Jump to content


Cerere un-ban


  • This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

#1
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D

Numele pe care ai primit interdictia (ban-ul): [XSS]Anger=D

Adresa IP pe care ai primit interdictia: 

Admin-ul care ti-a dat interdictia: Wy4KeY

Motivul ei: fake kill

Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla ?: ce fake kill baiat ? l-am pus eu sa stea acolo ?  faceam doar eu kill pe el  ? vezi ca mai mult au facut ailalti . esti nab ala e un prieten de al meu . care l-am invatat. sa:mp . si iam facut cont la mn pe pc . si nu l-am pus eu sa stea afk .. sau ce a facut el . omg . si nu cred ca stat 1 ora... sa ma iau de el .. nam de-ce ca nu este el de vina.,.. csf

Dovezi (imagini / video): http://i.imgur.com/NXCcTX3.png



#2
Wy4key

Wy4key

    Newbie

  • Posts
    73
  • Topics
    12
  • Reputation
    7
  • Online
    1 days

Nu stiu, eu am dat ban deoarece am dat /aka si am vazut ca il ai la conturi si ca faceai kills in continuu pe el . De unde sa stiu eu ca nu poti sa faci tu fake kills.. 


  • 1

#3
deleted_Axee

deleted_Axee
E de ajuns sa ai 15-18 kills si se considera fakekills chiar daca era afk nu trebuia sa-l omori stiind ca nu permis.

Edite:wy4key sa ma scuzi ca ma bag am vazut ce ai zis mai sus de aka si vroiam sa-ti ofer un ajutor,daca avea 2 conturi iti seama ca el este,cine o sa vina la ora asta la el?+ daca ii mai vezi  mai sunt si aia din legend la /de,facand fake gp pe un cont fake,avand programa anti-afk.

Edited by †GSF.Legend†GROUND, 13 May 2016 - 23:41.


#4
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D

Nu stiu, eu am dat ban deoarece am dat /aka si am vazut ca il ai la conturi si ca faceai kills in continuu pe el . De unde sa stiu eu ca nu poti sa faci tu fake kills.. 

 

mda pai eu l-am invatat sa:mp l-am adus la mn acasa... csf nu a stiut sa faca nimic pe sa:mp. 

E de ajuns sa ai  15-18 kills si se considera fakekills chiar daca era afk nu trebuia sa-l omori stiind ca nu permis.

da ma dar nu am facut 15-18 kill . vreo 7-8-9 restu a omorat si ceilalti de la /de daca el nu stie sa:mp si sta brb pe unde prinde nu stie de /afk - /brb



#5
deleted_Axee

deleted_Axee

mda pai eu l-am invatat sa:mp l-am adus la mn acasa... csf nu a stiut sa faca nimic pe sa:mp. 

da ma dar nu am facut 15-18 kill . vreo 7-8-9 restu a omorat si ceilalti de la /de daca el nu stie sa:mp si sta brb pe unde prinde nu stie de /afk - /brb

Ma angere crezi ca sunt jucam de azi ? Cine la ora 1:00 de noapte sa vina la tine? +il inveti sa:mp,mai bine invata-te a minti sa fim seriosi

Anti-afk stiu acest mod de cand aveam gta-ul,si daca a dat aka-ul tau si a vazut ca tu esti,mai multe dovezi nu trebuie.



#6
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D

Ma angere crezi ca sunt jucam de azi ? Cine la ora 1:00 de noapte sa vina la tine? +il inveti sa:mp,mai bine invata-te a minti sa fim seriosi

Anti-afk stiu acest mod de cand aveam gta-ul,si daca a dat aka-ul tau si a vazut ca tu esti,mai multe dovezi nu trebuie.

ba baiatt am zis la ora asta ?? ieri ma nab l-am adus nu azi ... csf mai bine nu intram pe pc meu ... 

app din cate stiu nu ai voie sa te bagi . 



#7
deleted_Axee

deleted_Axee

ba baiatt am zis la ora asta ?? ieri ma nab l-am adus nu azi ... csf mai bine nu intram pe pc meu ... 

app din cate stiu nu ai voie sa te bagi . 

