Jump to content


Photo

Cum a fost anul 2016 pentru voi, si ce planuri aveti pentru 2017?


  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days
Pentru mine 2016 a fost anul in care am acumulat cele mai multe cunostinte, as putea spune ca am explodat din punctul asta de vedere, dar si unul cu greseli care m-au ajutat sa trec la urmatorul nivel. Am avut ocazia sa vad orase si tari pe care nu le-am mai vazut pana acum, sa inteleg lucruri pe care nu le-am inteles pana acum, nu degeaba #gettingbettereveryyear este un slogan adecvat.

In ceea ce priveste comunitatea, probabil nu a fost cel mai bun an de pana acum, deoarece am lasat-o putin la o parte pentru lucruri mai importante, si de asemenea, desi pe forum pare ca am fost inactiv pe partea de Design, in ultimele 6 luni nemaifacand aproape nimic, am mai lucrat 'pe ascuns' si am sa va prezint noile tehnici sau skill-uri mai tarziu, de asemenea, as vrea sa va arat si desene din mediul traditional deoarece tot ce v-am aratat pana acum a tinut doar de mediul digital, iar principala mea ocupatie este de fapt desenul pe care-l practic de 14 ani incoace si cred ca merita sa vedeti si voi.

2017 va fi un an extrem de important pentru mine deoarece voi da examen pentru permisul de conducere, ma voi muta in alta tara si voi continua sa muncesc pentru a-mi indeplini visele.

La multi ani tuturor si un an nou fericit! Sunt sigur ca voi vedea post-uri fantastice in topic-ul acesta.

Melodia aceasta este pentru voi:


  • 2

#2
deleted_Keed™

deleted_Keed™

@MoonWalk Ce cariera / domeniu vrei sa urmezi? 



#3
ShakeY.

ShakeY.

    Always and forever.

  • Posts
    6,996
  • Topics
    197
  • Reputation
    6975
  • Online
    163 days
Pentru mine 2016 a fost un an foarte rău..din cauza ca in fiecare zi ma.loveau problemele acasă..numai certuri, bătăi, țipete , plecări de acasă..si mai ales chiar la sfârșitul anului, in ultima zi al lui, un deces in familie.. Pe comunitate , pai vreau sa zic ca a fost un an superb (aici) deoarece am ajuns la un Rank superior..am ajuns si pe server de asemenea la un Rank foarte mare si mi-am făcut mulți prieteni..majoritatea vechi din anii anteriori dar cu care nu mai vorbisem..am reușit sa ajut comunitatea așa cum mi-am.propus..si nu mi-am dezonorat prietenii.

2017? Hmm.. Pai vreau sa încep o relație cat mai curând..dupa ce am terminat una..si vreau sa îmi îndeplinesc o parte din visele propuse...pe comunitate, vreau sa acumulez mai multe cunoștințe si poate si noi lucruri, idei.

La.multi ani, si mulțumesc pentru un an splendid alaturi de voi!
  • 1

#4
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

Pentru mine anul 2016 a fost un an dificil cu multe obstacole. Se pare ca am reusit sa sar peste toate obstacolele si sa ma bucur de viata. Am invatat mult din greseli. Pe comunitate la mijlocul anului lucrurile nu au stat atat de bine pentru mine deoarece nah,stiti voi chestia aia cu revolta. Insa am invatat sa ma controlez,sa constientizez ca este doar un joc si sa pretuiesc ce am. Atata timp cat sunt alaturi de voi ,voi fi cel mai bogat de pe comunitate.

 

In anul 2017 imi propun sa finalizez ce nu am terminat , vreau sa ma reintorc la scoala (dupa ce termin sedintele de chimio) si sa fiu mai cu capul pe umeri. As vrea ca anul asta sa pot merge si eu la muzeul de anatomie din Arad :)) Nu am mers niciodata si vreau sa vad cum este. Pe comunitate imi propun sa il administrez cat pot eu de bine cu ajutorul adminului si a moderatorului si sa acumulez mai multa experienta. Vreau sa vedeti ca sunt un om cu capul pe umeri ,care gandeste inainte sa actioneze. Vreau sa imi fac prieteni noi si nah,sunt certat cu unii playeri cum ar fi Tico si as vrea sa ne impacam,dar acum depinde de el. A da , si sa urc intr-o zi mai sus in rank pentru a avea acces la mai multe pentru a ajuta si mai mult comunitatea.

