat am iesit si am revenit pe CarBBoN, si de ce imi dai ban dupa 1 saptamana ?? Daca seamana numele meu cu numele ala inseamna ca sunt ala ?? Pe toate serverele aveam numele astea, vrei sati dau si servere pe PM sa intrebi niste fosti prieteni ?? ID lui si ID meu sunt lafel ?? Deci aduc colegii sa vedeti ca nus eu asta, iti dau si servere de CS sa vezi ca eu sunt nu sunt acest player, mi sa parut de treaba si am zis sa fie primul prieten al meu si am zis sa glumim putin, intrand cu numele lui + V2, doar atat ma :| Maine jur daca mai e deschis topicul aduc toti astia sa marturiseasca ca altfel nu ma credeti..Si ca sa nu ziceti ca sunt aceiasi playeri, sa le copiati IP-urile cu /showip sau cum aveti voi, si sa faceti si un topic cu toti la care ati dat ban ( nu stiu daca ati facut ) si sa puneti MAI ALES IP ! Ca sa se dovedeasca in caz ca mai dati de un caz ca mine, va mai spun a miia oara,  nu sunt EL ! Daca au nume diferite, nu inseamna ca e acelasi player !! Faptul ca eram cu el pe sv spune totul !! O sa va spuna unii si cand am intrat pe sv, sa va dovedesc naiba odata cu martori :| Inteleg ca, logic, si eu am avut admin, daca unul zice ca are dreptate , dupa toti se iau dupa acel admin, ca doar nu o sa creada un simplu player care abea si-a facut cont, v-am dat si o gramada de motive sa ma credeti, dar vad ca nu-s de ajuns nici astea...Daca nu mi-ar fi pasat de sv nu as mai face nimic ma nu as face cerere unban,nici cont nici nimic, nici macar nu stiu cum sami dau unban, de mii de ori am incercat sa scot cablul de internet si astea si nu a mers :| Pe pariu ca daca nu iau unban nu o sa mai fiu timp de 99 zile ?? :| Si asa alt joc nu am ce juca, numai pe sv asta pot restul sunt naspa, as face reclama pe un server ce numai asta e singurul pe care il joc ??..Atat am avut de spus..


  • 0

#9
●●●MadWORLD●●●

●●●MadWORLD●●●

    Newbie

  • Posts
    39
  • Topics
    3
  • Reputation
    21
  • Online
    0 hours

Contra Un-bann , BoXeD ti-a dat ban cu un motiv si sunt sigur ca a fost unul foarte bun :)


  • 0

#10
CarBBoN1990

CarBBoN1990

    Newbie

  • Posts
    27
  • Topics
    6
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours

Contra Un-bann , BoXeD ti-a dat ban cu un motiv si sunt sigur ca a fost unul foarte bun :)

Arata IP-ul lui [Live4You]Carbon sau Slender cu al meu :)


  • 0

#11
CarBBoN1990

CarBBoN1990

    Newbie

  • Posts
    27
  • Topics
    6
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours

Macar imi ia cineva in considerare motivele ( de azi ) si martorii ( Care ii aduc maine ) ??Degeaba arata nick-urile daca nu arata IP, IP si cu faptul ca am fost impreuna cu acest om  DOVEDESTE tot ca nu sunt el ;) 78.96.170.141  IP meu si IP lui il astept :). Macar de ar arata intreaga poveste ar fii perfect, daca ai poza aia cand ai scris tu toate 3 nickurile , trebuie sa ai 100% si aia cand eram cu el pe server, cand ne-am cunoscut si ce vorbeam, arata toata povestea , nu doar jumatate, doar aia care iti comvine tie :) Daca stiam ca o sa ma astepte ceea ce ma asteapta, faceam 100 poze , dar nu, de ce miai dat ban dupa 1 saptamana si nu din acea zi ?? Adevarul este intre IP si faptul ca eram cu el pe server deodata si ca am modificat numele sa imi bat joc de el =)) , dar vad ca nu arati si cealalta parte a povestii..


  • 0

#12
Pank

Pank

    Mapper

  • Posts
    1,426
  • Topics
    142
  • Reputation
    1603
  • Online
    28 days

Macar imi ia cineva in considerare motivele ( de azi ) si martorii ( Care ii aduc maine ) ??Degeaba arata nick-urile daca nu arata IP, IP si cu faptul ca am fost impreuna cu acest om  DOVEDESTE tot ca nu sunt el ;) 78.96.170.141  IP meu si IP lui il astept :). Macar de ar arata intreaga poveste ar fii perfect, daca ai poza aia cand ai scris tu toate 3 nickurile , trebuie sa ai 100% si aia cand eram cu el pe server, cand ne-am cunoscut si ce vorbeam, arata toata povestea , nu doar jumatate, doar aia care iti comvine tie :) Daca stiam ca o sa ma astepte ceea ce ma asteapta, faceam 100 poze , dar nu, de ce miai dat ban dupa 1 saptamana si nu din acea zi ?? Adevarul este intre IP si faptul ca eram cu el pe server deodata si ca am modificat numele sa imi bat joc de el =)) , dar vad ca nu arati si cealalta parte a povestii..

