Jump to content


Photo

FIFA 2014 , cea mai bună echipă formată din jucatorii tineri.


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
B.Rabbit.

B.Rabbit.

    Jr. Member

  • Posts
    111
  • Topics
    3
  • Reputation
    84
  • Online
    7 days

 -Bun , aș dorii să vă prezint cariera mea de la PSG cu jucători tineri în fifa 14 , unii de la 16 ani cu overall de 60 , la 21 de ani cu overall de 80 , deci este wow.

 

  Superstar-urile echipei

 

 

 -Pogba , super star-ul , este acum la 86 overall , de la 79 , nu pare chiar de 86 după șuturile sale , pare de 89 , dar , este bun , are 25 de ani , deci puteți să îl mai forjați , oricum , potențialul său este de 87.

 - Lucas Piazon , venit de la Chelsea pe vre-o 10 milioane , undeva la 73 overall-ul a venit , și acum are 81 , se spune că poate ajunge chiar la 86 , dar eu l-am forjat cât de mult am putut , și , nope...

 - Richairo Zivkovic , de la 63 overall-ul , 16 ani , la 21 de ani cu 81 overall-ul , și-a atins potențialul , deci nu îi mai aveți ce face.

 - Memphis Depay , de la 73 rating-ul la 81 , deci este wow , potențialul său este de 82 , deci îl mai puteți forja dacă doriți.

 - Viktor Fischer , de la 74 rating la 85 , deci , la fel , wow , poate ajunge până la 86 , deci good luck.

 - Maximilian Meyer , un jucător foarte bun și el , șuturi excelente și se descurcă foarte bine , acum nu l-am prea forjat și are doar 80 overall-ul , dar poate ajunge la 84 , deci , acest jucător a evoluat extrem de mult , de la 65 overall la 84 , deci , lel , și mai mult ca și rezervă , deci , aplauze pls

 - James Ward Prowse , potențial rating crescut de la 70 la 82 , so... și mai poate fii evoluat până la 84 , deci good luck.

 

 Vă las să mai vedeți și voi în carieră ce și cum cu jucătorii , so..

 

 Portarul este mic la overall , da , dar este foarte bun , apără și vedeți voi , etc , etc , etc.

 

 Regen-ul lui Ibrahimovici unde este ???

 

 Regen-ul lui Ibrahimovici l-am vândut , și nu e Nilson ăla , am vrut să îl evoluez dar echipa e prea mare acum.

 

 Gata cu informațiile , link pentru download este aici : http://www.girlshare.ro/3489511047

 

 Dacă vă întrebați cum instalați , vă duceți în documente , fifa 14 , și copiați fișierul ce este în arhivă acolo , DECI , LETS GO.

 

 Am lăsat această carieră pentru că eu nu mai am ce face cu ea , și am zis să o las pe forum să câștigați voi champions league , europa league , etc , so , baftă.


  • 0

#2
deleted_Keed™

deleted_Keed™

O sa o incerc , mersi :D 



#3
CosmiNNNz0rr

CosmiNNNz0rr

    #42OBLAZEIT #GETREKT

  • Posts
    303
  • Topics
    84
  • Reputation
    529
  • Online
    24 days

 youri tielemans si pe halilovic au potential urias sa faci peste 89 la ei, mijlocasi decenti =] merge si asta


  • 0

#4
B.Rabbit.

B.Rabbit.

    Jr. Member

  • Posts
    111
  • Topics
    3
  • Reputation
    84
  • Online
    7 days

 youri tielemans si pe halilovic au potential urias sa faci peste 89 la ei, mijlocasi decenti =] merge si asta

i-am căutat , pu*a , nu i-am găsit , tielemans ăla știu că poate și are un potențial bun , da nu l-am găsit , același caz și la alen halilovic


  • 0

#5
CosmiNNNz0rr

CosmiNNNz0rr

    #42OBLAZEIT #GETREKT

  • Posts
    303
  • Topics
    84
  • Reputation
    529
  • Online
    24 days

i-am căutat , pu*a , nu i-am găsit , tielemans ăla știu că poate și are un potențial bun , da nu l-am găsit , același caz și la alen halilovic

pai ce fifa joci ma


  • 0

#6
B.Rabbit.

B.Rabbit.

    Jr. Member

  • Posts
    111
  • Topics
    3
  • Reputation
    84
  • Online
    7 days

pai ce fifa joci ma

14 bă nene mă , scrie și în titlu , și nici n-am un patch okey sau cv de jenu , pirații la putere.


  • 0

#7
CosmiNNNz0rr

CosmiNNNz0rr

    #42OBLAZEIT #GETREKT

  • Posts
    303
  • Topics
    84
  • Reputation
    529
  • Online
    24 days

14 bă nene mă , scrie și în titlu , și nici n-am un patch okey sau cv de jenu , pirații la putere.

aa, poate nu era in 14 , cauta doar tielemans sau allen ca ii gasesti sigur lol ;p


  • 0

#8
B.Rabbit.

B.Rabbit.

    Jr. Member

  • Posts
    111
  • Topics
    3
  • Reputation
    84
  • Online
    7 days

aa, poate nu era in 14 , cauta doar tielemans sau allen ca ii gasesti sigur lol ;p

e în fifa 14 , doar căăăăăăăă mi-e lene să fac update cu patch-u de la jucători 


  • 0

#9
CosmiNNNz0rr

CosmiNNNz0rr

    #42OBLAZEIT #GETREKT

  • Posts
    303
  • Topics
    84
  • Reputation
    529
  • Online
    24 days

e în fifa 14 , doar căăăăăăăă mi-e lene să fac update cu patch-u de la jucători 

bn iti mai dau un cam daca o fi in fifa 14, ryan gauld, creste pana la 91 parca si are pace mare chiar daca are 68 rating, si raphael varane creste mult rau chiar daca e scump


  • 0

#10
B.Rabbit.

B.Rabbit.

    Jr. Member

  • Posts
    111
  • Topics
    3
  • Reputation
    84
  • Online
    7 days

bn iti mai dau un cam daca o fi in fifa 14, ryan gauld, creste pana la 91 parca si are pace mare chiar daca are 68 rating, si raphael varane creste mult rau chiar daca e scump

oke , ms


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users