Jump to content


Photo

Reclamatie [vS]Eduard.


  • This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

#1
_Kiddu.noLifeR_  

_Kiddu.noLifeR_

    vipperino

  • Posts
    328
  • Topics
    122
  • Reputation
    8

Numele tau de pe server: Kiddu.noLifeR
Numele celui reclamat: [vS]Eduard.
Motivul reclamatiei, abuzul sau: Ba, asta se joaca cu faster, cum drq isi inarca deagle-ul si el tot tragea? se vede in secundele 24-25-26-27 cum a tras va bagati casti,boxe si dati sunetu la maxim sa auziti cum trage+am si ss cand l-am prins cum drq sa tragem si noi asa, ceva nou nu am mai vazut la nimeni sa traga asa! degeaba daca el face video cand le are scoase pentru mine asta este= cu 0.
Dovezi (imagini sau clipuri video):  + aici uite cum l-am prins uita-ti-va in spre kill list acolo cum se duce gl.AZDCL13.jpg
 

Si aka-ul sau daca va trebe:

qo4E1bD.png

 

Jucatorul respectiv este VIP pe server: Da
Daca da, acesta a abuzat de o functie VIP la care are acces: Nu
De ce i-ai facut reclamatie: Pentru ca nu mi se pare corect cum trage, mai se si lauda intr-un hal frate, mama cine e el daca stie fast, bravo sti dar acel tip de fast nu l-am vazut si am conziderat sa-ti fac reclamatie. Sper sa iti taie supporteri fitele alea din cap, si vreau ca tu @DWIGHT sa nu te bagi ca te feliez, ca te inteleg e in gang cu tn si cu mn si vei zice clar ca Nu.
Consideri ca e un abuz grav: Nu stiu ce sa zic in privinta asta.
Cum l-ai sanctiona: ban 10-20 days


Edited by _Kiddu.noLifeR_, 26 May 2017 - 23:31.


#2
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Nu ma intereseaza ca e din gang cu mine, fie ca e, fie ca nu chiar nu ma intereseaza, sa raspunda altcineva desi singurul lucru suspect pe care il vad este ca nu se aud gloantele ceea ce inseamna auto c-bug/ macro c-bug, ce e macro c-bug? Un script facut cu autohotkey, la el pe video se aude, dar la tine nu se aude cand trage, ceea ce e ciudat sau poate e un bug de la samp, ca-n spec nu se aud toate gloantele desi aici mai mult ca sigur e ceva care nu este in regula, sa vina si altii cu pareri.


  • 0

#3
crisu

crisu

    King

  • Posts
    225
  • Topics
    50
  • Reputation
    176
  • Online
    9 days

Nu ma intereseaza ca e din gang cu mine, fie ca e, fie ca nu chiar nu ma intereseaza, sa raspunda altcineva desi singurul lucru suspect pe care il vad este ca nu se aud gloantele ceea ce inseamna auto c-bug/ macro c-bug, ce e macro c-bug? Un script facut cu autohotkey, la el pe video se aude, dar la tine nu se aude cand trage, ceea ce e ciudat sau poate e un bug de la samp, ca-n spec nu se aud toate gloantele desi aici mai mult ca sigur e ceva care nu este in regula, sa vina si altii cu pareri.

http://www.xss-serve...ka/#entry415210

Explicatia este usoara, fac switch cu arma cand mai ramane un glont, engine-ul SA-MPului nu arata ca eu dau switch, si face ca si cum as trage cu ultimu glont, dar eu defapt am dat reload din switch, pot veni cu video dovada asa oricand, filmeaza legea si filmez eu in acelasi timp daca vreti :).

AIM nu am, daca eu am, DWIGHT ce are?

Faster? Cu Faster nu pot face A-D tap (adica sa ma duc in dreapta/stanga cand fac C-Bug, si asta o pot filma :) ).

