Jump to content


Photo

Revenire [XSS]ToxiC


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
24Ghz.

24Ghz.

    Newbie

  • Posts
    3
  • Topics
    3
  • Reputation
    4
  • Online
    13 hours

Cum te numesti in realitate: Cristea Alexandru Marian
Varsta ta reala:18
Din ce oras esti:Galati
Te joci pe server-ul nostru ? Dacă da, de cat timp:Da, din 2013  ;)
Dacă joci pe server-ul nostru, ce nume ai: [XSS]ToxiC , plus conturile mici 24Ghz jucate de amuzament.
Cum ai auzit de noi: De la o persoana care sper sa se simta ;)
Spune două lucruri care iți plac la comunitatea noastră, și două care nu-ți plac: Oameni seriosi , de treaba si ceea ce nu-mi place este ca sunt unii copii de 10-14 ani care vor sa se afle-n treaba si nu stie cum!
Dacă ai vreo idee pentru o mică imbunătățire, care ar fi:  Sa legalizeze macar el Marijuana pe server :)))
Hobby-urile tale: Eeeei
Ocupațiile tale(ex: școală, facultate, design, etc): Liceu frate, bacul anu' asta..
Crezi că vei rămâne mult timp de acum înainte pe comunitatea noastră:Daaaaaa
Date de contact, prin care alți membrii te vor putea contacta in privat (Facebook, Yahoo ID, Skype, etc): Cine are nevoie de ele imi poate da mesaj privat pentru a afla!

Un scurt mesaj pentru comunitate: Va salut baietii cu care am copilarit jucand! Doar o parte au mai ramas care nu prea aveam asa tare tangente cu ei, si pot spune ca mi e dor de unii din prieteni care s-au lasat!
Ce ne mai poti spune despre tine: Paaai fumez activ , pasiv, legale, maria, Canna jeamby, sunt un monstru etc etc bla bla

Bine v-am regasit!


Edited by 24Ghz., 04 October 2017 - 14:15.

  • 1

#2
szailor

szailor

    4 in the fanta

  • Posts
    6,902
  • Topics
    478
  • Reputation
    10735
  • Online
    245 days
Salut, sectiunea aceasta este doar pentru membri noi. Totusi, bineai revenit! Sper ca te vei simtii bine aici.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users