Jump to content


Photo

Hai noroc


  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1
unknowZEW.

unknowZEW.

    Newbie

  • Posts
    0
  • Topics
    1
  • Reputation
    1
  • Online
    0 hours

Cum te numesti in realitate:Alexandru
Varsta ta reala:Fac 17 pe 2 ian 
Din ce oras esti:Chisinau
Te joci pe server-ul nostru ? Dacă da, de cat timp: De 2 zile :)
Dacă joci pe server-ul nostru, ce nume ai:[XSS]UNKNOW.
Cum ai auzit de noi:de la natura 
Spune două lucruri care iți plac la comunitatea noastră, și două care nu-ți plac: Admini capabili si staff bun,dupa parerea mea e o comunitate reusita daca a ajuns pana aici
Dacă ai vreo idee pentru o mică imbunătățire, care ar fi: sa se mai schimbe bazele de la ganguri care inplinesc anu deja :D 
Hobby-urile tale:fotball,workout,muzic,basketball,parkour.
Ocupațiile tale(ex: școală, facultate, design, etc):Scoala
Crezi că vei rămâne mult timp de acum înainte pe comunitatea noastră:Cred ca voi ramane,deja nustiu cat timp voi avea ca sa intru ( prietena,scoala,si alte ocupatii )
Date de contact, prin care alți membrii te vor putea contacta in privat (Facebook, Yahoo ID, Skype, etc): Nu dau detalii in public,daca vrei sa ma cunosti mai bine imi poti da un pm.
Un scurt mesaj pentru comunitate:Va salut pe toti si tot odata va si respect :D ne vom intalege nu ? 
Ce ne mai poti spune despre tine:Nu sunt persoana cea care sa caute cearta,imi place sa comunic cu persoanele prietenoase,amabile si care stiu sa arate bunul simt. 
Acesta sunt eu,nu ma cred mai sus decat alti,ma consider un simplu jucator care isi cauta un loc si pe acesta comunitate de se poate.

Deci ne vedem pe server :D


  • 0

#2
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

Bine ai venit !


  • 1

#3
szailor

szailor

    4 in the fanta

  • Posts
    6,902
  • Topics
    478
  • Reputation
    10735
  • Online
    245 days

a mai fost cineva numit "unkown" pe-aici parca, daca nu chiar doi

 

either way, welcom


  • 1

#4
Angel

Angel

    Legend

  • Posts
    3,988
  • Topics
    237
  • Reputation
    3267
  • Online
    140 days

Salooot.

Al 5 lea Unknown pe care îl cunosc :)))


  • 2

#5
unknowZEW.

unknowZEW.

    Newbie

  • Posts
    0
  • Topics
    1
  • Reputation
    1
  • Online
    0 hours

a mai fost cineva numit "unkown" pe-aici parca, daca nu chiar doi

 

either way, welcom

Nu iti pot spun cine sunt si nici nu ii cunosc,iti pot spune doar un singur lucru '' Acest nume il am din 2012,nu aici,ci pe alta comunitate '' rezulta faptul ca am si fani pe aici,dar asta nu e o problema de a ma deranja,ci ma bucura.

 

Salooot.

Al 5 lea Unknown pe care îl cunosc :)))

Imi pare bine,acelasi lucru care l-am zis prietenului tau de mai sus .  

Nu sunt omul sa plagieze.


  • 1

#6
ShakeY.

ShakeY.

    Always and forever.

  • Posts
    6,996
  • Topics
    197
  • Reputation
    6975
  • Online
    163 days
Si asta ce vrea sa zică? 14/12/2016 at 16:55:34 GrouNNNd.wTF) changed his name to [XSS]UNKNOW. Câine, marsh.
  • 0

#7
󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

󠀡󠀡󠀡Hammond󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡

    Black - Tester Taxi LV

  • Posts
    656
  • Topics
    137
  • Reputation
    180
  • Online
    22 days
Welcome!
Shakey asta.i varu' ground ?
  • 2

#8
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days
14/12/2016 at 16:55:34 GrouNNNd.wTF) changed his name to [XSS]UNKNOW.
  • 0

#9
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

Alexandru are aka [T4L.OwTLawZ]Alex. stiu pentru ca ma bateam mai mereu cu asta la /mrf :24:


  • 1

#10
unknowZEW.

unknowZEW.

