Jump to content


Photo

Propunere Versiune din 2014


  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Model postare SUGESTIE:

Numele tau de pe server: AN3T54.
Sugestia / ideea ta: Sa se adauge pe server timp de o saptamana (pentru teste) versiunea din 2014 cand erau 200 playeri pe server. Nu-mi pasa daca nu o sa am cont, d-asta se numeste test. Daca o sa avem playeri, ramane asta, daca nu, lasam versiunea asta.
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat: videoul lui limitless
De ce consideri ca ar trebuii aplicata: putem avea mai multi playeri...

 

Ma gandesc la titlul serverului sa fie: extreme Super Stunt | 2014 Testing Server

Va promit eu ca daca vom incerca macar o saptamana, s-ar putea sa avem mai multi playeri, dar macar incercati. o zi, doua, o saptamana, cat vreti.


  • 6

#2
Angel

Angel

    Legend

  • Posts
    3,988
  • Topics
    237
  • Reputation
    3267
  • Online
    140 days

in momentul de fata cred ca este singura solutie pentru a repopula serverul. eu iti dau pro, dar nu stiu daca o sa vrea Max...


  • 0

#3
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days
Dacă Max mai are versiunea, de ce nu. Eu nu am prins acea versiune, chiar aș vrea să vă cum arată. PRO
  • 0

#4
alexy

alexy

    Dein führer.

  • Posts
    1,197
  • Topics
    443
  • Reputation
    752
  • Online
    55 days

Pro, versiunea aceea era mult mai buna decat aceasta. *parerea mea no offense*


  • 0

#5
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Versiunea aceea este mult prea involuată pentru momentul actual.

 

Sincer, nici nu cred că o mai am, a rămas pe laptop-ul vechi care s-a stricat.

Cea mai veche versiune pe care probabil încă o mai am în PC e aceea din 2015 de la lansarea SA-MP 0.3.7, nu cred că mai am nimic până atunci, decât ce mai există pe net din V4 și V3.

 

Anyway, adevărul este acela că n-ar avea decât un impact temporar dacă server-ul s-ar întoarce la o versiune mai veche. Poate ar venii să se joace câteva ore jucători foarte vechi care nu s-au mai jucat de mult, pentru amintirile pe care le au pe XSS. Voi nu plângeți după o versiune anume a server-ului, ci după amintiri.

 

Amintirile sunt amintiri, și rămân în trecut. Pot să pun orice versiune pe server, că nu vă va mai da niciodată același feeling ca atunci când ați început să jucați aici, să vă legați prietenii, și altele.

 

Și ca să îmi subliniez punctul de vedere, din 2015 până la V7, nu au existat update-uri semnificative care să schimbe ceva la server.

 

http://themax.ro/rep...t_changelog.txt

 

De ce nu au fost mulți jucători în perioada decembrie 2015 - septembrie 2017 dacă spuneți că versiunile vechi au fost mai bune ?

Din decembrie 2015 până în prezent tendința a fost de scădere a jucătorilor.

 

 

Dacă totuși voi găsii o versiune completă a server-ului din 2014 și 2015, cu tot cu bază de date și hărți, o voi hosta și o voi lăsa deschisă să vedem ce impact va avea.

Dacă are un impact pozitiv timp de o lună întreagă și se dovedește că sunt jucători atrași mai mult de vechiul concept decât de cel actual, eu îmi iau angajamentul de-a aduce înapoi tot ceea ce a fost pe acele versiuni. Dacă nu, batem un cui pentru totdeauna în coșciugul acestui subiect.


  • 7

#6
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Versiunea aceea este mult prea involuată pentru momentul actual.

 

Sincer, nici nu cred că o mai am, a rămas pe laptop-ul vechi care s-a stricat.

Cea mai veche versiune pe care probabil încă o mai am în PC e aceea din 2015 de la lansarea SA-MP 0.3.7, nu cred că mai am nimic până atunci, decât ce mai există pe net din V4 și V3.

 

Anyway, adevărul este acela că n-ar avea decât un impact temporar dacă server-ul s-ar întoarce la o versiune mai veche. Poate ar venii să se joace câteva ore jucători foarte vechi care nu s-au mai jucat de mult, pentru amintirile pe care le au pe XSS. Voi nu plângeți după o versiune anume a server-ului, ci după amintiri.

