Jump to content


Photo

Provocare Blondu , marele photoshoper.


  • This topic is locked This topic is locked
32 replies to this topic

#21
dragonel1222

dragonel1222

    Banned

  • Posts
    420
  • Topics
    78
  • Reputation
    592
  • Online
    24 days

=)) esti boss ce sa spun

n-am chef sa numar voturile + ca

mister rapman sau xavi sunt aceeasi deci da , is certat cu rapman si copilul da v2 , hahahaha

mai dam battle-uri , stai linistit , facem pe ce vrea putzulica ta , poti sa imi dai si tu battle , poster/smudge/c4d

V1 - 9 voturi

V2 - 7 Voturi

eu win

cazacu cv lock

ez pz , cu tot cu prietenii tai ti-am dat-o in gura


  • 0

#22
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

V1 .


  • -1

#23
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

=)) esti boss ce sa spun

n-am chef sa numar voturile + ca

mister rapman sau xavi sunt aceeasi deci da , is certat cu rapman si copilul da v2 , hahahaha

mai dam battle-uri , stai linistit , facem pe ce vrea putzulica ta , poti sa imi dai si tu battle , poster/smudge/c4d

V1 - 9 voturi

V2 - 7 Voturi

eu win

cazacu cv lock

ez pz , cu tot cu prietenii tai ti-am dat-o in gura

Mama de aia nu mai pot eu. pff 


  • 0

#24
dragonel1222

dragonel1222

    Banned

  • Posts
    420
  • Topics
    78
  • Reputation
    592
  • Online
    24 days

Mama de aia nu mai pot eu. pff 

Ti-am dovedit ca sunt mai bun ca tine , daca vrei , imi deschid portofoliul , sa vezi ce inseamna photoshop , asa ca nu ma provoca , ca habar n-ai ce pot.


  • 0

#25
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

Ti-am dovedit ca sunt mai bun ca tine , daca vrei , imi deschid portofoliul , sa vezi ce inseamna photoshop , asa ca nu ma provoca , ca habar n-ai ce pot.

Ma pis pe lucrarile tale fa ce vrei nu ma impresionezi. ;)


  • 8

#26
dragonel1222

dragonel1222

    Banned

  • Posts
    420
  • Topics
    78
  • Reputation
    592
  • Online
    24 days

Ma pis pe lucrarile tale fa ce vrei nu ma impresionezi. ;)

Hahahah =))

invers , eu ma pis pe lucrarile tale , incerc sa iti dau sfaturi da' ma faci bou , bai daca ma pun sa fac eu semnaturi si avatare , habar n-ai ce te asteapta.

nu stii ce pot , asa ca mai bine taci , domnule blond , care se vede din nume ca esti mai prost de cat pareai , dar acum imi dau seama , esti blond :))

apropo

am 10 voturi si tu 7

hai pune-ti satra de penibili sa voteze

gogogo


  • 0

#27
Wizz.

Wizz.

    Thug 4 Life

  • Posts
    393
  • Topics
    63
  • Reputation
    306
  • Online
    12 days

v2 ... BLONDU a mai avut lucrari magnifice frate ... nu stiu daca le mai are ... da erau super ... asta poate ca a iesit un pic mai urata da restu is super ..


  • 0

#28
dragonel1222

dragonel1222

    Banned

  • Posts
    420
  • Topics
    78
  • Reputation
    592
  • Online
    24 days

v2 ... BLONDU a mai avut lucrari magnifice frate ... nu stiu daca le mai are ... da erau super ... asta poate ca a iesit un pic mai urata da restu is super ..

pentru lucrarea asta conteaza , + ca am zis stop vote , trebuia sa iti spuna inainte blondu' , nu acum.

UN MODERATOR LOCK 


  • 0

#29
deleted_Keed™

deleted_Keed™

V2, wtf , nu sunt eu expert in asa ceva insa in V1 nu observ nimic , culoare aia de galben auriu prea accentuata si imi da urat la ochi . Parerea mea , cel putin.

Oricum sEz dupa mine deja prin atitudine esti un pierzator . Intr-o "competitie" trebuie sa sti sa si pierzi , trebuie sa fi fair-play , si cel mai important trebuie sa fi elegant in declaratii , toate aceste atribute pot definii un campion . Sincer dupa atitudine lasi de dorit.


Edited by †L†Gaby420, 09 July 2016 - 18:46.


#30
dragonel1222

dragonel1222

    Banned

  • Posts
    420
  • Topics
    78
  • Reputation
    592
  • Online
    24 days

V2, wtf , nu sunt eu expert in asa ceva insa in V1 nu observ nimic , culoare aia de galben auriu prea accentuata si imi da urat la ochi . Parerea mea , cel putin.

Oricum sEz dupa mine deja prin atitudine esti un pierzator . Intr-o "competitie" trebuie sa sti sa si pierzi , trebuie sa fi fair-play , si cel mai important trebuie sa fi elegant in declaratii , toate aceste atribute pot definii un campion . Sincer dupa atitudine lasi de dorit.

Hmm , am zis CLAR GATA CU VOTUL 9-7 PENTRU MINE.

Bun , deci voi imi spuneti mie , ca eu sunt asa de bou si ca sunt doar un copil care te provoaca , hmm.

Pai bai omule , asta nu e fair-play , el va cere voua votul si ce sa spuneti , damn.

Ce auriu in lucrare ? haualeoo , nu are nici 1% auriu , probabil esti obosit si nu observi , damn.

Hai sa zic si eu despre lucrarea lui , fara culoare , un pattern pus aiurea , un brush albastru pus ca si un ... , ce sa spun.

Dude , eu nu am nimic cu voi , dar daca ii dau un sfat se ia de mine si daca il provoc toti prietenii lui ii votati , dar daca s-ar da block si doar designerii au raspunde , hmm?

Asa ca , please shut the fuck up.


  • 0

#31
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

"incerc sa iti dau sfaturi da' ma faci bou" Arata-mi mie unde ti-am cerut eu vreun sfat omule 


  • 8

#32
deleted_Keed™

deleted_Keed™

Hmm , am zis CLAR GATA CU VOTUL 9-7 PENTRU MINE.

Bun , deci voi imi spuneti mie , ca eu sunt asa de bou si ca sunt doar un copil care te provoaca , hmm.

Pai bai omule , asta nu e fair-play , el va cere voua votul si ce sa spuneti , damn.

Ce auriu in lucrare ? haualeoo , nu are nici 1% auriu , probabil esti obosit si nu observi , damn.

Hai sa zic si eu despre lucrarea lui , fara culoare , un pattern pus aiurea , un brush albastru pus ca si un ... , ce sa spun.

Dude , eu nu am nimic cu voi , dar daca ii dau un sfat se ia de mine si daca il provoc toti prietenii lui ii votati , dar daca s-ar da block si doar designerii au raspunde , hmm?

Asa ca , please shut the fuck up.

Sti , de obicei oameni frustrati nu suporta sa piarda =) Cred ca prin asta am zis tot  . SI apropo nu inteleg cu ce drept ma faci dude?Din contra , observ ca prin atitudinea ta puerila si copilareasca fara sens , cred ca putem observa singuri care dintre noi e dude.


Edited by †L†Gaby420, 09 July 2016 - 18:58.


#33
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days
Nabi aia care au postat după ce a sez a cerut t/c,fac ce fac,doar după post-uri.
Și voi doi cu provocarea,nasol,nasol ca lucrați frumos dar va certați aiurea.
  • 3




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users