Jump to content


Photo

Cautam Admini - Aplicatii #3


  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Dupa cum puteti vedea, in ultimul timp, o mare parte din admini au primit level 0 pentru inactivitate sau pentru acumularea a 100 AWP, abuz. 

Cautam in jur de 10 administratori, activi pe server ce au cat de cat experienta.

 

Doritorii vor posta in acest topic, o aplicatie per user, fara posturi gen "pro", "contra" din partea altor utilizatori. Voi inchide cererile pe data de 1 martie!

 

 

Model de postare:

Numele tau de pe server:

Aka:

Varsta reala: 

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?:

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:

 

 

Toate campurile sunt obligatoriu de completat.

 

Sunteti nevoiti sa fiti la curent cu tot ce se intampla pe forum. De asemenea, nu uitati sa cititi topicurile din aceasta sectiune. *CLICK*

 

 

De aceste aplicatii ma voi ocupa eu(DWIGHT), @Darky & @MaxXx, analizand in amanunt gradul de compatibilitate al fiecarui user cu functia de administrator.


  • 10

#2
NORIEGA

NORIEGA

    redbull lejenda

  • Posts
    166
  • Topics
    59
  • Reputation
    8
  • Online
    11 days

Numele tau de pe server:[V]ReasoN.

Aka:RedBull

Varsta reala:14

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?:Sa fie corect,sa nu faca diferente,sa nu fie superior cu altii,sa respecte regulile cum trebuie sa le repecte si membrii,sa fie activ si sa nu calce in picioare un om chiar daca nu are o functie inalta.Sa fie serios

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Dupa cum spune dvvight in status,comunitatea are nevoie de administratori deoarece ,comunitatea nu este intr-o situatie placuta

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Sunt deacord cu asta,nu am o parere exacta

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Am 14 ani,sunt din judetul alba.Imi place sa-mi expun parerea chiar daca dupa o sa fiu luat la picior,am 1.65,sunt in clasa a-8 a,Ma enervez usordar stiu sa ma abtin,nu renunt prea rapid la un lucru,imi place armata,tot ce tine de ea,imi place ordinea si disciplina,sunt deacord ca eu sau alti membrii care incalca regulament sa fie sanctionati prima sau a doua oara,depinde de abuz,Pot sa zic ca am un limbaj vulgar,dar nu cred ca o sa mai fiu in stare in timp ce am functia de admin.Cam atat,daca nu este destul dau edit

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Mi se pare corect,dar sa nu abuzeze de asta.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:Daca este vorba despre maxx-9 daca este despre prolife-10 si daca este despre dvvight-7.Daca este vorba despre mine mi-as da nota 8.


Edited by Cer Nobil, 17 February 2018 - 13:08.

  • -8

#3
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

Numele tau de pe server: Old.Tico

Aka: Tico

Varsta reala: 18

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?: sa fie ager, atent, si corect .

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: vreau sa revin, si sa arat ca un administrator poate fi si corect  si bun .

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Obstacolele sunt pentru copii nu pentru adevaratii barbati

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Ma aprind repede, dar am inceput sa ma pot contra si sa nu mai raspund .

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da, dar totusi ar trebui sa se mobilizeze imediat .

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 10


  • 13

#4
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

Numele tau de pe server: [XSS]C.Spaniolu_

Aka: [XSS]BaNDiTuL_, Cosmin.wTF, [XSS]CosmiNNN_

Varsta reala: 17 ani momentan (saptamana viitoare fac 18).

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?: Seriozitate, respect atat fata de el cat si de colegii lui si ceilalti jucatori.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru a ajuta serverul, pentru a ma ocupa de /reports, si de tot ce pot.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Sunt de acord cu acest lucru.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt o fire calma, m-am mai maturizat fata de cum eram inainte. Imi place sa-mi petrec timpul jucandu-ma SA:MP si rar alte jocuri precum CS:GO si ETS2. Ador iesitul pe afara cu prietenii, plimbatul cu bicicleta si masina, mai ales calatoritul prin diverse locatii.

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Nu consider ca acest lucru se aplica si unui administrator deoarece, cand acesta isi doreste sa obtina aceasta functie trebuie sa aibe habar de multe chestii, astfel incat sa fie capabil in rezolvarea oricarei situatii in care acesta este pus, mai pe scurt sa fie informat si experimentat.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8.