 

Amintirile sunt amintiri, și rămân în trecut. Pot să pun orice versiune pe server, că nu vă va mai da niciodată același feeling ca atunci când ați început să jucați aici, să vă legați prietenii, și altele.

 

Și ca să îmi subliniez punctul de vedere, din 2015 până la V7, nu au existat update-uri semnificative care să schimbe ceva la server.

 

http://themax.ro/rep...t_changelog.txt

 

De ce nu au fost mulți jucători în perioada decembrie 2015 - septembrie 2017 dacă spuneți că versiunile vechi au fost mai bune ?

Din decembrie 2015 până în prezent tendința a fost de scădere a jucătorilor.

 

 

Dacă totuși voi găsii o versiune completă a server-ului din 2014 și 2015, cu tot cu bază de date și hărți, o voi hosta și o voi lăsa deschisă să vedem ce impact va avea.

Dacă are un impact pozitiv timp de o lună întreagă și se dovedește că sunt jucători atrași mai mult de vechiul concept decât de cel actual, eu îmi iau angajamentul de-a aduce înapoi tot ceea ce a fost pe acele versiuni. Dacă nu, batem un coi pentru totdeauna în coșciugul acestui subiect.

merita sa incercam


  • 0

#7
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days

Asa s-a intamplat si pe RNG, pe v2 toti isi doreau ceva nou. Zis si facut, Durex a lansat v3. Playeri, *penis*, cei vechi au plecat, serverul ramand la maxim 10-14 jucatori de 9ani care se jucau de-a familia.

Apoi au inceput cei de pe forum sa se planga ca vor v2 inapoi, ca era mai frumos, chestii trestii

Trebuie sa acceptam ca xss s-a dus, rss ramand singurul server de stunt din Romania, dar si acolo, daca te duci dai de 65% jucatori care n-au buletin, 5% veterani si restu' sunt codati disperati dupa dm si reclamatii

 

Sa-mp-ul nu mai e ce-a fost si nici n-o sa mai fie

imi pare rau de comunitatea asta

 

Acum cateva luni erati toti 'AOLEEEEEEEEEU, VERSIUNE NOUA XSS, N-O SA MAI FIE GANG-URI, O SA AVEM 100/100 TOT TIMPU, O SA VEDETI VOI CE SUCCES O SA AIBA'

Acu' toti o bagati p'aia 'ce-a fost si ce-a ajuns' 

o_O gtfo


  • 1

#8
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

 Dacă nu, batem un cui pentru totdeauna în coșciugul acestui subiect.

Poti bate un cui si in cosciugul comunitatii,nu mai are rost,deja totul s-a dus. Tu nu vezi ca nici in weekend nu mai depasesti 15 jucatori? Toate din vina voastra ca pana sa va pierdeti jucatorii v-a durut in cot si update-uri nema,din cauza problemelor cu host-ul din trecut cand serverul se oprea cand avea el chef,din cauza ca unii din staff si-au crescut nivelul de imbecibilitate, nedreptate , sistemului de Gold VIP , totodata datorita sistemului de rahat de clanuri,din cauza ca ati scos rcon-ul la vanzare si in unele dati au fost foarte accesibile datorita reducerilor. Nu neaparat din cauza ca cine dracu mai joaca sa-mp cand vezi ca sunt atata playeri pe rss si pe serverele de rpg. La forum inafara de iconite si ceva pagini noi nu prea mai vezi nimic. Nu ne-ai intrebat niciodata "ba ce v-ar place sa vedeti nou pe server sau forum?". Degeaba te mai chinui acum sa scoti ceva unicat cand playerii nu vin la tine,si cum ai vrea sa vina ca prin magie? Cand ai avut bani nu ai dat pt reclame,nu ai dat la youtuberi sa te promoveze,nu ai facut nimic folositor cu ei. Acum stai si asteapta imposibilul


Edited by KUURO, 24 March 2018 - 16:10.