Las-o mai moale cu post-uri sa nu te trezesti cu warn. Uite dovada ca aveti acelasi ip ;) : http://www.imgz.ro/i/1379441675-sa-mp-329.png


  • 0

#13
Toma

Toma

    Administrator / Mapper

  • Posts
    449
  • Topics
    85
  • Reputation
    283
  • Online
    10 days

Nu cred ca o sa primesti un-ban deoarece ai reclamat mereu fara rost, te-ai luat in gura cu admini si playerii, faceai reclama, eu zic sa astepti acest timp, daca nu iti va da mai rau


  • 1

#14
CarBBoN1990

CarBBoN1990

    Newbie

  • Posts
    27
  • Topics
    6
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours

Nu pot sa inteleg aceasta poza , e imposibil ca ala sa fie IP meu , ala lui [Live4You]Carbon e imposibil :| Restu sunt ale mele , e adevarat dar ala chiar nu stiu :| aici nu stiu cum dracu sa facut, chiar nu stiu ... Numai tin minte exact cum era in acea zi, parca din greseala, in loc sa pun "." ( punct ) am scris fara punct si probabil asta era inainte sa faca reclama ... deci nu stiu cum sa explic IP lu asta, dar eu nu am fost niciodata cu numele lui fara V2... ok, banul ramane, dar inainte , vreau sa discut cu playerii care se crede ca am facut reclama, am sa te rog sa mi-i zici nick-urile sa vb cu ei totusi, chiar nu pot sa inteleg, mi-am facut prieteni si chestii dastea , fara sa stiu ce am facut , sa intamplat ceva de este numele ala in IP meu , dar acum orice spun numai are rost, nu o sa ma credeti, asta e clar, daca puteti sa faceti rost de un rol de a comunica cu jms15 ala ?? englezul ?? atat am avut de spus si pun punct . Mi-a parut bine de server...dar tot o sa tin ca nu am facut reclama, numele ala nu stiu cum a intrat in ip meu. Nah , bafta in continuare .. Cer T/C .. Banul va ramane, nu va pot dovedii concret cum s-a intamplat , decat sa aduc cativa martori..sa va spuna ca nu am avut numele asta niciodata pe un server, am si 2 colegi care joaca samp, o sai rog sa faca forum si sa va spuna cumva, dar oricum cred ca ne vedem de revelion...Mi-a parut bine de prietenii pe care i-am avut aici pe sv, Bafta, si imi pare rau ca v-am bagat pe toti in asta, mai ales pe tine , BoXeD..


  • 0

#15
CarBBoN1990

CarBBoN1990

    Newbie

  • Posts
    27
  • Topics
    6
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours

Nu cred ca o sa primesti un-ban deoarece ai reclamat mereu fara rost, te-ai luat in gura cu admini si playerii, faceai reclama, eu zic sa astepti acest timp, daca nu iti va da mai rau

Nu m-am luat in gura cu nimeni, nu stiu ce sa intamplat de a intrat numele in ip meu , nu m-am certat cu ceilalti admini sau playeri, normal ca daca as fi fost acum as spune adevarul dar nu pot sa spun pentru ca nu asa sa intamplat ..nu am cum sa intru cu 2 nickuri deodata asta e logic, daca ma pui sa spun pe toti care m-am luat in gura , nu o sa spun pe nimeni, cunosc doar pe jms15 , " franta "  ,dragutza si altul, (nume)kiss, alta sansa numai am.. ...Bafta ;)


  • 0

#16
Dr.Dre.

Dr.Dre.

    Jr. Member

  • Posts
    218
  • Topics
    17
  • Reputation
    1059
  • Online
    3 days

Ai 10 minute sa-mi dai Add pe Messenger sa vad daca esti sau nu Slender. ID-ul meu e : hardy_b0oy .


  • 0

#17
Dr.Dre.

Dr.Dre.

    Jr. Member

  • Posts
    218
  • Topics
    17
  • Reputation
    1059
  • Online
    3 days

Un-banned. Scrii prea bine pentru un copil analfabet de 9 ani, cum era Slender.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users