  • 13

#5
HeatoN)

HeatoN)

    Newbie

  • Posts
    25
  • Topics
    15
  • Reputation
    21
  • Online
    5 days

Numele tau de pe server: HeatoN)

Aka: [XSS]MorTaL

Varsta reala: 12

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?: Atent la chat, Ager,Sa ajute playerii,Sa se informeze despre tot,respectuos cu toti cei din jurul lui, sa respecte regulile.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Am aplicat pentru aceasta functie deoarece, vreau sa traiesc experiente noi, si m-au rugat prieteni.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Din punctul meu de vedere, acele ,,obstacole" sunt de-a invata din greseli.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Uneori sunt foarte furios,dar cu aceasta ocazie vreau sa ma linistesc, voi incerca sa ma schimb

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Trebuie sa stii comenzile, sa adminezi, sa stii in ce te bagi.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8


  • 11

#6
deleted_Axee

deleted_Axee

Numele tau de pe server:[XSS]GROUND

Aka:Eazy ( primul meu nume care l-am avut pe XSS,prin 2012,avand 12 ani  :)  )

Varsta reala: 18

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?:Pai ca in functie de Administrator, trebuie sa fi responsabil de jucatorii care joaca cu coduri,deoarece asta e primul fapt care afecteaza serveru,si multi care joaca curat se lasa,si nu se pot juca linistit,sa arate comportamentul sau bun si respectos fata de jucatorii simpli si celoralti din staff,atunci cand un jucator nou pe sever cauta un mic ajutor,trebuie sa fii binevoit sa lasi totul  si sa-l ajuti,cat si sa-l informez despre ce are nevoie,si pe langa faptul asta mai sunt si niste reguli care trebuie respectate.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pai as dori sa ajut din nou comunitate si sa am grija de ea.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Cunosc deja ce se poate intampla.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Pai imi primul rand sunt foarte comunicabil,imi place sa vorbesc cu persoane noi si sa aflu ceva nou,sunt foarte respectos cu cei care ma respecta si se port frumos cu mine,nu vorbesc vulgar si incerc sa ma abtin,doar in unele cazuri o mai fac) si sunt corect.

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da desigur,orcine invata din greseli,cand am primul prima data admin,chiar facusem foarte multe greseli,si de aia recunosc acest fapt

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:Cred ca intre 8-9 :)



#7
ICE Bear

ICE Bear

    viaipi

  • Posts
    590
  • Topics
    196
  • Reputation
    240
  • Online
    51 days

Numele tau de pe server:[XSS]Hidro1337_

Aka:ba nu am

Varsta reala: 17 da fac 18 pe 16 martie

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?:rabdare si vointa 

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:sa ajut lul

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:sa zicem

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:glumet, timid, nesabuit, usor de suparat

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:normal

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:7


  • 17

#8
kalfanyy

kalfanyy

    -

  • Posts
    2,137
  • Topics
    44
  • Reputation
    97
  • Online
    10 days

Numele tau de pe server: exo

Aka: whoSKILLZ (2015) kalfany (2016-2017)

Varsta reala: 14

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?: rabdare, atentie cat si experienta in joc, fiind vorba de noiile cheaturi care apar, trebuie sa ai o experienta in joc ca sa recunosti un aimboit de tip smooth / un triggerbot s.a.m.d.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: pentru ca nu am ce sa fac in timpul liber, si m-am gandit ca ar fii ceva care mi-ar putea ocupa timpul, cunosc ca asta chiar se va intampla pentru ca am mai fost admin de multe ori, si chiar mi-a ocupat timpul in mare parte, si nu spun asta intr-un mod rau, ci de bine.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: am o parere pozitiva pentru acest argument, realizez ca "obstacolele" pot fii numite reguli, cat si admin warning pointsuri, ele se iau pe bine meritate ( in mare parte ), si te ajuta sa-ti reformezi comportamentul asupra unui subiect. nu am luat admin warning pointsuri tot timpul cat am fost admin si am avut mereu doveziile cand a fost nevoie.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: in mare parte modest, glumet cat si serios. nu exista mai multe de spus pentru ca nu vreau sa lungesc descrierea doar pentru upvoteuri, o sa fiu scurt si la obiect.

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: da, pentru ca anumite servere au un anume regulament, trebuie sa te supui asupra tuturor intr-un mod rational.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8-9, din cauza comportamentului meu neserios pe unele situatii, considerat copilaresc de altii, insa, cand este nevoie, sunt foarte serios. comportamentul meu este copilaresc doar cand sunt cu prietenii si fac unele glume care un admin nu ar trebuii s le faca (cat timp ne asteptam ca si playerii sa aiba un comportament decent).


