Jump to content


Clan points bug


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
deleted_DusT

deleted_DusT
Nickname:[XSS]snK
Bug-ul gasit:Pai aveam la clan : Posted Image am iesit de pe sv si am intrat acum si am : Posted Image
Unde ai gasit acest Bug:pe sv

#2
inactiv.  

inactiv.

    Full Member

  • Posts
    305
  • Topics
    100
  • Reputation
    141
[glow=red,2,300]noob , alai clanul meu frate numai ca ai schimbat numele  >.<[/glow]

#3
• JokeR™ •

• JokeR™ •

    Jr. Member

  • Posts
    190
  • Topics
    13
  • Reputation
    15
  • Online
    0 hours
Sh0ck nu te mai baga tu in treburile eXtreme Army da ;) ?
Nu tu ai infintat clanul si NU! nu este clanul tau ;) clanul asta a fost facut de [XSS]Neb1 daca stii cine e ;)

ON: Da am observat .. nu e doar la clan point e si la kill ( la fiecare stats nu doar la un player ) 
  • 0

#4
ZEINUR

ZEINUR

    Nobody loves me ,nobody change me but i'am happy !

  • Posts
    556
  • Topics
    88
  • Reputation
    224
  • Online
    1 days
Se pare ca am fani..
sh0Ck..,mai bine nu te-ai baga pentru ca nu stii despre ce este vorba..
eXtreme Army este al lui [XSS]snK si inca cativa..
ON:Despre bug,s-ar putea sa ai iara player infecti in clan :))

  • 0

#5
deleted_DusT

deleted_DusT

Se pare ca am fani..
sh0Ck..,mai bine nu te-ai baga pentru ca nu stii despre ce este vorba..
eXtreme Army este al lui [XSS]snK si inca cativa..
ON:Despre bug,s-ar putea sa ai iara player infecti in clan :))

Eu sunt Fondator+ Owner ei sunt lideri trecuti ca owneri  O.o

#6
inactiv.  

inactiv.

    Full Member

  • Posts
    305
  • Topics
    100
  • Reputation
    141

Sh0ck nu te mai baga tu in treburile eXtreme Army da ;) ?
Nu tu ai infintat clanul si NU! nu este clanul tau ;) clanul asta a fost facut de [XSS]Neb1 daca stii cine e ;)

ON: Da am observat .. nu e doar la clan point e si la kill ( la fiecare stats nu doar la un player )

[glow=red,2,300]Pai s-a dat restart la clanuri .. si snK nu era intrat am bagat cativa membri am facut locul 1 ... i-am dat lui GodLike leader si el de ... ce e mi-a dat member + mkick .. daca nu credeti sa se uite maxx in loguri eu aveam numele "Street KillerZ" si el a pus Extreme Army .. deci ..[/glow]

#7
deleted_DusT

deleted_DusT


Sh0ck nu te mai baga tu in treburile eXtreme Army da ;) ?
Nu tu ai infintat clanul si NU! nu este clanul tau ;) clanul asta a fost facut de [XSS]Neb1 daca stii cine e ;)

ON: Da am observat .. nu e doar la clan point e si la kill ( la fiecare stats nu doar la un player )

[glow=red,2,300]Pai s-a dat restart la clanuri .. si snK nu era intrat am bagat cativa membri am facut locul 1 ... i-am dat lui GodLike leader si el de ... ce e mi-a dat member + mkick .. daca nu credeti sa se uite maxx in loguri eu aveam numele "Street KillerZ" si el a pus Extreme Army .. deci ..[/glow]

Mincinosule taci! Aici e Board de buguri nu de off topic

#8
inactiv.  

inactiv.

    Full Member

  • Posts
    305
  • Topics
    100
  • Reputation
    141



Sh0ck nu te mai baga tu in treburile eXtreme Army da ;) ?
Nu tu ai infintat clanul si NU! nu este clanul tau ;) clanul asta a fost facut de [XSS]Neb1 daca stii cine e ;)

ON: Da am observat .. nu e doar la clan point e si la kill ( la fiecare stats nu doar la un player )

[glow=red,2,300]Pai s-a dat restart la clanuri .. si snK nu era intrat am bagat cativa membri am facut locul 1 ... i-am dat lui GodLike leader si el de ... ce e mi-a dat member + mkick .. daca nu credeti sa se uite maxx in loguri eu aveam numele "Street KillerZ" si el a pus Extreme Army .. deci ..[/glow]

Mincinosule taci! Aici e Board de buguri nu de off topic

[glow=red,2,300]Haha , mai bine taci tu .. vezi cum reactionezi .. mai bine se uita MaxXx in logurile serverului sa vada cine are dreptate cine a schimbat numele clanului  O.o .. [/glow]

#9
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days
[b]Terminati odata cu OFF-Topic-ul. 8-|
ON:Si eu am observat bug-ul acesta,sper sa se rezolve.
  • 0

#10
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days
Acum mi-am amintit de topic-ul asta :)).
Nu e bug, Kill-urile alea de la Clan-uri sunt aproximative, nu sunt reale...
Pentru a fi Kill-urile reale ar trebuii ca Server-ul sa preia din baza de date Kill-urile din acel moment, apoi sa le adune cu unu iar apoi sa le actualizeze in baza de date ceea ce ar face ceva lag si ar complica script-ul...

Asa cum sunt in prezent salvate Kill-urile sunt cat de bine pot fi ele, adica o alta solutie mai buna fara a implica Query-uri trimise catre Baza de Date nu exista :).

La Gang-uri in schimb ele sunt cele reale pentru ca acolo e un numar definit de Gang-uri (10), pe cand la Clan-uri n-am cum sa definesc 9999999999 de Clan-uri in script :)).
  • 4




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users