Jump to content


eXtreme Super Stunt - intro


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D
Autor: eu cred:))
Clip video / imagine: https://m.youtube.co...h?v=geimn-iUdq0
(optional) Cine te-a ajutat / participanti: un prieten nu joaca samp nu-i roman :))
(optional) Program de editare: Sony vegas
Descriere: sper sa va placa .

#2
󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

    Retired Staff Member

  • Posts
    0
  • Topics
    39
  • Reputation
    0
  • Online
    40 days

Aceleasi intro-uri demodate de mult timp, facute dupa un template de pe net.

Jalnic.


  • 1

#3
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D
Nu eu l-am făcut , un englez de aici . Nu știu ce a făcut Deunde le-a luat eu doar i-am cerut și facă .
Jalnic ești tu :)) mie nu-mi pasa Deunde e etc.. contează ca totuși am vorbit cu el sa facă . Fa și tu o prostie de-asta cum o crezi tu și după mai vorbim . M
A da nu faci tu nimic pe aceasta comunitate ... hai sa zicem radio ăla .. Vi și comentezi aiurea

#4
styx

styx

    yikes

  • Posts
    814
  • Topics
    197
  • Reputation
    1164
  • Online
    91 days


  • 0

#5
󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

    Retired Staff Member

  • Posts
    0
  • Topics
    39
  • Reputation
    0
  • Online
    40 days

Nu eu l-am făcut , un englez de aici . Nu știu ce a făcut Deunde le-a luat eu doar i-am cerut și facă .
Jalnic ești tu :)) mie nu-mi pasa Deunde e etc.. contează ca totuși am vorbit cu el sa facă . Fa și tu o prostie de-asta cum o crezi tu și după mai vorbim . M
A da nu faci tu nimic pe aceasta comunitate ... hai sa zicem radio ăla .. Vi și comentezi aiurea

Se pare ca te deranjeaza parerea mea. Daca tot te deranjau aceste pareri, nu-l mai posta pe forum si da-le doar prietenilor tai care iti zic "ca-i frumos". Nu-i prima data cand observ ca daca cineva iti da o parere negativa sari cu gura pe el ca nu stiu ce bla bla, bullshits.

 

Ramai la prietenul tau cu intro din template de pe net si nu mai comenta ca nu fac nimic pentru comunitate. Da, nu fac nimic pentru comunitate, dar tu daca ai facut intro-ul asta cu ce ai ajutat :)) ? Sa fim seriosi.


  • 1

#6
KASI

KASI

    Newbie

  • Posts
    10
  • Topics
    5
  • Reputation
    14
  • Online
    9 hours

Salut, nu vreau să o iei răutăcios, doar îmi spun opinia.

Opinia mea este că intro-urile cu melodii trap/dubstep/etc.. dau doar impresia de un basic bitch, adică, un text care se zbâțâie ca un țânțar pe moarte, niște particule, un cc, un shake, camera movement și gata? What so ever, nu înțeleg scopul unui intro, doar mărești lungimea videoului.

Felicitări pentru timpul petrecut, opinia mea este că nu prea are rost, dar dacă dorești, fă acest lucru, dacă ție îți place, ok.


  • 0

#7
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D

Salut, nu vreau să o iei răutăcios, doar îmi spun opinia.
Opinia mea este că intro-urile cu melodii trap/dubstep/etc.. dau doar impresia de un basic bitch, adică, un text care se zbâțâie ca un țânțar pe moarte, niște particule, un cc, un shake, camera movement și gata? What so ever, nu înțeleg scopul unui intro, doar mărești lungimea videoului.
Felicitări pentru timpul petrecut, opinia mea este că nu prea are rost, dar dacă dorești, fă acest lucru, dacă ție îți place, ok.

Știu și eu chestia asta despre intro-uri mai bine faci un video despre server sau altceva , dar am încercat sa fac pentru comunitate un intro cât de cat .. ca nu aveam.
Totuși mersi de vorbele spuse , pe viitor dacă o sa mai fac poate iese altceva ;)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users