Jump to content


Photo

Reclamatie [XSS]KaneKi. [VIP]


  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1
dragonel1222

dragonel1222

    Banned

  • Posts
    420
  • Topics
    78
  • Reputation
    592
  • Online
    24 days

Jucatorii care posteaza si nu au legatura cu reclamatia, risca sa primeasca ban pe forum.

Numele tau pe server:[T6]g7

Numele jucatorului reclamat:[XSS]KaneKi.

Abuzul sau:God pe teritoriul gangului !

Daca a abuzat de o comanda, specifica ce comanda: /god

Dovezi (video sau poze):pdfaLbm.png


  • 2

#2
D.Matelot

D.Matelot

    Codrule Codruţule, where are you drăguţule ?

  • Posts
    494
  • Topics
    106
  • Reputation
    504
  • Online
    41 days
Da și care este problema ca stau god lângă baza voastră ca doar nu vam atacat.
  • 1

#3
Wizz.

Wizz.

    Thug 4 Life

  • Posts
    393
  • Topics
    63
  • Reputation
    306
  • Online
    12 days

Scz ca ma bag da nu e in teritoriul gangului si god se dezactiveaza automat cand intri in teritoriu ;) 


  • 6

#4
dragonel1222

dragonel1222

    Banned

  • Posts
    420
  • Topics
    78
  • Reputation
    592
  • Online
    24 days

Nu are importanta! eu faceam dm cu el si cand vedea ca moare baga repede /god sa nu moara. Deci se pedepseste +1 warn la VIP.


Edit:

By P@nther

Este strict interzis folosirea cmd /godmode /godcar in timpul la DeathMatch.

By MaxXx

2. Nu ai voie sa folosesti /godmode | /godcar cand esti intr-un Death Match, fie el intr-o zona speciala, de gang, sau altundeva! Poti folosii comanda doar pentru auto-aparare, pentru a face un film sau pentru a te plimba fara a fi deranjat de cineva. In cazul in care abuzezi de aceasta functie in mod repetat, vei fi sanctionat cu demote (pierderea nivelului de vip detinut)!


Edited by # T6 #g7, 06 May 2016 - 14:25.

  • 3

#5
D.Matelot

D.Matelot

    Codrule Codruţule, where are you drăguţule ?

  • Posts
    494
  • Topics
    106
  • Reputation
    504
  • Online
    41 days

Nu are importanta! eu faceam dm cu el si cand vedea ca moare baga repede /god sa nu moara. Deci se pedepseste +1 warn la VIP.
Edit:
By P@nther
Este strict interzis folosirea cmd /godmode /godcar in timpul la DeathMatch.


Ai dovezi ca am făcut noi 2 DM? :D
  • 1

#6
dragonel1222

dragonel1222

    Banned

  • Posts
    420
  • Topics
    78
  • Reputation
    592
  • Online
    24 days

Ai dovezi ca am făcut noi 2 DM? :D

Poftim By max.

2. Nu ai voie sa folosesti /godmode | /godcar cand esti intr-un Death Match, fie el intr-o zona speciala, de gang, sau altundeva! Poti folosii comanda doar pentru auto-aparare, pentru a face un film sau pentru a te plimba fara a fi deranjat de cineva. In cazul in care abuzezi de aceasta functie in mod repetat, vei fi sanctionat cu demote (pierderea nivelului de vip detinut)!


  • 3

#7
D.Matelot

D.Matelot

    Codrule Codruţule, where are you drăguţule ?

  • Posts
    494
  • Topics
    106
  • Reputation
    504
  • Online
    41 days

Poftim By max.2. Nu ai voie sa folosesti /godmode | /godcar cand esti intr-un Death Match, fie el intr-o zona speciala, de gang, sau altundeva! Poti folosii comanda doar pentru auto-aparare, pentru a face un film sau pentru a te plimba fara a fi deranjat de cineva. In cazul in care abuzezi de aceasta functie in mod repetat, vei fi sanctionat cu demote (pierderea nivelului de vip detinut)!


Degeaba încerci sa îmi scoți VIP-ul ca ori cum nu ai vreo dovada ca noi am făcut DM intre noi ai doar un ss cum stau eu lângă gang-ul vostru cu godmode atât.
  • 1

#8
dragonel1222

dragonel1222

    Banned

  • Posts
    420
  • Topics
    78
  • Reputation
    592
  • Online
    24 days

Degeaba încerci sa îmi scoți VIP-ul ca ori cum nu ai vreo dovada ca noi am făcut DM intre noi ai doar un ss cum stau eu lângă gang-ul vostru cu godmode atât.

