Jump to content


Photo

Propunere scoaterea maşinilor speciale


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Numele tau de pe server: AN3T54.
Sugestia / ideea ta: Propun să se scoată unele maşini speciale din /car deoarece unora chiar nu le văd rostul, de exemplu Pirate Ship, folosita doar pentru blocarea unor zone, sau căruța, deoarece daca ai intrat în cineva cu speed, il omori instant si poți bugui maşina oricui cu ea.
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat: Abuzurile unor jucători de aceste maşini. (ma simt si eu la caruta)
De ce consideri ca ar trebuii aplicata: Este destul de enervant să dai liniştit /lv si sa te buguieşti in barca unui jucător. Evident, se poate folosi comanda /up, dar mulți dintre jucători cel mai prpbabil nu au auzit de ea.
  • 0

#2
Angel

Angel

    Legend

  • Posts
    3,988
  • Topics
    237
  • Reputation
    3267
  • Online
    140 days

contra.

de ce sa le scoata? masinile speciale sunt pe placul si pe amuzamentul jucatorilor, aduc un plus serverului.


  • 0

#3
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

contra.
de ce sa le scoata? masinile speciale sunt pe placul si pe amuzamentul jucatorilor, aduc un plus serverului.

mie nu mi se pare nimic amuzant, mai ales ca vaporul e folosit doar pentru blocari.. sa mor de am vazut pe cineva ca se plimba cu vaporul
la fel si la caruta, ce e asa amuzant sa vina unu si sa te buguiasca in cladiri si pe autostrazi?
  • 0

#4
deleted_AleqsZ

deleted_AleqsZ
Exista /jail pentu nerespectarea regulilor! Și dacă tot nu încetează după 4-5 /jail,ban o zi!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users