Jump to content


Photo

De ce a fost forumul in mentenanta ?


  • This topic is locked This topic is locked
52 replies to this topic

#41
Mad23x

Mad23x

    Newbie

  • Posts
    21
  • Topics
    12
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Normal ca mi-l dai mie ca tu nu-l vrei  ;)


  • 0

#42
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days


Pai cei cu bad influence sunt rugati sa tina parerea pentru ei,doar cei carora le place update-ul au voie sa posteze,ca sa iasa MooN in evidenta...
Si acum serios,update-ul este groaznic pentru ca nu imi place albul ala de la nume,iar rank-ul helper este aiurea,si plus ca nu inteles de unde au Darkness si DuReX helper  >.<?

I-am trimis PM cu intrebarea asta,si eu sunt curios de ce si cum de ai DarkNess si Durex helper?Ce-au facut ei pentru forum? O.o

[b]Doamne, ce ofticati mai sunt pe aici... <.<
  • 2

#43
[RNG]DuReX

[RNG]DuReX

    Newbie

  • Posts
    87
  • Topics
    4
  • Reputation
    15
  • Online
    2 hours
Nici eu nu stiu de ce am rang-ul de Helper. MaxXx crede ca de la activitatea din sectiunea Photoshop, ca nu el mi-a dat, ci MooN.
  • 0

#44
Mad23x

Mad23x

    Newbie

  • Posts
    21
  • Topics
    12
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours


Nici eu nu stiu de ce am rang-ul de Helper. MaxXx crede ca de la activitatea din sectiunea Photoshop, ca nu el mi-a dat, ci MooN.

Atunci zii pur si simplu sa iti scoata Rangul sau sa il dee la alt player :)


  • 0

#45
[XSS]Skull

[XSS]Skull

    Jr. Member

  • Posts
    104
  • Topics
    22
  • Reputation
    20
  • Online
    18 hours
Eu zic ca Helper ar trebui sa primeasca cei care ajuta intradevar comunitatea, nu cei care fac x posturi la categoria/board-ul x.
Sa ajute cu ceva adevarat, desi nu prea au cu ce, de aceea am zis ca nu e prea bun rang-ul Helper.
  • 0

#46
ZEINUR

ZEINUR

    Nobody loves me ,nobody change me but i'am happy !

  • Posts
    556
  • Topics
    88
  • Reputation
    224
  • Online
    1 days

DuReX link=topic=2220.msg17140#msg17140 date=1374817524]
Nici eu nu stiu de ce am rang-ul de Helper. MaxXx crede ca de la activitatea din sectiunea Photoshop, ca nu el mi-a dat, ci MooN.

Atunci zii pur si simplu sa iti scoata Rangul sau sa il dee la alt player :)

Acel "player" sunt chiar eu.. :))
Si astept... :))

  • 0

#47
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days


Eu zic ca Helper ar trebui sa primeasca cei care ajuta intradevar comunitatea, nu cei care fac x posturi la categoria/board-ul x.
Sa ajute cu ceva adevarat, desi nu prea au cu ce, de aceea am zis ca nu e prea bun rang-ul Helper.

Exact, si daca primesc Helper doar cei care ajuta intr-un anumit board, e total aiurea, de aceea exista acolo Moderatori.
  • 0

#48
[RNG]DuReX

[RNG]DuReX

    Newbie

  • Posts
    87
  • Topics
    4
  • Reputation
    15
  • Online
    2 hours


DuReX link=topic=2220.msg17140#msg17140 date=1374817524]
Nici eu nu stiu de ce am rang-ul de Helper. MaxXx crede ca de la activitatea din sectiunea Photoshop, ca nu el mi-a dat, ci MooN.

Atunci zii pur si simplu sa iti scoata Rangul sau sa il dee la alt player :)

Acel "player" sunt chiar eu.. :))
Si astept... :))

OK! Eu iti dau rangul daca vrei asta cu adevarat. Da quote la postarea asta si trimite quote-ul prin PM, catre un owner.
  • 0

#49
deleted_SpawNy

deleted_SpawNy




DuReX link=topic=2220.msg17140#msg17140 date=1374817524]
Nici eu nu stiu de ce am rang-ul de Helper. MaxXx crede ca de la activitatea din sectiunea Photoshop, ca nu el mi-a dat, ci MooN.

Atunci zii pur si simplu sa iti scoata Rangul sau sa il dee la alt player :)

Acel "player" sunt chiar eu.. :))
Si astept... :))

OK! Eu iti dau rangul daca vrei asta cu adevarat. Da quote la postarea asta si trimite quote-ul prin PM, catre un owner.

Eu iti sugerez sa pastrezi Rangul , ai facut tu ceva in PS (Sau nu Mai stiu eu ce) si ai fost rasplatit , Si daca nu vrei sa-l pastrezi dal la cine vrei Dar eu te sfatuiesc sa alegi persoana  corecta nu cea gresita care cerseste in disperare dupa un Rang .. Mult noroc pe cine alegi !

#50
ProLife

ProLife

    Owner

  • Posts
    2,775
  • Topics
    216
  • Reputation
    7974
  • Online
    159 days
Nush ce ai facut :)
  • 0

#51
deleted_Difuzor

deleted_Difuzor
Urat.

#52
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days
Ma enerveaza gandirea voastra ,ce ati vrea sa faca pentru 'Helper' un nou forum ? scripturi pentru server ? in caz de nu observati este o comunitate in care donatiile nu sunt acceptate de catre Owner ( Maxxx ) fiecare care isi da interesul pentru comunitate trebuie sa primeasca ceva , sa se vada diferenta intre noi veniti ,si cei care sunt deja aici si ajuta comunitatea in limitul sau.

Daca nu va plac iconitele de la rank-uri , faceti voi unele mai frumoase , astia care comenteaza ca e 'urat' 

  • 7

#53
deleted_DusT

deleted_DusT

Ma enerveaza gandirea voastra ,ce ati vrea sa faca pentru 'Helper' un nou forum ? scripturi pentru server ? in caz de nu observati este o comunitate in care donatiile nu sunt acceptate de catre Owner ( Maxxx ) fiecare care isi da interesul pentru comunitate trebuie sa primeasca ceva , sa se vada diferenta intre noi veniti ,si cei care sunt deja aici si ajuta comunitatea in limitul sau.

Daca nu va plac iconitele de la rank-uri , faceti voi unele mai frumoase , astia care comenteaza ca e 'urat' 

Nu fi artagoasa :( Fiecare persoana e libera sa`si exprime propriile pareri




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users