Jump to content


Photo

RECLAMATIE DEMOGA VIP FURAT


  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1
.:InterludeLeGamer:.

.:InterludeLeGamer:.

    Newbie

  • Posts
    29
  • Topics
    8
  • Reputation
    1
  • Online
    9 hours
Nickname:Interlude
Jucator-ul Reclamat:deMoga.
Motivul Reclamatiei:Mi-a furat vipu
Poza cu greseala sa:Nu am da mi-a luat tot vipu,nu am poza pentru ca am probleme cu GTA San Andreas Users And Files uitativa in change log
  • 0

#2
ProLife

ProLife

    Owner

  • Posts
    2,775
  • Topics
    216
  • Reputation
    7974
  • Online
    159 days
Eu sunt de vina ca tu ai dat accept, in plus fi mai atent la pm am dovada pe Anonymous ca tu ai zis ca imi dai vipu pe 100.000score Sorry Boy
  • 0

#3
inactiv.  

inactiv.

    Full Member

  • Posts
    305
  • Topics
    100
  • Reputation
    141

Nickname:Interlude
Jucator-ul Reclamat:deMoga.
Motivul Reclamatiei:Mi-a furat vipu
Poza cu greseala sa:Nu am da mi-a luat tot vipu,nu am poza pentru ca am probleme cu GTA San Andreas Users And Files uitativa in change log

Vrei sa spui in loguri nu? Nu in Change Log ..  :-/
ON : Moga Posteaza si tu Dovada .. daca nu crede  [-X


#4
.:InterludeLeGamer:.

.:InterludeLeGamer:.

    Newbie

  • Posts
    29
  • Topics
    8
  • Reputation
    1
  • Online
    9 hours
Moga sa se uite maxxx in chestia aia care zisa edy
  • 0

#5
ProLife

ProLife

    Owner

  • Posts
    2,775
  • Topics
    216
  • Reputation
    7974
  • Online
    159 days
Ok se uita si astept sa vad ce spune daca spune ca e vina mea sa-mi ia vipu si sa ti-l dea inapoi tie daca e vina ta ca ai acceptat ramane la mn vipu si gata povestea
MaxXx sau Dr.Dre ne va spune cine a gresit
  • 0

#6
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

[05/08/2013 -|- 19:30:32] *** deMoga. has maked a Trade with Interlude *** (Score on VIP - 100000 on 0) ***

Si eu ce sa va fac daca voi dati Accept asa, din 'instinct' :) ?
E numai si numai vina voastra, voi sunteti raspunzatori de absolut orice se intampla cu cont-ul vostru :).

Exista comanda /atrade [Player ID] si are acel '[Player ID]' tocmai pentru a nu uita Trade-ul deschis astfel incat sa primiti oferte de la oricine...
E clar ca daca voi ati fost deacord sa dati /atrade [PlayerID], ati fost constienti ca urmeaza sa va fie trimisa o oferta pentru a face o afacere :).
Tot text-ul va e scris in limba romana, deci oricine va intelege ce scrie, buton-ul de 'Accept' e al doilea, nu primul tocmai pentru a nu da 'Enter' din greseala...

Ce ati mai vrea sa va fac ?
Daca iti pierdeai /Stats in urma unui Bug sau mai stiu eu a ce altceva a carui vina nu iti apartine, intelegeam, dar asa ?

Vina iti apartine in totalitate si nimeni altcineva nu e raspunzator de ce ti s-a intamplat.
  • 0

#7
ProLife

ProLife

    Owner

  • Posts
    2,775
  • Topics
    216
  • Reputation
    7974
  • Online
    159 days
Max ai tinut un discurs de milioane lung si frumos Ty
  • 0

#8
ToMMy

ToMMy

    Newbie

  • Posts
    65
  • Topics
    19
  • Reputation
    1
  • Online
    0 hours


[05/08/2013 -|- 19:30:32] *** deMoga. has maked a Trade with Interlude *** (Score on VIP - 100000 on 0) ***

Si eu ce sa va fac daca voi dati Accept asa, din 'instinct' :) ?
E numai si numai vina voastra, voi sunteti raspunzatori de absolut orice se intampla cu cont-ul vostru :).

Exista comanda /atrade [Player ID] si are acel '[Player ID]' tocmai pentru a nu uita Trade-ul deschis astfel incat sa primiti oferte de la oricine...
E clar ca daca voi ati fost deacord sa dati /atrade [PlayerID], ati fost constienti ca urmeaza sa va fie trimisa o oferta pentru a face o afacere :).
Tot text-ul va e scris in limba romana, deci oricine va intelege ce scrie, buton-ul de 'Accept' e al doilea, nu primul tocmai pentru a nu da 'Enter' din greseala...

Ce ati mai vrea sa va fac ?
Daca iti pierdeai /Stats in urma unui Bug sau mai stiu eu a ce altceva a carui vina nu iti apartine, intelegeam, dar asa ?

Vina iti apartine in totalitate si nimeni altcineva nu e raspunzator de ce ti s-a intamplat.

Corect Max.E vina lui.Eu zic sa inchideti topicu sa nu se mai faca post hunt :D
  • 0

#9
• JokeR™ •

• JokeR™ •

    Jr. Member

  • Posts
    190
  • Topics
    13
  • Reputation
    15
  • Online
    0 hours
E in totalitate vina ta ;)

  • 0

#10
ProLife

ProLife

    Owner

  • Posts
    2,775
  • Topics
    216
  • Reputation
    7974
  • Online
    159 days
Pe langa ca minte ca eu I la-m furat ma-I are tupeu sa ma injure pe sv si nici nu merita vip lv 9
  • 0

#11
.:InterludeLeGamer:.

.:InterludeLeGamer:.

    Newbie

  • Posts
    29
  • Topics
    8
  • Reputation
    1
  • Online
    9 hours
deMoga. oricum am muncit mult si tu tot imi dadeai pm-uri vinzi vipu?,vinzi vipu?eu tot ziceam ca nu tu tot spamai mai zici tu de mine
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users