Jump to content


Photo

Cerere unban

legea

  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
#oltean

#oltean

    Full Member

  • Posts
    289
  • Topics
    100
  • Reputation
    19
  • Online
    11 days

Numele exact scris pe care ai primit ban:[wA.Team]hehexd 
Adresa IP exacta pe care ai primit ban:-
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban:neacristyT_T 
Motivul pentru care ai primit ban:nu stiu .
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla:daca am gresit cu ceva,promit ca nu se va mai intampla ,dar chiar nu stiu ce am facut..eram afk strig ''cristy'' si poc ban 10zile chiar nu stiu nu mi se pare normal..ce pnm ..chiar e ciudat 
Dovezi (imagini / clip video):http://imgur.com/a/iU7AS

@


Edited by NeymarSpz., 05 January 2017 - 19:22.

  • 0

#2
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days

http://www.xss-serve...ns/#entry397841


  • 1

#3
#oltean

#oltean

    Full Member

  • Posts
    289
  • Topics
    100
  • Reputation
    19
  • Online
    11 days

Bine ma frate,cand m-am uitat eu nu am vazut nimic in logs ma juur ce naibii :| serios pentru asta ban?in fine imi pare rau e ce pot sa zic ,alti au fost iertati ca au facut glume cu photoshop mai exact ''shopkey owner'' ..nu stiu frate dar mi se pare ciudat ,puteai sa-mi dai un adv ceva warn pe forum,dar sa ajunga asa de rau la ban nu prea e ok :| ..promit ca nu se va mai intampla si iarata-ma ,cu totii gresim .

@  @Darky @ @Vlady.xD mai imi raspunde si mie cineva aici? 


Edited by hehexd, 08 January 2017 - 11:50.

  • 0

#4
#oltean

#oltean

    Full Member

  • Posts
    289
  • Topics
    100
  • Reputation
    19
  • Online
    11 days

Dau bump deoarece vad ca va doare in pix ,am stat banat o saptamana pe motivul asta..ca am facut o reclamatie ''aiurea'' ,la oricine se poate intampla,nu e nimeni sfant ,dar acum hai sa ne batem joc si sa treaca banul la celelalte  cereri am vazut ca s-a rapsuns,chiar s-a dat si  t/c si la o cerere unban facuta de mine ignorati tot sau nu va pasa,nu puteti sa face-ti si la mine la fel ,vreau doar un raspuns si voi fi lamurit,doar atat astept de la voi ,eu zic ca toti avem drepturi egale ,dar vad ca nu e asa ce sa zic..

Edits:@Darky @Vlady.xD


Edited by hehexd, 09 January 2017 - 19:55.

  • 0

#5
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Dau bump deoarece vad ca va doare in pix ,am stat banat o saptamana pe motivul asta..ca am facut o reclamatie ''aiurea'' ,la oricine se poate intampla,nu e nimeni sfant ,dar acum hai sa ne batem joc si sa treaca banul la celelalte  cereri am vazut ca s-a rapsuns,chiar s-a dat si  t/c si la o cerere unban facuta de mine ignorati tot sau nu va pasa,nu puteti sa face-ti si la mine la fel ,vreau doar un raspuns si voi fi lamurit,doar atat astept de la voi ,eu zic ca toti avem drepturi egale ,dar vad ca nu e asa ce sa zic..

Edits:@Darky @Vlady.xD

Eu nu am raspuns intentionat,pentru ca nu imi place sa ma bag peste ban-urile date de colegii mei.

Daca vrea cristy sa-ti dea,sa posteze aici.


  • 0

#6
#oltean

#oltean

    Full Member

  • Posts
    289
  • Topics
    100
  • Reputation
    19
  • Online
    11 days

ok..@ 


  • 0

#7
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days
Mai ai 6 zile
  • 1




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users