Sper ca 2017 sa fie un an mai bun


  • 1

#5
deleted_Einstein калашников

deleted_Einstein калашников

De abia astept sa-ti vad lucrarile facute 'pe ascuns' .

Pai pentru mine unul, anul 2016 mi s-a parut unul foarte bun deoarece a fost anul in care mi-am facut foarte multi prieteni

in realitate dar si in mediul virtual, mi-am facut o prietena, am avut RCON si o sa am in viitorul apropiat din nou, am luat note exceptionale

pe la scoala fata de anii trecuti in care luam maxim un 8 la profa de chimie si cea de fizica,

mi-am facut un cont de tumblr unde postez mai mereu acolo imagini care mi se par interesante si chiar imi place cum 30 de oameni urmaresc ceea ce postez,

asta nu prea are nici o relevanta dar am spus sa impartasesc ceva despre ce am facut anul acesta :)),

prima betie din viata mea am avut-o de anul nou, deci cam asta, bine-inteles am mai avut peripetii in acest an trecut dar nu vreau sa ma bag in detalii.

Iar despre 2017, sper ca toti prostii ce au teorii de cacat cum ca Terra poate disparea sa ma pupe-n popou

si sper ca acest an sa fie si mai bun decat cel trecut.


Edited by foda-se na boca, 01 January 2017 - 11:39.


#6
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days
2016 a fost pentru mine un an frumos,un an cu suișuri si coborâșuri,ca la toată lumea presupun =).

În 2017,sau na,pana la jumatea anului să trec cu bine de examene și să ajung la un liceu bun (Ifrim salkf).Asta e planul principal =).
Ce se va mai intampla..om trai si vom vedea =).
  • 2

#7
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days

2016 a fost pentru mine un an frumos,un an cu suișuri si coborâșuri,ca la toată lumea presupun =).

În 2017,sau na,pana la jumatea anului să trec cu bine de examene și să ajung la un liceu bun (Ifrim salkf).Asta e planul principal =).
Ce se va mai intampla..om trai si vom vedea =).

Same as him


  • 1

#8
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days

@MoonWalk Ce cariera / domeniu vrei sa urmezi?


Este o intrebare buna. In principiu sunt legat foarte strans de arta, dar arta nu doar ca desen ci arta in general, fie ea ce-o fi, (muzica, arta poetica, arta narativa s.a.m.d) acea arta prin care te poti traduce, prin care poti atinge oamenii cu ceea ce faci. De aceea nu sunt inca hotarat, dar as avea de ales dintre: arhitectura, pictura, ilustratie, animatie, concept art si ar mai fi. Tind totusi sa cred ca ma voi indrepta spre arta digitala deoarece se face din plin in vest si mai deloc la noi, iar eu deja stiind cum se procedeaza, deoarece am avut contact cu design-ul prima oara acum 3 ani si jumatate, imi va fi mult mai usor fata de multi tineri care sunt talentati dar n-au facut inca trecerea aceasta in mediul digital.

Sper ca ti-am dat un raspuns cat se poate de corect.
  • 0

#9
deleted_Keed™

deleted_Keed™

@MoonWalk Ai o meserie in viata cu un scop nobil , imi place idealul tau :) Sa nu renunti si sa-ti urmezi visul 



#10
szailor

szailor

    4 in the fanta

  • Posts
    6,902
  • Topics
    478
  • Reputation
    10735
  • Online
    245 days

Pfu. 2016 a inceput foarte prost pentru mine, motive personale, prefer sa nu dau mai multe detalii.

Dar, usor, usor, totul a inceput sa se schimbe in bine, sa zicem ca creierul mi s-a mai oxigenat intre timp si am devenit mai "matur" :) .

In 2016 am invatat sa apreciez orice lucru, oricat de mic, si sa fiu mai mandru de cine sunt.

 

Eu n-am un plan anumit pe care vreau sa-l urmez in 2017, o sa vad pe parcurs.


  • 1

#11
ONISION

ONISION

    勝者

  • Posts
    143
  • Topics
    47
  • Reputation
    135
  • Online
    19 days

Pai pentru mine anul 2016 a fost asa :

Mi-am dat laba in fiecare zii pe spusele domnului voce groasa.

Am devenit mai gras cu 80 de kg din cauza labei.

I-am cunoscut pe :

Sarbu , Jamez , Florinel cu capu de penis , Angel (fratele dick) si pa domnu' voce groasa aka Deadpool , si pe reason aka tzeparu , si pe plm

asta a fost anu' 2016 pt. mn : MULTA LABA


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users