  • 0

#9
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days

Poti bate un cui si in cosciugul comunitatii,nu mai are rost,deja totul s-a dus. Tu nu vezi ca nici in weekend nu mai depasesti 15 jucatori? Toate din vina voastra ca pana sa va pierdeti jucatorii v-a durut in cot si update-uri nema,din cauza problemelor cu host-ul din trecut cand serverul se oprea cand avea el chef,din cauza ca unii din staff si-au crescut nivelul de imbecibilitate, nedreptate , sistemului de Gold VIP , totodata datorita sistemului de rahat de clanuri,din cauza ca ati scos rcon-ul la vanzare si in unele dati au fost foarte accesibile datorita reducerilor. Nu neaparat din cauza ca cine dracu mai joaca sa-mp cand vezi ca sunt atata playeri pe rss si pe serverele de rpg. La forum inafara de iconite si ceva pagini noi nu prea mai vezi nimic. Nu ne-ai intrebat niciodata "ba ce v-ar place sa vedeti nou pe server sau forum?". Degeaba te mai chinui acum sa scoti ceva unicat cand playerii nu vin la tine,si cum ai vrea sa vina ca prin magie? Cand ai avut bani nu ai dat pt reclame,nu ai dat la youtuberi sa te promoveze,nu ai facut nimic folositor cu ei. Acum stai si asteapta imposibilul

Pana a venit NoLife pe comunitate noi n-am avut mapper, cum voiai update-uri fara mapper? Si nu-mi zi de limitless, curva aia masculina care a plecat cum a plecat si de pe rss, ca a cerut owner si nu i-a permis nimeni lucrul asta, pana a dat de un imbecil pe nume voller, care in cele din urma si ala l-a dat afara.


  • 3

#10
alexy

alexy

    Dein führer.

  • Posts
    1,197
  • Topics
    443
  • Reputation
    752
  • Online
    55 days

Poti bate un cui si in cosciugul comunitatii,nu mai are rost,deja totul s-a dus. Tu nu vezi ca nici in weekend nu mai depasesti 15 jucatori? Toate din vina voastra ca pana sa va pierdeti jucatorii v-a durut in cot si update-uri nema,din cauza problemelor cu host-ul din trecut cand serverul se oprea cand avea el chef,din cauza ca unii din staff si-au crescut nivelul de imbecibilitate, nedreptate , sistemului de Gold VIP , totodata datorita sistemului de rahat de clanuri,din cauza ca ati scos rcon-ul la vanzare si in unele dati au fost foarte accesibile datorita reducerilor. Nu neaparat din cauza ca cine dracu mai joaca sa-mp cand vezi ca sunt atata playeri pe rss si pe serverele de rpg. La forum inafara de iconite si ceva pagini noi nu prea mai vezi nimic. Nu ne-ai intrebat niciodata "ba ce v-ar place sa vedeti nou pe server sau forum?". Degeaba te mai chinui acum sa scoti ceva unicat cand playerii nu vin la tine,si cum ai vrea sa vina ca prin magie? Cand ai avut bani nu ai dat pt reclame,nu ai dat la youtuberi sa te promoveze,nu ai facut nimic folositor cu ei. Acum stai si asteapta imposibilul

Si tu ce ai facut? Ai cerut remove ca cica te lasi, si uite ca comentezi la fiecare topic si stai toata ziua pe forum =)))))))))))))))). Max a spus ca sta si asculta orice propunere, de unde ai venit tu spunand ca nu ne-a intrebat niciodata? Nu m-am putut abtine sa nu raspund, gtfo.


  • 0

#11
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Pana a venit NoLife pe comunitate noi n-am avut mapper, cum voiai update-uri fara mapper? Si nu-mi zi de limitless, curva aia masculina care a plecat cum a plecat si de pe rss, ca a cerut owner si nu i-a permis nimeni lucrul asta, pana a dat de un imbecil pe nume voller, care in cele din urma si ala l-a dat afara.

ca tot vorbim de limitless, a fost inlocuit de catre voller si acum cerseste grad pe xss ca sa ne ajute ;))


