Jump to content


Photo

Cautam Admini - Aplicatii #4


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days
Dupa cum puteti observa, in ultimul timp, o mare parte din admini au primit level 0 pentru inactivitate sau pentru acumularea a 100 AWP, abuz. 
 
Cautam in jur de 5 administratori, activi pe server ce au cat de cat experienta.
 
Doritorii vor posta in acest topic, o aplicatie per user, nu vreau sa vad posturi gen "pro", "contra" din partea altor utilizatori. Voi inchide cererile pe data de 28 aprilie, apoi voi revenii cu un raspuns.
 
 
Model de postare:

Numele tau de pe server:
Aka:
Varsta reala: 
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:

 

 

 

Sunteti nevoiti sa fiti la curent cu tot ce se intampla pe forum. De asemenea, nu uitati sa cititi topicurile din aceasta sectiune. *CLICK*


  • 4

#2
vlad_qlf

vlad_qlf

    Newbie

  • Posts
    42
  • Topics
    16
  • Reputation
    750
  • Online
    85 days


Numele tau de pe server:Florin[KTM]

Aka:-

Varsta reala:14 to 15

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:in primul rand sa stie regulile , sa stie macar cheaturile obv , sa nu faca diferente , daca are level mare sa nu cedeze prin banuri date in prostie , rabdare si seriozitate.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:am fost admin in trecut si cred ca inca m-as descurca foarte mult la capitolul cheaturi , cat si la abuzuri , limbaj s.a.m.d

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:ca este adevarat , orice greseala te poate ajuta pe viitor

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:simtu umorului , calm , prietenos :76:

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:depinde cand de mult cunoaste jocul

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:8

Edited by FlorinKTM, 22 April 2018 - 07:13.

  • 7

#3
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days
Numele tau de pe server:[XSS]Montex.
Aka:Nu am
Varsta reala: 16
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:Sa fie activ, sa se descurce in tot ce inseamna admin , adica cheats s.a.m.d, si sa ajute playerii.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pentru ca inainte sa mi se blocheze contul aveam admin level 5.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Pai nu am nici o parere, vom vedea pe viitor ce va fi.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Pai sunt un baiat simplu, urasc oamenii falsi , prietenos, respectuos si cam atat.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Pai un administror ca sa invete trebuie doar sa citeasca regulamentul, atata tot.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:9
  • 4

#4
♔ CocaCola ♔

♔ CocaCola ♔

    Full Member

  • Posts
    326
  • Topics
    51
  • Reputation
    140
  • Online
    6 days
Numele tau de pe server: [XSS]CocaCola
Aka: -
Varsta reala: 19
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Să fie atent , să fie rapid în tastatură , să aibă experienţa şi să fie plăcut jucătorilor .
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru că joc de mult timp pe această comunitate şi îmi este dragă .
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: ''Ceea ce nu te omoară , te face mai puternic'' .
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sociabil , optimist , responsabil , cu simţul umorului.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Un administrator trebuie să aibă o oarecare experienţă de joc.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 9 

  • 9

#5
Kylltoxic.

Kylltoxic.

    Newbie

  • Posts
    28
  • Topics
    12
  • Reputation
    9
  • Online
    1 days
Numele tau de pe server: [XSS]Kylltoxic
Aka:   [XSS]KyllToxic, Kyllt0xic, PreaTamaduitoruKyll, PreaTamaduitorulKyll, PreaTamaduitorulKyl HoldSellByKyll. 
Varsta reala:  17 ani
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Un admin bun trebuie sa fie atent,sa tasteze repede si intelegator
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: pentru ca vreau admin
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: mereu trebuie sa inveti din greseli
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Glumet,ma enervez repede si lenes
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8 probabil

  • 4

#6
LAY

LAY

    va musca calu de picioare

  • Posts
    1,164
  • Topics
    128
  • Reputation
    3281
  • Online
    74 days


Quote
Numele tau de pe server:Lay_
Aka:Lay_
Varsta reala: 17
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:Pe parte morala sa zic asa , ar cam fi nevoie de o persoana calma care nu se enerveaza usor , sa nu faca diferente intre playeri si chesti in functie de stats , si in joc normal ca trebuie sa stie regulile , comenzile , sa stie ce cheats-uri , etc .
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Ca am avut admin inainte si chiar mi-a facut placere .
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Pana la urma nimic nu e intamplator sa zic , asa tot ce iti vine in cale poate fi un exemplu , dupa premiza mea orice lucru e bine venit chiar daca nu are un impact asa mare .
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sincer , Incapatanat , Sociabil
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Experienta se dobandeste in timp .
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:8


Edited by LAY, 24 April 2018 - 14:05.

  • 6

#7
logic aka kaneki

logic aka kaneki

    Sit down bitch

  • Posts
    70
  • Topics
    45
  • Reputation
    76
  • Online
    17 days
Numele tau de pe server: [XSS]Kaneki.
Aka: -
Varsta reala: 16 ani.
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Răbdarea, respectul si cunoasterea regulamentului.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Deoarece am mai avut aceasta functie pe server si consider ca m-am descurcat cu această functie inainte de a face acea prostie în potriva lui Shandwave.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Că este adevărat.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt o persoana calmă pana nu ma calci pe coada, mă consider o persoană de treaba dacă ajungi sa mă cunoști si serioasă în momentele potrivite.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Desigur deoarece experiența se dobăndește in timp după cum spune si Lay.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8.

  • 12

#8
WOLL  

WOLL
  • Posts
    -16,777
  • Topics
    237
  • Reputation
    -15536

Quote

Numele tau de pe server:WoLL
Aka:WoLL
Varsta reala: 17
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Sa fie activ, sa aibe un comportament exemplar, sa fie corect si cinstit si sa vorbeasca civilizat.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Deoarece consider ca mi-am facut timpul necesar pentru comunitate.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Pai nu o sa am obstacole deoarece stiu cum e sa fii admin, am mai fost :D
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt o persoana sincera nu ma ascund, sunt foarte direct.Tratez orice situatie calm si cu rabdare.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:9 frt


#9
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days
Numele tau de pe server:[XSS]Shandwave.
Aka:Aka [HoT.Legends]Edward aka Shandwave.
Varsta reala: 17
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:Sa stie ce e ala aimbot,wallhack,speedhack,troll.cs etc,etc,etc,
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pai in primul rand de ce nu? Ca sa ma pot ocupa de codati in caz ca nu-i niciun admin online.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Da,sunt de acord.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Good boy
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da..
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:10 

  • 4

#10
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Am revenit cu un raspuns. In urma verificarilor facute am ales cativa admini din candidatii de mai sus. Pe viitor voi mai adauga. Adminii alesi sunt urmatorii:

[XSS]Montex.

[XSS]CocaCola
[XSS]WoLL
[XSS]Kylltoxic
[XSS]KaneKi.

 

Pe viitor voi tine cont si de restul ce au aplicat si vedem, poate va voi seta si voua. Dar fiti mai activi si lasati conflictele(nu fac referire la toti aici, se stiu ei).
Felicitari! Speram sa activati pe server cat mai des! Probabil voi face aplicatii mai des daca este nevoie.
 voi seta nivelul saptamana aceasta.


  • 4




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users