De ce sa nu am voie atunci cand eu am dat mii de ban-uri pe aceste chestii,e problema ta ca ai intrat pe contul ala si aia e ca voi ati tras in contul fake..Iti dai seama ca atunci cand el statea afk si voi il omoriti faceati fake kills ( gp ) cica il invatai sa:mp =)) ar trebuie sa-ti dezvolti mai bine mintea. Te rog sa ma scuzi pentru ce am zis da recunoaste si tu si poate te ierta decat sa minti sa ei doar lock parerea mea



#8
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D

De ce sa nu am voie atunci cand eu am dat mii de ban-uri pe aceste chestii,e problema ta ca ai intrat pe contul ala si aia e ca voi ati tras in contul fake..Iti dai seama ca atunci cand el statea afk si voi il omoriti faceati fake kills ( gp ) cica il invatai sa:mp =)) ar trebuie sa-ti dezvolti mai bine mintea. Te rog sa ma scuzi pentru ce am zis da recunoaste si tu si poate te ierta decat sa minti sa ei doar lock parerea mea

ce ai baiat nu ai inteles. nimic. eu l-am invatat sa:Mp ca este cu minte in clasa nu ca sa fac eu kill pe el .. omg ce om . si vezi ca nu era in nici ungang . eu l-am omorat de max 8-9 ori . si ceilalti de mai multe ori si tot pe mn ma banat. ce conteaza ca ma avea la aka ? ce vrei daca a intrat pe pc meu cu ce`s eu de vina... lol ofticat mare mai esti . .. iti pare bine ca nu mai sunt acum pe sv sa-ti fac gsf-ul praf.. csf asta e . n-ai csf

Hai nu mai comenta ca faci asta pentru +1 post. 

astept decizie.  eu v-am zis ala nu e cont fake... nam eu 100 de pc-uri . si sa stau sa-l omor pe ala de 100 de ori ... probabil ca pe ce mi-a dat aala ban el a mai stat nu a stat doar sa fac eu 8-9 kill - uri pe el .. csf



#9
deleted_Axee

deleted_Axee

ce ai baiat nu ai inteles. nimic. eu l-am invatat sa:Mp ca este cu minte in clasa nu ca sa fac eu kill pe el .. omg ce om . si vezi ca nu era in nici ungang . eu l-am omorat de max 8-9 ori . si ceilalti de mai multe ori si tot pe mn ma banat. ce conteaza ca ma avea la aka ? ce vrei daca a intrat pe pc meu cu ce`s eu de vina... lol ofticat mare mai esti . .. iti pare bine ca nu mai sunt acum pe sv sa-ti fac gsf-ul praf.. csf asta e . n-ai csf

Hai nu mai comenta ca faci asta pentru +1 post. 

astept decizie.  eu v-am zis ala nu e cont fake... nam eu 100 de pc-uri . si sa stau sa-l omor pe ala de 100 de ori ... probabil ca pe ce mi-a dat aala ban el a mai stat nu a stat doar sa fac eu 8-9 kill - uri pe el .. csf

1.Pai m-ai sus ai zis ca il invata-i sa:mp =)) bun te-am intales.
2.Daca intra pe pc-ul tau odata si  apoi se duce la pc-ul sau ii ramane ip-ul lui de internet nu al tau =)))si  nici aka-ul,sa intaleg ca la ora 1:00 era la tine si il invatai sa:mp.
3.Pai de ce l-ai omorat cate ori ai zis acolo daca iti este prieten? fiind prieten nu ar trebuie sa-ti bagi cateii si sa-l omora ci sa-l protejezi si ar trebuie sa fie in gangul tau nu btk sau sk care mai este.
4.Nu ai nevoie de 2 pc-ul,ai nevoie doar de un singur mod Anti-Afk unde poti sa intri 2-10 conturi odata pe acelasi server de sa:mp.

Din tot ce ai zis tu nu demonstrezi nimic ca ai dreptate,da sigur accept dreptatea ta doar aici nu este nimic drept din ce ai zis dupa vorbele tale. :) 

Pardon



#10
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D

1.Pai m-ai sus ai zis ca il invata-i sa:mp =)) bun te-am intales.
2.Daca intra pe pc-ul tau odata si  apoi se duce la pc-ul sau ii ramane ip-ul lui de internet nu al tau =)))si  nici aka-ul,sa intaleg ca la ora 1:00 era la tine si il invatai sa:mp.
3.Pai de ce l-ai omorat cate ori ai zis acolo daca iti este prieten? fiind prieten nu ar trebuie sa-ti bagi cateii si sa-l omora ci sa-l protejezi si ar trebuie sa fie in gangul tau nu btk sau sk care mai este.
4.Nu ai nevoie de 2 pc-ul,ai nevoie doar de un singur mod Anti-Afk unde poti sa intri 2-10 conturi odata pe acelasi server de sa:mp.