  • 0

#12
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Poti bate un cui si in cosciugul comunitatii,nu mai are rost,deja totul s-a dus. Tu nu vezi ca nici in weekend nu mai depasesti 15 jucatori? Toate din vina voastra ca pana sa va pierdeti jucatorii v-a durut in cot si update-uri nema,din cauza problemelor cu host-ul din trecut cand serverul se oprea cand avea el chef,din cauza ca unii din staff si-au crescut nivelul de imbecibilitate, nedreptate , sistemului de Gold VIP , totodata datorita sistemului de rahat de clanuri,din cauza ca ati scos rcon-ul la vanzare si in unele dati au fost foarte accesibile datorita reducerilor. Nu neaparat din cauza ca cine dracu mai joaca sa-mp cand vezi ca sunt atata playeri pe rss si pe serverele de rpg. La forum inafara de iconite si ceva pagini noi nu prea mai vezi nimic. Nu ne-ai intrebat niciodata "ba ce v-ar place sa vedeti nou pe server sau forum?". Degeaba te mai chinui acum sa scoti ceva unicat cand playerii nu vin la tine,si cum ai vrea sa vina ca prin magie? Cand ai avut bani nu ai dat pt reclame,nu ai dat la youtuberi sa te promoveze,nu ai facut nimic folositor cu ei. Acum stai si asteapta imposibilul

Am să bat un ultim cui atunci când voi considera eu, și nu altcineva, că nu se mai poate face nimic.

Părerile de genul le poți păstra, nu mă interesează.

 

Am recunoscut și îmi asum faptul că lipsa update-urilor pentru o perioadă îndelungată de timp a agravat problemele, dar nu asta le-a creat.

 

Popularitatea modului acesta de joc e într-o continuă scădere încă din 2015, singurul mod care încă se menține este cel Roleplay pentru că este mai solicitant și are scopuri bine punctate, care te captivează. Realitatea este că modurile de tipul Freeroam au o popularitate scăzută. Nici nu sunt promovate, și nici nu sunt genul de moduri care pot captiva și menține un interes crescut un timp îndelungat jucătorului, pentru că nu a venit nimeni cu nimic inovativ în acest sens. La un moment dat intervine monotonia și repetivitatea jocului.

 

Toate serverele de freeroam suferă din acest punct de vedere. Te poți uita la UIF sau RSS, niciunul dintre ele nu mai au numărul de jucători pe care l-au avut cândva. Spre deosebire de anii trecuți, serverele de Freeroam sunt tot mai rare, le poți număra pe degete pe cele care încă mai există. 

 

Eu am încercat prin sistemul de clanuri actual, să creez un mod atractiv de joc, oferind un cadru FREE 2 PLAY. Astfel jucătorii nu trebuiau să plătească pentru mai nimic, dar toți aveau șanse egale la a avea un gang dacă erau buni! În modul acesta nu banii contau, ci cât de abil și capabil ești în a-ți construii un clan puternic, a deține cât mai multe baze, teritorii, puncte, etc. Am încercat să creez un cadru competitiv, ceva complet diferit față de ce s-a văzut pe serverele de Freeroam, dar totuși familiar și cât mai simplist. Ce am creat eu, e singurul mod în care puteam înclina balanța și spre tipul acesta de gamemode.

 

 

Am menționat echipei și la început, în 2016 când am pus problema de așa ceva, că s-ar putea să nu meargă și că nu sunt foarte sigur dacă e o idee tocmai bună, tocmai din cauză ca acest mod de joc, așa cum mi l-am imaginat eu, poate funcționa doar dacă există un număr mare de jucători, pentru a exista activitate și luptă între clanuri! Într-un final am ales să aplic acest concept pentru că era singura soluție viabilă, și practic, singura cale de urmat. Nu există nimic de pierdut, și cred în continuare că sistemul ar putea merge dacă ar fi jucători (un cerc vicios, așa-i ?).

 

 

Probleme cu host-ul nu am avut mai niciodată, cel puțin nu probleme serioase. Probleme cu server-ul au fost destul de dese, dar s-au rezolvat pe parcurs. Au existat destule crash-uri, e drept, când se restarta server-ul fără motiv și jucătorii își pierdeau datele. Dar astfel de lucruri se întâmplă pe toate serverele. Uneori poți identifica și rezolva problema imediat, alteori ai nevoie de timp pentru a o rezolva.

 

 

Problemele referitoare la staff sunt actuale și reale, dar așa au fost din totdeauna. Oricâte sancțiuni și reguli s-ar pune, mereu vor fii probleme cu staff-ul. Staff perfect nu există, e și greu având în vedere că lucrăm de cele mai multe ori cu persoane imature.