Astept decizia unui support, pot filma orice cere, si sa-mi fac singur teste tw :D.

:*


@Slow


Edited by EDY  , 26 May 2017 - 23:49.

  • 0

#4
_Kiddu.noLifeR_  

_Kiddu.noLifeR_

    vipperino

  • Posts
    328
  • Topics
    122
  • Reputation
    8

Nu ma intereseaza ca e din gang cu mine, fie ca e, fie ca nu chiar nu ma intereseaza, sa raspunda altcineva desi singurul lucru suspect pe care il vad este ca nu se aud gloantele ceea ce inseamna auto c-bug/ macro c-bug, ce e macro c-bug? Un script facut cu autohotkey, la el pe video se aude, dar la tine nu se aude cand trage, ceea ce e ciudat sau poate e un bug de la samp, ca-n spec nu se aud toate gloantele desi aici mai mult ca sigur e ceva care nu este in regula, sa vina si altii cu pareri.

Hei domnule DWIGHT nu si altii fra, nu este chat,ok?



#5
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Hei domnule DWIGHT nu si altii fra, nu este chat,ok?

Prin "altii" ma refer la administratori.

Din ce vad eu rateaza si in videoclipurile lui, ce pot sa spun, nu este aimbot, din punctul meu de vedere.


  • 0

#6
󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

    Black - Tester Taxi LV

  • Posts
    656
  • Topics
    137
  • Reputation
    180
  • Online
    22 days

La 0:24 ii merge cam ciudat glontul... , am sa intru pe pc si am sa ma uit mai atent este posibil sa aiba aim.

EDIT: x4yjZL6.jpg

El este cu tinta catre coltul unde te spawneri si glontul ii merge in linie dreapta spre kidu dupa parerea mea este aim , astept si decizia altora.


  • 0

#7
crisu

crisu

    King

  • Posts
    225
  • Topics
    50
  • Reputation
    176
  • Online
    9 days

https://youtu.be/LPvxFR5g3fw

@DeNiS=D uite aim-ul de care zici tu și pe lagshot.


Edited by EDY  , 27 May 2017 - 12:12.

  • 0

#8
_Kiddu.noLifeR_  

_Kiddu.noLifeR_

    vipperino

  • Posts
    328
  • Topics
    122
  • Reputation
    8

 

https://youtu.be/LPvxFR5g3fw

@DeNiS=D uite aim-ul de care zici tu și pe lagshot.

Frate degeaba filmezi cand te joci cu alti dar cand ai jucat cu mine dece nu ai filmat? plus uite aici poza asta zici si mie cum drq ai tras asa ? tu iti incarcai arma,ok si tu tot trageai, cum drq? Iti ti deagle-ul la ureche si tu tot continui sa tragi, mie mi se pare ca ai faster nimic mai mult, si da cateva faze de aim dar nu stiu ce sa zic ca tu cam ratai.

Dovada: AZDCL13.jpg


Edited by _Kiddu.noLifeR_, 27 May 2017 - 12:59.


#9
crisu

crisu

    King

  • Posts
    225
  • Topics
    50
  • Reputation
    176
  • Online
    9 days

Frate degeaba filmezi cand te joci cu alti dar cand ai jucat cu mine dece nu ai filmat? plus uite aici poza asta zici si mie cum drq ai tras asa ? tu iti incarcai arma,ok si tu tot trageai, cum drq? Iti ti deagle-ul la ureche si tu tot continui sa tragi, mie mi se pare ca ai faster nimic mai mult, si da cateva faze de aim dar nu stiu ce sa zic ca tu cam ratai.

Dovada: AZDCL13.jpg

Cu tine nu am filmat pentru că eu când filmam cu Bandicam (acum am d3d cracked) îmi dădea un efect de lag, tu mă făceai slab și am vrut să joc serios.

Am tras ultimul glonț acolo și am dat reload, și a rămas efectul acela.


