Jump to content


Photo

Reclamatie


  • This topic is locked This topic is locked
30 replies to this topic

#21
Rexyk

Rexyk

    Newbie

  • Posts
    64
  • Topics
    10
  • Reputation
    -30
  • Online
    2 days

Nu ii adevarat numele meu este Daniel si va rog nu mai postati ca nare rost vam zis vreau dovezi lasati postariile ca nare rost sa ma acuzi pe nedrept cred ca ma confuzi B)


Edited by mafiotu____, 10 June 2016 - 21:15.

  • -1

#22
Krazy...

Krazy...

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    14
  • Reputation
    2
  • Online
    13 hours

voi de ce il acuzati pe bietu` jucator , voi il acuzti pe nedrept 


  • -1

#23
Wizz.

Wizz.

    Thug 4 Life

  • Posts
    393
  • Topics
    63
  • Reputation
    306
  • Online
    12 days

Eu ptr G-Vip am donat tu Wizz ai vrut sa imi iei goldu prin trade si eu nu am dat accept si de aia tie ciuda pe mn mai bn taci req poate ma confunzi si ma faci sa si comentez pe aici, cat despre Angel eu ieri daca vrei sa stii nu am intrat deloc am martori care m-au intrebat dece nu am intrat ieri..

ce am  facut eu ma ??? sa te f** jur ca nu mai intrii tu pe sv mincinos jegos , ban oricum iei cum ma vezi ca intru pe sv cum iesi oare de ce ? pentru ca stiu cine esti ..... si iti stiu contu de forum fraiere :)) ca se vad postarile de unban =)) ma bagi pe mine in chestii de astea , sa vad dovezile ca am incercat eu sa iti dau teapa , eu am goldul de la Legea 


  • 0

#24
Angel

Angel

    Legend

  • Posts
    3,988
  • Topics
    237
  • Reputation
    3267
  • Online
    140 days
Mane, nu vezi că nu-ți iese? Încerci să pari nevinovat? Mai nou îl acuzi de țeapă... Du-te și te-npușcă.
  • 1

#25
Wizz.

Wizz.

    Thug 4 Life

  • Posts
    393
  • Topics
    63
  • Reputation
    306
  • Online
    12 days

Mane, nu vezi că nu-ți iese? Încerci să pari nevinovat? Mai nou îl acuzi de țeapă... Du-te și te-npușcă.

Ma acuza pe mine ca sa se scoata el ... jalnic , lasa-l bro in biata lui ca oricum de ban nu scapa :) 


  • 0

#26
Rexyk

Rexyk

    Newbie

  • Posts
    64
  • Topics
    10
  • Reputation
    -30
  • Online
    2 days

Vreau dovezi ca sunt david454 ala care ziceti voi ca am dat sau vroiam sa dau teapa nare rost sa mai vb aici naveti dovezi vreau dovezi eu nici nu stiu cine e ala david ala ei joc de un an si ceva si wow aud niste chestii de astea mincinoase... 


  • 0

#27
Wizz.

Wizz.

    Thug 4 Life

  • Posts
    393
  • Topics
    63
  • Reputation
    306
  • Online
    12 days

Vreau dovezi ca sunt david454 ala care ziceti voi ca am dat sau vroiam sa dau teapa nare rost sa mai vb aici naveti dovezi vreau dovezi eu nici nu stiu cine e ala david ala ei joc de un an si ceva si wow aud niste chestii de astea mincinoase... 

ti-am dat /aka noobule si zice clar ca esti si ca ai si intrat pe contu lu black !


  • 0

#28
Rexyk

Rexyk

    Newbie

  • Posts
    64
  • Topics
    10
  • Reputation
    -30
  • Online
    2 days

Eu vreu dovezi ca am dat cuiva teapa nare rost sa mai vb va sunt tepar si nu stiu ce chiar nu stiu ce ai cu mn tu de ma acuzi asa pe nedrept cautati pe cine ai de cautat, vreau dovezi !!Ti-am zis dece nu intelegi ce nus ala pe cine cauti 


  • 0

#29
BlaCkWyNNNN

BlaCkWyNNNN

    Newbie

  • Posts
    19
  • Topics
    8
  • Reputation
    2
  • Online
    6 hours

Kid, mă cac pe martorii tăi, ok? Ești un țepar și așa vei rămâne fiindcă ai lene să faci stats și ură și oftică pe playerii care muncesc pentru stats și îl au bun.

Ms angel si tu WIzz pentru ajutorul vostru dar ori cum totul este pierdut.E pacat da bani aia care i-am dat pa G-Vip dar asta e e vina mea eu i-am dat parola asta e lasatil in pace ca faptul este consumat.


  • 1

#30
Wizz.

Wizz.

    Thug 4 Life

  • Posts
    393
  • Topics
    63
  • Reputation
    306
  • Online
    12 days

Eu vreu dovezi ca am dat cuiva teapa nare rost sa mai vb va sunt tepar si nu stiu ce chiar nu stiu ce ai cu mn tu de ma acuzi asa pe nedrept cautati pe cine ai de cautat, vreau dovezi !!Ti-am zis dece nu intelegi ce nus ala pe cine cauti 

Bai le dai teapa playerilor care chiar muncesc pentru stats lor , javra imputita de nu ii dai contu lu black inapoi eu te rezolv cu banul 


Edited by Wizz., 12 June 2016 - 14:45.

  • 0

#31
BlaCkWyNNNN

BlaCkWyNNNN

    Newbie

  • Posts
    19
  • Topics
    8
  • Reputation
    2
  • Online
    6 hours

Wizz eu nu am ban mi-a schimbat parola secundara la cont si mi-a luat tot dupa cont am contu 0/10 mi-a luat tot.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users