Jump to content


Photo

Reclamatie [XSS]xKiddutzu


  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1
DeNiS=D

DeNiS=D

    Old member

  • Posts
    681
  • Topics
    180
  • Reputation
    114
  • Online
    12 days

Numele tau pe server:[XSS]Leon10

Numele jucatorului reclamat:[XSS]xKiddutzu

Abuzul sau: fake gp.

Daca a abuzat de o comanda, specifica ce comanda: -

Dovezi (video sau poze):http://imgur.com/a/FaAjJ , se vede clar ca BELSON se saturase sa il omoare.. si zice eu ies sry , dar Kidu mai face ceva gp pe el nu am facut de la inceput ss , cred ca a facut peste 30 gp. si a mai veniti si unu de la el din gang...

Sa vad ce ai de zis acuma Kidu.


  • 1

#2
deleted_Kiddu.noLifer

deleted_Kiddu.noLifer

I-l invatam pe varus-o lui legea cum sa faca fast wtf ce nab ie ofticos ca o luat ban pentru vup in gang e var-uso lu legea si noi il invatam fast si tragem in el si el trage dar sa se invete cu tinta ca asa te inveti fast-u jucand cu cineva mai bun ca tine eu unu asa am invatat tu nici nu sti ce e ala fast a scz sti doar cu numele. i-l invatam cand eu cand Legea ca vrea sa invete si + nu are gang da are clan :)


Edited by Kiddu.noLifer, 13 August 2016 - 20:43.


#3
DeNiS=D

DeNiS=D

    Old member

  • Posts
    681
  • Topics
    180
  • Reputation
    114
  • Online
    12 days
Ok , te anunt ca ai /gkick si bl la gang , bafta ;)
  • 1

#4
deleted_Kiddu.noLifer

deleted_Kiddu.noLifer

Mai vedem BELSON are clan nici de cum gang fraiere ciuda ca ai luat ban pt vup ? in gang nee nu iert numai gata deci nu e nici un fake gp prin a te juca cu cineva cu deagle inveti fast si cbug sa tot exersezi eu asa am exersat cu kratos si cu alti 



#5
DeNiS=D

DeNiS=D

    Old member

  • Posts
    681
  • Topics
    180
  • Reputation
    114
  • Online
    12 days
NoizeR.'s Photo
NoizeR.
Today, 07:35 PM
Are blacklist in gang + gangkick.Se vede clar cum discuta cu el.Am verificat si contul celalalt este fake gp.Sunt dezamagit de el.Sanctiunea o decid cei cu rank , nu eu.


Nu eu am zis .. el.
  • 1

#6
deleted_Kiddu.noLifer

deleted_Kiddu.noLifer

Are clan belson nab-zor nu e nici un fake gp esti un retard ncsf



#7
DeNiS=D

DeNiS=D

    Old member

  • Posts
    681
  • Topics
    180
  • Reputation
    114
  • Online
    12 days
Mai incet cu limbajul asta de la cubela ;) dosoru" , nu imi pun capu cu prostia ta.. , Mnez-0 t-ajute , aveti norok acm sa indepartati bv.. dar dupa ce vin va omor pe toti din BTK , bag gura voastra.
  • 1

#8
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

Mai incet cu limbajul asta de la cubela ;) dosoru" , nu imi pun capu cu prostia ta.. , Mnez-0 t-ajute , aveti norok acm sa indepartati bv.. dar dupa ce vin va omor pe toti din BTK , bag gura voastra.

Au primit ban.

 

 

I-l invatam pe varus-o lui legea cum sa faca fast wtf ce nab ie ofticos ca o luat ban pentru vup in gang e var-uso lu legea si noi il invatam fast si tragem in el si el trage dar sa se invete cu tinta ca asa te inveti fast-u jucand cu cineva mai bun ca tine eu unu asa am invatat tu nici nu sti ce e ala fast a scz sti doar cu numele. i-l invatam cand eu cand Legea ca vrea sa invete si + nu are gang da are clan :)

Tu si legea?Eu vad in aka la Legea BELSON.

 

14/08/2016 at 22:45:25 [XSS]Legea=A. has been banned for 30 days by ECHO_. Reason: fake-gp 14/08/2016 at 22:42:28 [XSS]xKiddutzu_. has been banned for 30 days by ECHO_. Reason: fake-gp
  • 1

#9
deleted_Kiddu.noLifer

deleted_Kiddu.noLifer

Da eu am /aka BELSON ? zi ma e varus-o lu legea BELSON nabzor si ce fake gp ca are clan ala Prost te-o mai facut ma-ta aia se joaca aman2 pe pc ala nab ce prost dz ma-tii de fraer


Edited by Kiddu.noLifer, 14 August 2016 - 21:55.


#10
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

Da eu am /aka BELSON ? zi ma e varus-o lu legea BELSON nabzor si ce fake gp ca are clan ala Prost te-o mai facut ma-ta aia se joaca aman2 pe pc ala nab ce prost dz ma-tii de fraer

Pacat ca nu intelegi.


  • 1

#11
deleted_Kiddu.noLifer

deleted_Kiddu.noLifer

Ba cacat cu ochi tarame-as coale in pomana lu ma-ta de ateu unde drq sa fac fake ma ? eu il invatam pe ala sa faca cbug fast da legea stie sa faca fast cbug nu e nab ca ala il mai ajuta si el cand legea se joaca pe laptop-ul lui si jegu ala de varu-so pe pc noi il invatam sa faca fast ca nu sitie si il lom la noi in gang si sky ala ca o editat la /ginfo ca noizer fiind tu esti fondator plm de fraieri 



#12
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

Ba cacat cu ochi tarame-as coale in pomana lu ma-ta de ateu unde drq sa fac fake ma ? eu il invatam pe ala sa faca cbug fast da legea stie sa faca fast cbug nu e nab ca ala il mai ajuta si el cand legea se joaca pe laptop-ul lui si jegu ala de varu-so pe pc noi il invatam sa faca fast ca nu sitie si il lom la noi in gang si sky ala ca o editat la /ginfo ca noizer fiind tu esti fondator plm de fraieri 

In primul rand vezi cum vorbesti si in al doilea rand ala nu e era varuso , era legea , uita-te in PM , uita-te la deaths , esti noob?Ai la cererile de unban toate detaliile.


  • -2

#13
DeNiS=D

DeNiS=D

    Old member

  • Posts
    681
  • Topics
    180
  • Reputation
    114
  • Online
    12 days
Nozier lasa-l , si eu i-am zis de limbaj de nu ai csf, eu i-am zis ca i-o fac , si bafta la bl .

Edited by King_1, 15 August 2016 - 11:27.

  • 1

#14
DeNiS=D

DeNiS=D

    Old member

  • Posts
    681
  • Topics
    180
  • Reputation
    114
  • Online
    12 days
A si T/C s-a rezolvat.
  • 1

#15
deleted_Kiddu.noLifer

deleted_Kiddu.noLifer

pff mi-o parut bine de voi Dar pacat ca nu am sa ma mai joc xss cu niste retarzi si idioti si cretini si echo vb cum vreau da cine te crezi tu ? sa iti vb frumos mars la ma-ta aia idioata si spunei ca deseara vin pe la ea 



#16
Stefan_

Stefan_

    Legends never die.

  • Posts
    185
  • Topics
    25
  • Reputation
    145
  • Online
    17 days
Kiddu pe langa ca esti analfabet mai si injuri ca de altceva nu te duce mintea.
  • 0

#17
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

Dati t/c.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users