Jump to content


Photo

Reclamatie [T4L.Outlaws]olteaN. (Aka Legea)


  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1
𝕄𝔸𝔼𝕍𝔼

𝕄𝔸𝔼𝕍𝔼

    Sr. Member

  • Posts
    506
  • Topics
    122
  • Reputation
    382
  • Online
    7 days

Numele tau de pe server: [XSS]saW=X
Numele celui reclamat: olteaN aka Legea
Motivul reclamatiei, abuzul sau: Reclama PM
Dovezi (imagini sau clipuri video): 5DOtZfF.png
Jucatorul respectiv este VIP pe server: Da
Daca da, acesta a abuzat de o functie VIP la care are acces: -
De ce i-ai facut reclamatie: Reclama PM
Consideri ca e un abuz grav: Daa
Cum l-ai sanctiona: Banned 99


  • 2

#2
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days
Da-mi si mie toata poza in privat.
  • 0

#3
𝕄𝔸𝔼𝕍𝔼

𝕄𝔸𝔼𝕍𝔼

    Sr. Member

  • Posts
    506
  • Topics
    122
  • Reputation
    382
  • Online
    7 days

Fake, legea nu ajunge la 15 acasa de la scoala =))))))) 

Si ce vrei sa spui cu asta, ca i-a spart cineva contu ?


  • 0

#4
#oltean

#oltean

    Full Member

  • Posts
    289
  • Topics
    100
  • Reputation
    19
  • Online
    11 days

Si ce vrei sa spui cu asta, ca i-a spart cineva contu ?

Bai cacatule mars e facuta cu photoshop,azi am intrat si te am injurat   si   eram la /de si te injuram caand mortii tai ,e facuta cu photoshop asa  distrus esti? @Darky @xneurotik @ @ @Vlady.xD 

EDIT:@  si nu mi a spart nimeni contul e facuta cu photoshop asa ai ajuns bai cacatule si eu pot sa fac din astea  ,intelegi  ? @saw nici macar nu ti am dat pm cat de idiot sa fi ? PHOTOSHOP joc aici de 3 ani alatuuri de xss  si de ce 'as face reclama in pm' la un player vechi ? lol cat de idiot sa fi chiar asa ? 


Edited by olteaN, 02 March 2017 - 15:53.

  • 2

#5
𝕄𝔸𝔼𝕍𝔼

𝕄𝔸𝔼𝕍𝔼

    Sr. Member

  • Posts
    506
  • Topics
    122
  • Reputation
    382
  • Online
    7 days
Wat? Eu n-am editat nimic doar ce am pus bara aia Rosie sa acopar IP-u
Eu abea stiu sa folosesc ps..este imposibil sa modifici poza mai ales ca are si rezolutia naspa. Ma jucam pe sv si am primit pm cu reclama de la tn..ar fi fost prostesc sa nu iti fac reclamatie. Si conflictu dintre noi n-are legatura cu asta. Oricum esti patetic.

Edited by ™saW™, 02 March 2017 - 16:09.

  • 0

#6
#oltean

#oltean

    Full Member

  • Posts
    289
  • Topics
    100
  • Reputation
    19
  • Online
    11 days

Wat? Eu n-am editat nimic doar ce am pus bara aia Rosie

imi bat capu cu un prost ,nu  am ce sa zic ce reclama spartule ,nici nu ti am dat pm ma repet si e o aplicatie care poti avea la fel numele ,crezi ca nu stiu din astea  mars in plm de distrus,chiar in halul asta ai ajuns? 


  • 0

#7
𝕄𝔸𝔼𝕍𝔼

𝕄𝔸𝔼𝕍𝔼

    Sr. Member

  • Posts
    506
  • Topics
    122
  • Reputation
    382
  • Online
    7 days

imi bat capu cu un prost ,nu  am ce sa zic ce reclama spartule ,nici nu ti am dat pm ma repet si e o aplicatie care poti avea la fel numele ,crezi ca nu stiu din astea  mars in plm de distrus,chiar in halul asta ai ajuns?

Nu este editat nimic..ma faci prost si tu ai doua fete -.- esti naspa
  • 0

#8
#oltean

#oltean

    Full Member

  • Posts
    289
  • Topics
    100
  • Reputation
    19
  • Online
    11 days

este editat tot ,esti un copil prost nu mai zic nimic ,oricum ban nu am de ce sa iau pentru ca stiu ca n am facut reclama ,dar tu esti un idiot care a bagat tot in photoshop .Jucam urat nu i nimic,stai asa .

Asa ai ajuns bai tristule ,nici nu iti dau atentie,dar de acum promit ca o sa iti dau stai putin .


Edited by olteaN, 02 March 2017 - 16:10.

  • 0

#9
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days

Bai cacatule mars e facuta cu photoshop,azi am intrat si te am injurat   si   eram la /de si te injuram caand mortii tai ,e facuta cu photoshop asa  distrus esti? @Darky @xneurotik @ @ @Vlady.xD 
EDIT:@  si nu mi a spart nimeni contul e facuta cu photoshop asa ai ajuns bai cacatule si eu pot sa fac din astea  ,intelegi  ? @saw nici macar nu ti am dat pm cat de idiot sa fi ? PHOTOSHOP joc aici de 3 ani alatuuri de xss  si de ce 'as face reclama in pm' la un player vechi ? lol cat de idiot sa fi chiar asa ?

Bai cacatule mars e facuta cu photoshop,azi am intrat si te am injurat   si   eram la /de si te injuram caand mortii tai ,e facuta cu photoshop asa  distrus esti? @Darky @xneurotik @ @ @Vlady.xD 
EDIT:@  si nu mi a spart nimeni contul e facuta cu photoshop asa ai ajuns bai cacatule si eu pot sa fac din astea  ,intelegi  ? @saw nici macar nu ti am dat pm cat de idiot sa fi ? PHOTOSHOP joc aici de 3 ani alatuuri de xss  si de ce 'as face reclama in pm' la un player vechi ? lol cat de idiot sa fi chiar asa ?

Warned pentru limbaj.
Iar acea poza nu este facuta in PhotoShop, daca aduci tu o dovada clara ca este editata, nu vei lua ban.
  • 0

#10
#oltean

#oltean

    Full Member

  • Posts
    289
  • Topics
    100
  • Reputation
    19
  • Online
    11 days

Warned pentru limbaj.
Iar acea poza nu este facuta in PhotoShop, daca aduci tu o dovada clara ca este editata, nu vei lua ban.

Cum sa aduc o dovada ? esti intreg la cap ? 


  • 0

#11
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days

Cum sa aduc o dovada ? esti intreg la cap ?

Daca tot zici ca este editata, nu ai o dovada? Daca zici ceva, trebuie sa ai si o dovada....
  • 0

#12
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days

Am fost martor la toata faza asta(prin saw). Kiddu.nolifer a intrat cu contul [T4L.Outlawz]oIteaN (In loc de "L" mic a folosit "i" mare,in samp asa apare "l" ) si i-a dat PM lui saw cu reclama. Am si verificat contul sa vad daca are stats pe el si nu avea. Cel original are stats pe el.

Frumoasa incercare, cu mine nu va merge astea. 

No ban.


  • 1




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users