Jump to content


Photo

Stabby

[XSS]Divergent.

  • This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#1
alahuakabar.

alahuakabar.

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    7
  • Reputation
    -13
  • Online
    14 hours

Daca postezi intr-o cerere unban si nu esti implicat, vei primii ban!

Numele pe care ai primit interdictia (ban-ul):[XSS]Divergent.

Adresa IP pe care ai primit interdictia:se vede in poza.

Admin-ul care ti-a dat interdictia:Stabby

Motivul ei:Ban Evade.

Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla ?:Nu sunt,dmnn ce pupincurist cu fustrati astia n-ai ce sa le faci.

Dovezi (imagini / video):http://imgur.com/cio08j3     http://www.xss-serve...?/myaccount.php uitati-va la stats:nume [XSS]Divergent. cacatule am ban escape cu cont 9/10 pis pe tine.

 

Edit:http://www.xss-serve...?/myaccount.php @ Darky luati masuri.Nu stau eu banat 99 si pierd statusu' 9/10 pentru un copil de 11ani.

Si hai sa te mai invat o chestie 'sa zicem ca am facut ban evade' poti intra pe alt cont daca nu faci nimic ;) ai mai invatat ceva.


Edited by alahuakabar., 10 September 2016 - 17:59.

  • -3

#2
Stabby.

Stabby.

    nu s newbie

  • Posts
    1,865
  • Topics
    427
  • Reputation
    2974
  • Online
    66 days

Asa sa vorbesti cu ma-ta nu cu mine ok?aveai la aka golden,golden are ban si tu erai pe contu asta deci e ban escape,intelegi perforatule?iti miros chilotii a naftalina si mi zici mie cacat,ratat.

Si nu amice nu poti sa intri pe alt cont atata timp cat ai ban.

soooo...gtfo bitch ok?


Edited by Stabbyka, 10 September 2016 - 19:21.

  • 0

#3
alahuakabar.

alahuakabar.

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    7
  • Reputation
    -13
  • Online
    14 hours

Ce nab esti vreau dovezi ca-s golden f** am stats 9/10 daca nabule nu mi-l pierd ca vrei tu ok?


  • -2

#4
Stabby.

Stabby.

    nu s newbie

  • Posts
    1,865
  • Topics
    427
  • Reputation
    2974
  • Online
    66 days

am uitat de poze,se pot uita ownerii sau altcineva la aka ul tau bby,tu unban nu primesti,claros/


  • 0

#5
alahuakabar.

alahuakabar.

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    7
  • Reputation
    -13
  • Online
    14 hours

@ Darky Uite-te la aka bosule,ok? Vreau dovezii,nu vorbe cretin**.

Edit: Asa incult esti sa dai ban fara dovezi esti un plodut de 11anisori. Suspend la baiatu' nu e implicat si se baga nab pro*** asa pot sa zic si eu ca ai aka 'zippo' care are blacklisted deci gura. fara dovezi degeaba bosule,se poate uita un owner la aka me,no problem. @ uite-te aici n-are dovezi unban Si app nush eu nasolule.


Edited by alahuakabar., 10 September 2016 - 22:36.

  • -2

#6
#oltean

#oltean

    Full Member

  • Posts
    289
  • Topics
    100
  • Reputation
    19
  • Online
    11 days

eu sunt Golden ma but
 


Edited by (liviu), 11 September 2016 - 02:16.

  • 0

#7
alahuakabar.

alahuakabar.

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    7
  • Reputation
    -13
  • Online
    14 hours

Da,stiu=]]]].Hello @ Darky si @ ce unbanneri suntei voi?Acum serios stau de 5zile banat si cacatu' asta a si zis ca n-are dovezi ce pu** mea mai asteptati.normal ca servaru' se duce pe pu** din cauza voastra.Stabby esti un caz pierdut,liviu e golden manaca-mi-ai uite-te si in 'my ip' dmnn.Dude bubuie prostia in voi. Sa va duceti dracu baa. Si darky,ai de gand sa raspunzi?Ca mi se face 'sila' de servar..pe urma si nu vreau.Ce cret** puteti fi uni dati '-1' si nici macar nu 'cunoasteti accea persoana' Dati sa va aflati in treaba si voi 'jmk' ..asta poate face oricine,pacat ca am cei 7ani de acasa..sa fiu prea nesimtit.O pot face si eu cu '-1+++'  ,dar nici macar nu va cunosc..si nu puteti sa spuneti ca nu va place ce postez ca n-am postat doar o cerere unban atat.. si am -'14' ca sunteti voi astia 'smk' nu vi se pare ca vi se cam permite orice? Judecati fara sa cunoasteti,so? Inteleg ca stabby are admin nu stiu de la cine setat creca de la Maria,inteleg ca face cam ce vrea el pe aicea,inteleg ca face 'legea' inteleg multe..nu-ti cam permiti cam multe ma?


Edited by alahuakabar., 12 September 2016 - 10:02.

  • 0

#8
#oltean

#oltean

    Full Member

  • Posts
    289
  • Topics
    100
  • Reputation
    19
  • Online
    11 days

excelent, unu gandeste.


