Jump to content


Photo

Pink drifting ^_^


  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#21
[XSS]Skull

[XSS]Skull

    Jr. Member

  • Posts
    104
  • Topics
    22
  • Reputation
    20
  • Online
    18 hours
Vorbiti degeaba  :))
In primul rand macar ea a facut un video [unul si bun] spre deosebire de voi care faceti 100 dar prostesti  ^^
Mie mi-au placut drifturile si editarea videoclipului.
Celor care nu le plac, mai intai sa faca el un videoclip [ bun, nu orice stift ] si apoi sa critice pe altii  :w00t:
Pink, +1 pentru videoclip  o:-)

  • 0

#22
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours

TheQ link=topic=2349.msg18211#msg18211 date=1375114227]
Nu imi place deloc.
De ce?
1.Calitatea este foarte slaba
2.Puteai sa apesi F9 pentru kill list,de 2 ori F7 pentru chat si viata+bani si /htds.
3.Caliatea (stiu ca o spun de 2 ori dar nu imi place deloc.)


Tu te uiti la calitate, si la faptul ca nu e ecranul gol. Priveste si tu in ansamblu.
Tu te joci jocuri pentru grafica? Sau te uiti la filme pentru un anumit actor? Saruti o fata pentru dintii ei?
(asta daca ai facut-o vreodata).

Cum am mai tot spus, cateva cadre le-am facut "goale", cateva cu bani si kiluri, de-a lungul timpului... Ceea ce mi s-a parut absolut nederanjant.

Nu are rost sa incep o discutie cu o fata de la tara pentru ca stiu cum sunteti.Va tineti dupa 100 de ani de capul omului.Si da,am sarutat multe fete si am avut zeci de prietene.Daca o sa vi prin pitesti anunta`ma.Am sa te fac sa te simti bine
  • 0

#23
IntensePink

IntensePink

    Newbie

  • Posts
    92
  • Topics
    7
  • Reputation
    9
  • Online
    0 hours



TheQ link=topic=2349.msg18211#msg18211 date=1375114227]
Nu imi place deloc.
De ce?
1.Calitatea este foarte slaba
2.Puteai sa apesi F9 pentru kill list,de 2 ori F7 pentru chat si viata+bani si /htds.
3.Caliatea (stiu ca o spun de 2 ori dar nu imi place deloc.)


Tu te uiti la calitate, si la faptul ca nu e ecranul gol. Priveste si tu in ansamblu.
Tu te joci jocuri pentru grafica? Sau te uiti la filme pentru un anumit actor? Saruti o fata pentru dintii ei?
(asta daca ai facut-o vreodata).

Cum am mai tot spus, cateva cadre le-am facut "goale", cateva cu bani si kiluri, de-a lungul timpului... Ceea ce mi s-a parut absolut nederanjant.

Nu are rost sa incep o discutie cu o fata de la tara pentru ca stiu cum sunteti.Va tineti dupa 100 de ani de capul omului.Si da,am sarutat multe fete si am avut zeci de prietene.Daca o sa vi prin pitesti anunta`ma.Am sa te fac sa te simti bine


Adica, orgolioasa cu alte cuvinte. Si, te rog, invata sa scrii.
Apoi gandeste-te la sperante desarte in adancul sufletului tau.
  • 0

#24
ZEINUR

ZEINUR

    Nobody loves me ,nobody change me but i'am happy !

  • Posts
    556
  • Topics
    88
  • Reputation
    224
  • Online
    1 days
Eu zic ca e frumos,deoarece eu nici nu stiu cum sa fac sa apara un text intr-un film :))
Deci,imi place,BRAVO!

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users