    Newbie

  • Posts
    0
  • Topics
    1
  • Reputation
    1
  • Online
    0 hours

Si asta ce vrea sa zică? 14/12/2016 at 16:55:34 GrouNNNd.wTF) changed his name to [XSS]UNKNOW. Câine, marsh.

Bine ca ai gasit acest log de schimbare de nume. 

De 2 zile in urma am dorit sa intru pe la voi sa vad ce mai nou,am vazut ca am unban pe numele meu original '' GrouNNNd ''  daca totusi ai gasit acest log nu vrea sa ascund nimic de voi,da sunt eu si nu mai sunt acea persoana care am fost inainte,am dorit sa incep sa joc cu alt nume si sa incep totul de la inceput,apoi dupa ce sa arat cat de mult m-am schimbat sa va spun si eu adevarul cine sunt asa cum este. Stiu ca am gresit in trecut si m-am batut joc si acum regret pentru cele intamplate in trecut,eu vreu doar sa va arat ca chiar imi pasa de voi si vreu sa fiu aici,sa fiu cu prietenii mei si sa comunic cu ei,eu imi doresc doar o singura sansa sa ma iertati ! 

Imi cer mii de scuze fata de inStinct,ca m-am purtat in asa fel ca sa-l jignesc si devenit sa ma urasca pentru cele provocate,sper sa ma ierte pentru tot ce  am facut,instincte salut frate si nu doresc mai mult sa ma cert cu tine.
Imi cer scuze fata de Shandwawe cand mereu  cu el ma contram din cauza gangurilor,shand sper sa nu ne mai certam de azi inainte daca totusi imi dati o sansa sa fiu cu voi.
Imi cer scuze fata de tot staff-ul pentru tot ce am facut cu prietenii mei,acele injuratori,acele poze mizerabile, pe atunci credeam ca lucrurile merg altfel. Rog sa imi dati o singura sansa ca sa raman aici si sa joc cu numele meu,nu cer mai mult.

Multumesc mult si va respect ! Cu stima GROUND.
Imi cer scuz pentru greselile gramaticale.


Edited by unknowZEW., 16 December 2016 - 23:14.

  • 0

#11
rockstarenoob

rockstarenoob

    Jr. Member

  • Posts
    235
  • Topics
    89
  • Reputation
    165
  • Online
    5 days

Bine ca ai gasit acest log de schimbare de nume. 

De 2 zile in urma am dorit sa intru pe la voi sa vad ce mai nou,am vazut ca am unban pe numele meu original '' GrouNNNd ''  daca totusi ai gasit acest log nu vrea sa ascund nimic de voi,da sunt eu si nu mai sunt acea persoana care am fost inainte,am dorit sa incep sa joc cu alt nume si sa incep totul de la inceput,apoi dupa ce sa arat cat de mult m-am schimbat sa va spun si eu adevarul cine sunt asa cum este. Stiu ca am gresit in trecut si m-am batut joc si acum regret pentru cele intamplate in trecut,eu vreu doar sa va arat ca chiar imi pasa de voi si vreu sa fiu aici,sa fiu cu prietenii mei si sa comunic cu ei,eu imi doresc doar o singura sansa sa ma iertati ! 

Imi cer mii de scuze fata de inStinct,ca m-am purtat in asa fel ca sa-l jignesc si devenit sa ma urasca pentru cele provocate,sper sa ma ierte pentru tot ce  am facut,instincte salut frate si nu doresc mai mult sa ma cert cu tine.
Imi cer scuze fata de Shandwawe cand mereu  cu el ma contram din cauza gangurilor,shand sper sa nu ne mai certam de azi inainte daca totusi imi dati o sansa sa fiu cu voi.
Imi cer scuze fata de tot staff-ul pentru tot ce am facut cu prietenii mei,acele injuratori,acele poze mizerabile, pe atunci credeam ca lucrurile merg altfel. Rog sa imi dati o singura sansa ca sa raman aici si sa joc cu numele meu,nu cer mai mult.

Multumesc mult si va respect ! Cu stima GROUND.
Imi cer scuz pentru greselile gramaticale.

Te va ierta InStinCt 


  • 0

#12
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days
Banned.
  • -1




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users