Jump to content


Photo

Imi cer scuze neacristyT_T !


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

Imi cer scuze ca am editat poza astfel incat sa-mi setezi owner in gang, sper sa ma ierti si sa-mi dai unban acum de sarbatori, asa ca de ultima sansa daca se poate ca sa imi scoti ownerul din gang si nu se va mai repeta. Mi-am invatat lectia si nu, daca iti ceri scuze ca faci greseli asta nu inseamna ca e o rusine pentru ca toti oamenii gresesc nu e niciunul sfant.

Daca acum primesc unban, incerc totodata sa nu ma mai cert nici cu jucatorii care sunt un fel de dusmani ai mei sau pur si simplu incerc sa nu-i mai bag in seama chiar daca in majoritatea cazurilor (adica legea) nu sunt eu de vina, in fine sper sa imi acorzi o ultima sansa la unban tu si ceilalti supporteri @Darky @Vlady.xD @Slow @ Multumesc, sarbatori fericite!

 

P.S.: As dori sa raspunda doar supporterii nu si ceilalti membrii ai forumului ca sa faceti +1 post sau mai stiu eu ce, pentru ca o sa se faca o adevarata harababura aici.


Edited by BaNDiTuL_, 27 December 2016 - 00:38.

  • -1

#2
rockstarenoob

rockstarenoob

    Jr. Member

  • Posts
    235
  • Topics
    89
  • Reputation
    165
  • Online
    5 days

Deci , moor coaie :)))))))))))))))


Ce n-ar face BaNDiTuL pentru Owner in wS cum e să falsifici cu inspect element vai credea-i ca toti is asa de prosti ca tine judecă inainte de a face ceva. si cand o faci gandeste-te să o faci cum trebe.


Edited by rockstarenoob, 27 December 2016 - 01:21.

  • 2

#3
☆ Petruț ☆

☆ Petruț ☆

    O valoare se cunoaste.

  • Posts
    1,249
  • Topics
    80
  • Reputation
    4157
  • Online
    14 days

Deci , moor coaie :)))))))))))))))


Ce n-ar face BaNDiTuL pentru Owner in wS cum e să falsifici cu inspect element vai credea-i ca toti is asa de prosti ca tine judecă inainte de a face ceva. si cand o faci gandeste-te să o faci cum trebe.

coice , nu mai critica tu lumea . Ai uitat azi cand ti-am dat gkick din ws si te-ai dus direct pe forum sa te plangi la wteta si dwight ca nu mai ai lider?


  • -1

#4
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days
Noroc ca e Craciunul, altfel rămâneai cu ochii in soare!.
  • 5




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users