Jump to content


Photo

Sugestie /TRADE


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
WOLL  

WOLL
  • Posts
    -16,777
  • Topics
    237
  • Reputation
    -15536

Model postare SUGESTIE:
Numele tau de pe server:[XSS]WoLL
Sugestia / ideea ta:Sa ceara tradekey doar odata-n saptamana ca e enervat asa dupa fiecare iesire.
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat:Pentru ca ma enervez ca mereu trebuie sa-mi generez tradekey
De ce consideri ca ar trebuii aplicata:Pentru ca nu ar fi mai multe batai de cap si pierdere de timp.

 

 

Model postare SUGESTIE:

Numele tau de pe server:[XSS]WoLL
Sugestia / ideea ta:Sa se adauge sa poti da trade cu credite dar trebuie sa-ti fie pe cont setat acces sa dai credite (mai safe zic)
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat:Eu si anet am vrut sa ii cumparam vip lui onision dar nu putem transfera creditele
De ce consideri ca ar trebuii aplicata:Pentru ca asa ar scutii treaba unui Manager / Support sa dea /set credits



#2
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days

Tocmai deasta a fost adaugat tradekey-ul, pentru a evita fraudele facute cu stats
Cat despre credite, mi se pare o prostie chestia asta cu "sa-ti fie setat acces pe cont", ce se poate intampla? Nu exista vreun bug prin care poti face credite pe server, decat daca iti sunt setate
Contra pentru ambele, niste sugestii fara folos


  • 0

#3
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

1. Nu, asa se sparg conturile atat de simplu.

2. Sau mai bine lasa ca sigur se gaseste vreun "destept" sa gaseasca un bug si e toata comunitatea full de admini si altele. Vreti sa mutati credite, veniti la mine cu o dovada(in pm) si va ajut eu.


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users