Din tot ce ai zis tu nu demonstrezi nimic ca ai dreptate,da sigur accept dreptatea ta doar aici nu este nimic drept din ce ai zis dupa vorbele tale. :) 

Pardon

1. omg ba ce om esti . greu de cap . ieri l-am adus la mn . :@ i-am facut cont . i-am aratat unele comenzi . si azi . m-am gasit cu el si il invatam pe sv :@ . 

2. esti nab uitate la ce am zis la 1 . si aka a ramas csf... nu`s eu de vina

3. ba l-am omorat si eu putin... nu mai mult ca aia .. asa ca nu conteaza... si alti imi sunt prieteni si tot ii omor. 

4. e na nu ma duce capu asa ca pe tine... cum faci tu sa faci gp la gsf.. tu stai si cauti . multe programe... daca ai gasi si unu sa faca gp singur si tu sa dormi...



#11
deleted_Axee

deleted_Axee

1. omg ba ce om esti . greu de cap . ieri l-am adus la mn . :@ i-am facut cont . i-am aratat unele comenzi . si azi . m-am gasit cu el si il invatam pe sv :@ . 

2. esti nab uitate la ce am zis la 1 . si aka a ramas csf... nu`s eu de vina

3. ba l-am omorat si eu putin... nu mai mult ca aia .. asa ca nu conteaza... si alti imi sunt prieteni si tot ii omor. 

4. e na nu ma duce capu asa ca pe tine... cum faci tu sa faci gp la gsf.. tu stai si cauti . multe programe... daca ai gasi si unu sa faca gp singur si tu sa dormi...

Sunt sigur ca aka nu ramane 100%,ca am mai facut asa ceva.
Nu intaleg de ce tot vrei sa ma minti intr-un fel foarte prost? in fine nu mai postez,ar fi bine sa recunosti pentru greseala facuta si poate ei unban. Daca nu asa ramai.



#12
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D

Sunt sigur ca aka nu ramane 100%,ca am mai facut asa ceva.
Nu intaleg de ce tot vrei sa ma minti intr-un fel foarte prost? in fine nu mai postez,ar fi bine sa recunosti pentru greseala facuta si poate ei unban. Daca nu asa ramai.

tu ai mai facut . tu sti ce ti-ai facut . mie mi-a ramas aka . ce vrei sa fac . nu stiu de-ce

ala da banned doar pe aka .. si aia au facut mai multe kill ca mine csf admin nab . altu cu bani 

hai ca nu mai am chef . bafta , nb ce pot sa zic

EDIT: ia stai asa , ba ai dovada macar admin praf.. ca asa faci tu . dai ban fara dovezi


Edited by # Anger=D, 14 May 2016 - 00:42.


#13
Wy4key

Wy4key

    Newbie

  • Posts
    73
  • Topics
    12
  • Reputation
    7
  • Online
    1 days
Azi (Sambata) ai dovada cu aka si cand faceai kills.
  • 1

#14
legeaaaaa

legeaaaaa

    Respected

  • Posts
    1,341
  • Topics
    71
  • Reputation
    1478
  • Online
    56 days
Scuze ca ma bag si eu dar contul ala este facut clar pt fake gp/kills...


You are now at Player Stats!
Name Dinasty
Online No
VIP No
Admin No
Email none
Money $643300
Coins 5
Kills : 2 - Best Killing Spree: 1 - Headshots: 0
Deaths: 918
Online time 5 hours & 29 minutes
Stunt Points 0
Drift Points 0
Race Points 0
Respect 0 / -0
C4 0
Property No
House No
  • 4

#15
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D
Ba daca are el deaths can e nab nu.s EU de Gina . so nu iam fc EU States death ala mia DAT DAT ban si pariez ca aia de LA /de au fc killl in prostie si ala nu ia dat ban

#16
Maria

Maria

    Jr. Member

  • Posts
    170
  • Topics
    9
  • Reputation
    261
  • Online
    13 days

mai multe dovezi? prea multa vorba, vreau si alte dovezi.


  • 0

#17
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D

mai multe dovezi? prea multa vorba, vreau si alte dovezi.

Nu are... csf



#18
Wy4key

Wy4key

    Newbie

  • Posts
    73
  • Topics
    12
  • Reputation
    7
  • Online
    1 days


  • 0

#19
Maria

Maria

    Jr. Member

  • Posts
    170
  • Topics
    9
  • Reputation
    261
  • Online
    13 days

Asa ramai.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users