  • 2

#9
vladtepes

vladtepes

    ------

  • Posts
    1,693
  • Topics
    346
  • Reputation
    1052
  • Online
    56 days

Da,stiu=]]]].Hello @ Darky si @ ce unbanneri suntei voi?Acum serios stau de 5zile banat si cacatu' asta a si zis ca n-are dovezi ce pu** mea mai asteptati.normal ca servaru' se duce pe pu** din cauza voastra.Stabby esti un caz pierdut,liviu e golden manaca-mi-ai uite-te si in 'my ip' dmnn.Dude bubuie prostia in voi. Sa va duceti dracu baa. Si darky,ai de gand sa raspunzi?Ca mi se face 'sila' de servar..pe urma si nu vreau.Ce cret** puteti fi uni dati '-1' si nici macar nu 'cunoasteti accea persoana' Dati sa va aflati in treaba si voi 'jmk' ..asta poate face oricine,pacat ca am cei 7ani de acasa..sa fiu prea nesimtit.O pot face si eu cu '-1+++'  ,dar nici macar nu va cunosc..si nu puteti sa spuneti ca nu va place ce postez ca n-am postat doar o cerere unban atat.. si am -'14' ca sunteti voi astia 'smk' nu vi se pare ca vi se cam permite orice? Judecati fara sa cunoasteti,so? Inteleg ca stabby are admin nu stiu de la cine setat creca de la Maria,inteleg ca face cam ce vrea el pe aicea,inteleg ca face 'legea' inteleg multe..nu-ti cam permiti cam multe ma?

taci si asteapta analfabetule.


  • 0

#10
alahuakabar.

alahuakabar.

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    7
  • Reputation
    -13
  • Online
    14 hours

Ba,eu sunt direct asa pot zice ca ma pis pe tine care-i treaba?Ce analfabet visezi,iara ai picat de la etaj la parter rau e sa fi prst ,daca prostia ar durea ai fi in 'coma'.. ;) Te bagi asa sa te afli in treaba ce oamneii prsti. 

Asta e cct de DEADPOOL. Aka kyng_ =]]]]]]]]Va zic eu asa,e un mare sugaciiiiiii.


Edited by alahuakabar., 12 September 2016 - 15:49.

  • 0

#11
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days
Golden nu oi fi tu,dar Legea ?
  • 0

#12
alahuakabar.

alahuakabar.

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    7
  • Reputation
    -13
  • Online
    14 hours

Ba faceti-ma sa intelege..ce treaba au astia?Sa moara mama de ii cunosc..'personal nu-i cunosc.. doar asa de pe sv' Intelesai reddit?Am stats 9/10 uite-te in pu** mea ba..si nu mai fiti ironici.


  • 0

#13
Stabby.

Stabby.

    nu s newbie

  • Posts
    1,865
  • Topics
    427
  • Reputation
    2974
  • Online
    66 days

Ba faceti-ma sa intelege..ce treaba au astia?Sa moara mama de ii cunosc..'personal nu-i cunosc.. doar asa de pe sv' Intelesai reddit?Am stats 9/10 uite-te in pu** mea ba..si nu mai fiti ironici.

ce mortii tai vorbesti asa ratatule,fututi mortii tai de bulangiu.


  • 0

#14
alahuakabar.

alahuakabar.

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    7
  • Reputation
    -13
  • Online
    14 hours

@ Darky remove la V.I.P sa se calmeze nabu.cs asta prea se da' 'smek' si m-am plictisit de nabii asta si tu Da-mi unban stau de 1999999zile. @ tu vezi ca da' ban fara dovezi .Ii fac si reclamtie ca m-am saturat de voi.


Edited by alahuakabar., 13 September 2016 - 16:48.

  • 0

#15
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days
Stabby si alahuakbar warned pt. limbaj.
  • 0

#16
alahuakabar.

alahuakabar.

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    7
  • Reputation
    -13
  • Online
    14 hours

Stabby si alahuakbar warned pt. limbaj.

Ce limbaj vericule?Cu cenzura..?


  • -1

#17
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days

Ce limbaj vericule?Cu cenzura..?


Nu ma intereseaza daca e cenzura ,se vede clar ce limbaj de primitv ai.
  • -1

#18
alahuakabar.

alahuakabar.

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    7
  • Reputation
    -13
  • Online
    14 hours

=]]]]]]DA bine,inteleg ca am ban 99 inteleg ca sunt 2-3unbanneri care nu se mai ocupa..inteleg cam multe,dar acum haideti sa facem ceva..nu vi se pare ca e bataie de joc @ @ Darky ?

Edit:@ dormi stau banat de 9zile..si handi asta n-are nici dovezi ce nab..tu nu vezi?N-ai dovezi=unban tu astepti sa treaca 99?ce cct


Edited by alahuakabar., 15 September 2016 - 13:25.

  • -1

#19
alahuakabar.

alahuakabar.

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    7
  • Reputation
    -13
  • Online
    14 hours

@,@ Darky taticuleeeeeeee uite-te in plm n-are nici dovezi dmnn ce om da ban asa


  • 0

#20
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Al dracu tot sar peste tine,ca am citit ce ai scris si eh,nu mi-a venit cheful..

Nu eram sigur,cand cautam la ip-ul tau gaseam legea,acum nu stiu daca miniti sau nu,idk

Unban.

Darky deocamdata nu poate sa se ocupe ca i s-a ars ceva la laptop,poate ca nu are timp ca e si primul lui an la liceu,se acomodeaza.

Eu am inceput clasa a 8-a si sunt de dimineata,stii cum e,trebuie sa trag putin.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users