Jump to content


Photo

Problema mouse


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

Ok deja a inceput sa ma enerveze chestia asta. Acum un an vechiul meu mouse imi facea figuri. Adica cand dadeam un click el imi dadea doua click-uri la pc. Dupa primavara asta mi-am luat un mouse nou si acum face si asta asa. Nu se poate asa ceva....adica mouse-ul ala veci il aveam de 2 ani si nu a avut nimic pana atunci. Si mouse-ul asta...e nou si nu am facut nimic rau cu el. O fi de la pc? Am incercat sa umblu si la setarile mouse-ului din control panel si tot asa imi face. Ok dupa am ajuns si la optiunea de reistalare a windows-ului dar dupa isi revine si iara incepe sa-mi faca asa. Deci ce naiba se intampla de imi da mouse-ul meu doua click-uri in loc de una??? 


  • 0

#2
♔ CocaCola ♔

♔ CocaCola ♔

    Full Member

  • Posts
    326
  • Topics
    51
  • Reputation
    140
  • Online
    6 days

In cazul de fata pot fi mai multe variante . Dar luand in vedere faptul ca ai schimbat mouse-ul si ai reinstalat windows-ul , nu ramane decat sa reinstalezi driver-ul mouseului . Te poti uita la acest video : 


  • 0

#3
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

esti tu prea puternic si rapid, si d`asta dai de x2 ...


  • 0

#4
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

In cazul de fata pot fi mai multe variante . Dar luand in vedere faptul ca ai schimbat mouse-ul si ai reinstalat windows-ul , nu ramane decat sa reinstalezi driver-ul mouseului . Te poti uita la acest video : 

vad ca acum merge daca pe viitor imi mai face figuri o sa dau bump


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users