 

Sistemul de VIP Gold nu a fost o problemă și nici vânzarea RCON-ului. Dacă astea ar fi fost o problemă, server-ul nu ar mai fi atins 274 de jucători, pentru că aceste lucruri se întâmplau și pe-atunci.

 

Forum-ul a evoluat foarte mult din 2015 încoace. Sunt sigur că dacă te-ai uita pe la Off Topic și la Observații și Sugestii prin topic-urile vechi, vei găsii screenshots cu partea web așa cum arăta ea în trecut.

 

De la forum, la player panel, ranks, iconițe, posting panels, etc ... toate au evoluat enorm. Nu poți evolua altfel decât în timp, progrese se fac tot timpul, de multe ori insesizabile, însă doar dacă privești în timp îți vei da seama cât de mult s-a schimbat totul.

 

https://web.archive....xss-server.com/

 

Și sincer, față de ce s-a făcut pe forum / panel, nu văd ce ai putea vrea mai mult de atât ? Vino cu sugestii și cu un feedback constructiv dacă tu consideri că se pot face îmbunătățiri mai mari de atât.

 

 

Referitor la feedback. Nu cred că era sarcina mea de-a sta și-a întreba fiecare jucător în parte ce ar vrea pe server. Nu pot face recenzii și sondaje între jucători pentru a afla ce vor, ce își doresc. Nici nu cred că există vreun server care să facă așa ceva. Tocmai de aceea au existat board-uri de SUGESTII, pentru a-i lăsa pe jucători să vină cu idei de îmbunătățiri. Ați fost liberi întotdeauna să veniți cu idei, nu a spus nimeni nu fără a argumenta de ce (decât dacă s-a mai respins de N ori). Am fost deschis la sugestii, dar la sugestii constructive, realizabile, și care pot avea un impact asupra jocului, care au într-un final o utilitate practică.

 

Câteva topic-uri selectate random:

http://www.xss-serve...gifts-mai-easy/

http://www.xss-serve...ce-chat-script/

http://www.xss-serve...-sugestie-warn/

http://www.xss-serve...gestie-goldvip/

http://www.xss-serve...sugestie-renew/

http://www.xss-serve...clanuriganguri/

etc...

 

În anii trecuți au existat chiar și topic-uri și status update-uri în care ceream feedback direct asupra unei probleme / chestiuni asupra cărora nu eram decis. Din păcate nu am reușit să găsesc topic-urile fiind filtrate, ascunse sau șterse, iar peste status updates nu am avut timp să mă uit pentru a venii cu exemple concrete. Dar au existat, însă feedback-ul primit la cerere era foarte slab, sau pe lângă subiect, de aceea am încetat acest lucru. În ultimii doi ani de zile am cerut feedback doar din partea echipei de Support, ei fiind suficient de în măsura și maturi de-a oferii un feedback mai precis, mai ales că știau mai bine situația de pe server decât o cunoșteam eu. În plus, ei interacționau mai mult cu jucătorii decât mine.

 

 

Nu știu cum concluzionezi tu că acum nu mai sunt bani pentru promovări și alte 'chestii utile'. Sunt suficienți bani și pentru promovări, și chiar am avut în trecut o promovare la server pe canalul lui Lectura A-Z. Îți dai cu părerea în necunoștință de cauză. Nu puteam cheltuii toți banii pe promovări, dacă nu aveam ce promova nou. Am mai zis asta, dar dacă server-ul nu oferea nimic nou, era la fel, ce rost aveau promovările ? Ca să faci promovări trebuie să vii cu ceva nou, să ai ce promova în primul rând, să uimești și să atragi, să te asiguri că are efect promovarea respectivă! În plus, astfel de promovări se vor face doar dacă pot ajunge la un număr mare de persoane. Ce rost are să fac promovări de zeci de euro la niște youtuberi de poate n-au nici 15.000 de abonați ? E clar că nu vor avea efectul dorit.

 

 

În final, XSS se va închide când voi zice eu, atunci când am încercat tot ce se putea și nu vor mai exista soluții sau bani.