  • 0

#10
󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

    Black - Tester Taxi LV

  • Posts
    656
  • Topics
    137
  • Reputation
    180
  • Online
    22 days

Poti sa-mi aduci 1k filmari daca nu imi aduci aia cand ai jucat cu el nu poti dovedii nimic , acolo se vede clar aimu.


  • 0

#11
crisu

crisu

    King

  • Posts
    225
  • Topics
    50
  • Reputation
    176
  • Online
    9 days

Poti sa-mi aduci 1k filmari daca nu imi aduci aia cand ai jucat cu el nu poti dovedii nimic , acolo se vede clar aimu.

Vrei să mă verific iar?

Asta a fost făcută după reclamație, nu am găsit niciun aim omule.

 

@Slow te poti uita?


Edited by EDY  , 27 May 2017 - 13:23.

  • 0

#12
󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

    Black - Tester Taxi LV

  • Posts
    656
  • Topics
    137
  • Reputation
    180
  • Online
    22 days

 

Vrei să mă verific iar?

Asta a fost făcută după reclamație, nu am găsit niciun aim omule.

 

@Slow te poti uita?

 

Bai copile , tu vezi in ss-ul facut de mine cum iti merge glontul ? atata timp cat in video-ul asta esti suspect de aim tu poti sa imi vii cu altele 1000 daca nu il aduci pe ala in care te-a filmat kiddu intelegi ? @Slow chiar vreau decizia ta , eu vad aim-ul in vedeo-ul lui kid am facut si ss , pana ce v-a comenta Slow sau alt suport/administrator care stie cum e treaba cu aim-ul nu mai vreau sa postati alti playeri si nici tu @EDY , asteptam un raspuns.


  • 0

#13
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days
Din acea fază nu reiese ca are aimbot, este doar o fază prinsă așa, nu este aimbot. Revin cu un video, glonțul merge mai câș, și asta e de la samp.
@Slow dacă dorești să postezi ceva sau un alt Support, va posta după mine.
  • 0

#14
_Kiddu.noLifeR_  

_Kiddu.noLifeR_

    vipperino

  • Posts
    328
  • Topics
    122
  • Reputation
    8

Nu ma intereseaza ca e din gang cu mine, fie ca e, fie ca nu chiar nu ma intereseaza, sa raspunda altcineva desi singurul lucru suspect pe care il vad este ca nu se aud gloantele ceea ce inseamna auto c-bug/ macro c-bug, ce e macro c-bug? Un script facut cu autohotkey, la el pe video se aude, dar la tine nu se aude cand trage, ceea ce e ciudat sau poate e un bug de la samp, ca-n spec nu se aud toate gloantele desi aici mai mult ca sigur e ceva care nu este in regula, sa vina si altii cu pareri.

@Slow te rog sa te uiti astept un raspuns de la tine! Gabi nu mai da T/C frt lasa-l asa! pana cand va veni cineva sa se uite eu ma rog de slow sa intre si tu dai t/c



#15
Slow

Slow

    ˇ︿ˇ

  • Posts
    3,526
  • Topics
    765
  • Reputation
    6536
  • Online
    186 days

@Slow te rog sa te uiti astept un raspuns de la tine! Gabi nu mai da T/C frt lasa-l asa! pana cand va veni cineva sa se uite eu ma rog de slow sa intre si tu dai t/c

Atata timp cat el a hotarat sa dea T/C si sa astepte raspunsul unui Support, nu ai voie sa dai tu unlock, ok ? Ia-l ca pe un avertisment, dar daca mai faci asta odata, iti scot VIP-ul.

 

 

In cazul de fata, nu prea poti sa-ti dai seama daca chiar a avut sau nu ceva, pentru ca multe hit-uri le rateaza, altele le ia. Faza din ss-ul lui Denis poate fi pur si simplu un bug al samp-ului. Oricum, mie mi se pare ca e legit, nu prea gasesc ceva suspect la el.


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users