Jump to content


Photo

Reclamatie Ev1denT_(Tentativa de teapa)

99

  • This topic is locked This topic is locked
47 replies to this topic

#41
zippo indragostitul

zippo indragostitul

    Jr. Member

  • Posts
    167
  • Topics
    37
  • Reputation
    73
  • Online
    2 days

asta ce este DL REX !! @inStinCt. te rog T/C SI BAN LUI NABU ASTA DE Rex aka david432 uite aici cand i-ai dat ban + da escape si face reclamatii aiurea care nu are nici un sesns uitate pa page 1 2 3 toti il exclama ca anemic tepar http://www.xss-serve...unban-david432/


  • -1

#42
_Golden_

_Golden_

    Newbie

  • Posts
    17
  • Topics
    0
  • Reputation
    5
  • Online
    8 hours

Daca ar fi Wizz on cred ca o sa arate tepele care ii lea dat lui black daca mai le are


  • 0

#43
zippo indragostitul

zippo indragostitul

    Jr. Member

  • Posts
    167
  • Topics
    37
  • Reputation
    73
  • Online
    2 days

Vb serios cine imi explica asta ?? =))))) Cica recente !! http://www.xss-serve...unban-david432/


  • 0

#44
Rexyk

Rexyk

    Newbie

  • Posts
    64
  • Topics
    10
  • Reputation
    -30
  • Online
    2 days

El stie ca este vechi de cand am luat eu ban el mia dat ban instinct ptr asta inStinCt spunele tu lor nu miai dat ban de 2 ori si miai dat unban sa nu se mai intample Va rog dati T/C ptr ca nare rost a fost o vreme cand eram tepar de atunci de cand am primit unban de la instinct jur pe cn vreti voi da ce nu intelegeti puneti dovezi recente ca am dat teapa lasasti vorbele !


uitativa si voi la voi doar comentati da nu aveti nici o dovada asta doar ptr un +post


Edited by †SK† NEUROTIK, 27 June 2016 - 15:01.
2x Posts

  • 0

#45
szailor

szailor

    4 in the fanta

  • Posts
    6,902
  • Topics
    478
  • Reputation
    10735
  • Online
    245 days

Ma Neutroik tu esti admin pe sv daca stii ca ti-a aflat parola dai ban !! E vorba si de [XSS]Rex vorba lu Jamaika_AKA7Half daca tace-a filizof ramanea dc sa scape [XSS]Rex fara ban dc sa nu ne grabit cand stim ca el nu e nici prima nici a 2 nici a 3 cand da tepe el a dat si ban ESCAPED Sti ca nu are voie nu ? Eu as zice sa ia ban Rex sa astepte 99 de zile ca  nu moare se joaca si el cu prieteni lui acum 99 de zile problema cu contul tau sa rezolvat !! + Ca aia nu era tentati-va de teapa acum sa vb serios !! MULTUMESC PENTRU ATENTIA ACORDATA !! 

Am auzit ca instinct l-a sanctionat, nu-mi bag eu nasul unde nu-mi fierbe oala.

 

Cine voteaza [XSS]Rex ban sa dea comm aici cu PRO 

Taci. Nu e decizia ta.

 

Daca continuati cu double post primiti suspend.


  • 1

#46
zippo indragostitul

zippo indragostitul

    Jr. Member

  • Posts
    167
  • Topics
    37
  • Reputation
    73
  • Online
    2 days

El stie ca este vechi de cand am luat eu ban el mia dat ban instinct ptr asta inStinCt spunele tu lor nu miai dat ban de 2 ori si miai dat unban sa nu se mai intample Va rog dati T/C ptr ca nare rost a fost o vreme cand eram tepar de atunci de cand am primit unban de la instinct jur pe cn vreti voi da ce nu intelegeti puneti dovezi recente ca am dat teapa lasasti vorbele !

@inStinCt. te rog uitate la page 1 2 3 i-ai dat ban acum 20-30 de zile nu ia trecut inca un ban nu ia trecut si acum da rs la net sa joaca si el saracu nu ii convine cu vip.gold inca mai vrea tepe sa de-a are rost Rex daca tace-ai filozif ramanea-i daca nu iti da @inStinCt. ban iti va da LIKEEEE1337 !! BYE 


  • 1

#47
_Golden_

_Golden_

    Newbie

  • Posts
    17
  • Topics
    0
  • Reputation
    5
  • Online
    8 hours

uitativa si voi la voi doar comentati da nu aveti nici o dovada asta doar ptr  un +post 

Omule dar de ce iai dat teapa lui black iai zis ''dami parolele sa iti fac rank 5 la clan XSS'' tia dat parolele si de ce tu leai schimbat ? poate acea persoana sa chinuit sa isi faca stats !


  • 0

#48
zippo indragostitul

zippo indragostitul

    Jr. Member

  • Posts
    167
  • Topics
    37
  • Reputation
    73
  • Online
    2 days

Exact m-ai ales Stunt , Drift , Race stunt =3k drift = 10k si race parca tot 10k deci e foarte greu + kill stiu ca sa-mp nu mai e ce era inainte , trebuie sa recunoastem si acest lucru vezi doar nabi , care vreu admin free oricat de populat ar fi sv si xss e foarte populat a ajus la 274/300 playeri !! MULTUMESC PENTRU ATENTIA ACORDATA 


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users