Imposibilul poate oricând devenii posibil. Trebuie doar să încerci. Iar eu spre deosebire de panaramele alea care-și dau coate și au doar păreri pe SA-MP, nu mi-e teamă să încerc să inovez, să-mi asum eșecul, și să o iau de la capăt.

 

Altceva ? Dacă n-ai citit tot, te rog nu mai comenta.


  • 5

#13
hammondbukhamseen

hammondbukhamseen

    mason


  • Posts
    2,624
  • Topics
    253
  • Reputation
    3624
  • Online
    153 days

 

Nu știu cum concluzionezi tu că acum nu mai sunt bani pentru promovări și alte 'chestii utile'. Sunt suficienți bani și pentru promovări, și chiar am avut în trecut o promovare la server pe canalul lui Lectura A-Z. Îți dai cu părerea în necunoștință de cauză. Nu puteam cheltuii toți banii pe promovări, dacă nu aveam ce promova nou. Am mai zis asta, dar dacă server-ul nu oferea nimic nou, era la fel, ce rost aveau promovările ? Ca să faci promovări trebuie să vii cu ceva nou, să ai ce promova în primul rând, să uimești și să atragi, să te asiguri că are efect promovarea respectivă! În plus, astfel de promovări se vor face doar dacă pot ajunge la un număr mare de persoane. Ce rost are să fac promovări de zeci de euro la niște youtuberi de poate n-au nici 15.000 de abonați ? E clar că nu vor avea efectul dorit.

 

 

Niciodata n-am avut o parere buna despre promovarea aceea la Lectura. Majoritatea care-l priveau la acel moment erau jucatorii de minecraft, si in plus de asta, din cate am auzit a fost super scumpa. Pai aia nu a fost promovare sa-si merite banii. De ce? Efectul a fost de scurta durata, ProLife d-abia vorbea si pe Andy il batea SAMP-ul de cand n-a mai jucat pe RSS. Si inca ceva, de ce Andy?(Numarul de abonati?) Mai bine faceai promovare la youtuberii de SAMP care, dupa parerea mea, isi faceau mai bine treaba(experienta pe joc) si ieseati si mai ieftin, chiar daca nu aveau numarul lui de abonati. Si in ziua de azi, Andy e urmarit de copii ~14 ani.


  • 1

#14
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Niciodata n-am avut o parere buna despre promovarea aceea la Lectura. Majoritatea care-l priveau la acel moment erau jucatorii de minecraft, si in plus de asta, din cate am auzit a fost super scumpa. Pai aia nu a fost promovare sa-si merite banii. De ce? Efectul a fost de scurta durata, ProLife d-abia vorbea si pe Andy il batea SAMP-ul de cand n-a mai jucat pe RSS. Si inca ceva, de ce Andy?(Numarul de abonati?) Mai bine faceai promovare la youtuberii de SAMP care, dupa parerea mea, isi faceau mai bine treaba(experienta pe joc) si ieseati si mai ieftin, chiar daca nu aveau numarul lui de abonati. Si in ziua de azi, Andy e urmarit de copii ~14 ani.

Atunci care sunt youtuberii de SA-MP pe care îi consideri mai potriviți pentru o astfel de promovare ?


  • 0

#15
hammondbukhamseen

hammondbukhamseen

    mason


  • Posts
    2,624
  • Topics
    253
  • Reputation
    3624
  • Online
    153 days

Atunci care sunt youtuberii de SA-MP pe care îi consideri mai potriviți pentru o astfel de promovare ?

Sincer, acum degeaba mai intrebi. Majoritatea si-au gasit o comunitate unde au primit beneficii sau si-au deschis servere. Sansa ca promovarea sa aiba succes in ziua de azi este mica(la oricare youtuber, nu doar la cei de SAMP). Daca atunci faceai o colaborare bomba cu Awake si prietenii, probabil iesea ceva frumos.


Edited by HammondBukhamseen, 25 March 2018 - 21:33.

  • 0

#16
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days
Consider că este un caz închis acest topic. Pe viitor, cum a spus și MaxXx, nu va merge cu sistemul de clans, vom schimba în gangs, eventual vom mai schimba anumite lucruri. Până atunci, încercam să facem din imposibil, posibil.
  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users