  • 0

#9
ONISION

ONISION

    勝者

  • Posts
    143
  • Topics
    47
  • Reputation
    135
  • Online
    19 days

Numele tau de pe server:ONISION47

Aka:B.Rabbit, [T4L.OuTlawz]sez(in ala a lu ground), nacho,dragonu,kalash,CM.Punk (btw reason mai tii minte cand ziceai la garena ca-s codat,heh)

Varsta reala: 16

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?:pai in primul rand,sa recunoasca codurile,limbaj adecvat si sa cunoasca regulamentul.

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:pentru ca ma consider matur,codurile le cunosc destul de bine am fost in dm top 3 in august pe kalash

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:ei bine, copilasi nu i-am suportat dar ca si admin daca voi primi voi incerca cat de mult sa ii suport.

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:pai, o persoana cu simtul umorului,sincera si calma.

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:of course.

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:pai avand in vedere ca daca ma reapuc serios poate ma pun in top 5 dm avand in vedere ca au venit mai multi,ma  descurc foarte bine cu codurile si pot fii foarte activ daca voi primi functia,desigur o sa incep sa fiu activ de astazi.nota ca si administrator mi-as da undeva la 7 sau 8 deoarece daca sunt nervos(rare ori) injur pe toata lumea,desi cand sunt nervos nu sunt obisnuit sa intru pe jocuri ci sa ascult muzica,deci pot evita chestia asta.


Edited by ONISION, 17 February 2018 - 20:32.

  • 6

#10
xDzakky

xDzakky

    Still Alive?

  • Posts
    292
  • Topics
    62
  • Reputation
    164
  • Online
    11 days

Numele tau de pe server: xDzakky

Aka: am uitat

 

Varsta reala: 15

 

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?: Atent, Correctly, Responsible, Intelegeti functia de administrare, Respectati regulile serverului, Ajuta jucatorii pe server și forum, in special pentru jucatorii noi, Experiență în joc, pentru a ajuta noii jucatori care nu știu prea multe despre server, Respectați toți jucatorii.

 

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru a ajuta serverul si Comunitatea.

 

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Keep Calm

 

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: I am a calm and patient person, happy with humor, do not like to be insulted, my motto is "Learn from the past, live for today and plan for tomorrow." And I Really appreciate people who want to tell me something about theirself.

 

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Of Course.

 

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8


Edited by xdzakky., 18 February 2018 - 03:31.

  • 5

#11
NituAndrei

NituAndrei

    NITU THA BEST

  • Posts
    126
  • Topics
    34
  • Reputation
    84
  • Online
    52 days

Numele tau de pe server:NituAndreiDenis

Aka:[XSS]Iubitule

Varsta reala: 15

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?:rabdare si bunavointa

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:am mai fost admin si eram unu destul de bun dar am cerut demoted si acum vreau sajut iar aceasta comunitate

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:bine

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Una glumeata care vrea sa inveseleasca lumea;)

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:normal 

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:4,5 deoarece eram mereu top 1-2 dar  am cerut demoted si aveam si 25 awp!


  • 0

#12
xShulky

xShulky

    Jr. Member

  • Posts
    220
  • Topics
    74
  • Reputation
    130
  • Online
    8 days

Numele tau de pe server: [XSS]xShulky

Aka: [XSS]MadalYn

Varsta reala: 16

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?: Sa fie destept,sa fie bun cu ceilalti,si sa ii ajute pe ceilalti

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru ca imi doresc sa ajut atat server-ul,cat si playerii.

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: O parere buna,tinand cont de faptul ca "obstacole" ar putea fi warn-uri,reguli,etc..

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Ma cheama Iulian,am 16 ani,si nu ma diferentiez cu nimic fata de ceilalti

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: normal

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 7-8


Edited by xShulky, 24 February 2018 - 09:18.

  • 4

#13
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Am revenit cu un raspuns. In urma verificarilor facute am ales cativa admini din candidatii de mai sus. Pe viitor voi mai adauga. Adminii alesi sunt urmatorii:

 

Old.Tico

[XSS]C.Spaniolu_

HeatoN)

[XSS]Hidro1337_

xDzakky

[XSS]xShulky

NituAndreiDenis

 

Pe viitor voi mai face verificari, va voi verifica si pe voi totodata. Felicitari! Speram sa activati pe server cat mai des!


  • 5




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users