Care SS ma?Nu are importanta ca ai facut sau nu. Atat timp ca folosesti Godmode pe langa teritoriul unui gang se sanctioneaza cu Remove. Pute-ai sa folosesti acesta comanda doar pentru auto-aparare intalegi,daca ai bagat god inseamna ca te-ai aparat propria ta piele ca sa nu mori.  Pute-ai sa folosesti atunci cand nu esti langa un teritoriu de gang,atunci cand ai nevoie sa faci un filmulet sau ceva de genu,pentru ce te-ai pus god acolo unde acolo se fac dm-uri?e un loc de gang nu un loc public. Cred ca nu mai trebuie sa-ti explici cel care iti va da remove cred ca singur stie ce are de facut. Tot max a facut acel regulament nu eu.


Daca nu ai intales bine ce a zis max,mai citeste odata
O zi buna !


  • 2

#9
D.Matelot

D.Matelot

    Codrule Codruţule, where are you drăguţule ?

  • Posts
    494
  • Topics
    106
  • Reputation
    504
  • Online
    41 days

Care SS ma?Nu are importanta ca ai facut sau nu. Atat timp ca folosesti Godmode pe langa teritoriul unui gang se sanctioneaza cu Remove. Pute-ai sa folosesti acesta comanda doar pentru auto-aparare intalegi,daca ai bagat god inseamna ca te-ai aparat propria ta piele ca sa nu mori.  Pute-ai sa folosesti atunci cand nu esti langa un teritoriu de gang,atunci cand ai nevoie sa faci un filmulet sau ceva de genu,pentru ce te-ai pus god acolo unde acolo se fac dm-uri?e un loc de gang nu un loc public. Cred ca nu mai trebuie sa-ti explici cel care iti va da remove cred ca singur stie ce are de facut. Tot max a facut acel regulament nu eu.
Daca nu ai intales bine ce a zis max,mai citeste odata
O zi buna !


Nu are rost mă cert cu tine ce rost, ca doar nu am tras în nimeni, nu am omorât pe nimeni am stat pur și simplu god în fata gang-ului vostru mare chestie, pentru ăsta trebuie să îmi scoată VIP-ul (-_-)
  • -1

#10
dragonel1222

dragonel1222

    Banned

  • Posts
    420
  • Topics
    78
  • Reputation
    592
  • Online
    24 days

Nabeti Nai Csf scz ca ma bag 

Jucatorii care posteaza si nu au legatura cu reclamatia, risca sa primeasca ban pe forum.

Pe voi nu intaleg scrie postul si pe urma zice scuza ca ma bag? ce fel de post e asta ,,Nabeti'' ? Doamne. Kaneki vad ca ai ceva probleme daca eu nu am explicat clar inseamna ca nu esti snatos,cica ce vina are el are a stat cu /god=)))) cine dracu tea pus sa pui langa teritoriul gangului.  Ai gresit platesti ca data viitoare sa stii.


  • 3

#11
D.Matelot

D.Matelot

    Codrule Codruţule, where are you drăguţule ?

  • Posts
    494
  • Topics
    106
  • Reputation
    504
  • Online
    41 days

Jucatorii care posteaza si nu au legatura cu reclamatia, risca sa primeasca ban pe forum.

Pe voi nu intaleg scrie postul si pe urma zice scuza ca ma bag? ce fel de post e asta ,,Nabeti'' ? Doamne. Kaneki vad ca ai ceva probleme daca eu nu am explicat clar inseamna ca nu esti snatos,cica ce vina are el are a stat cu /god=)))) cine dracu tea pus sa pui langa teritoriul gangului.  Ai gresit platesti ca data viitoare sa stii.

 

Sanatos*, mda si :)))) In fine o las dracu nu ma mai complic cu tine ori cum osa plec de pe acest servar stai chill ;)


  • -1

#12
D.Matelot

D.Matelot

    Codrule Codruţule, where are you drăguţule ?

  • Posts
    494
  • Topics
    106
  • Reputation
    504
  • Online
    41 days

As dori,pleaca si injura in alta parte ca cum vazut cine dracu asta mic.
Si da pentru asa ceva se pedepseste cu demoted VIP. bafta la down.

Este reclamatia ta? Nu atunci taci și tu din gura, unde am înjurat cred, ca ai și probleme cu vederea.

Edited by KaneKi., 06 May 2016 - 20:05.

  • -1

#13
Maria

Maria

    Jr. Member

  • Posts
    170
  • Topics
    9
  • Reputation
    261
  • Online
    13 days

Nu poti avea /god pe teritoriul unui gang, se dezactiveaza automat.

Dovezi ca a folosit /god + dm?


  • -1

#14
deleted_Axee

deleted_Axee

Nu poti avea /god pe teritoriul unui gang, se dezactiveaza automat.
Dovezi ca a folosit /god + dm?


O intrebare te ocupi cumva de reclamaţii vip şi nu ştiu eu?dacă eşti hâtră îţi dai seama ca da îţi dezactivează deodată god-ul când intri pe teritoriu ,dar el a folosit lângă teritoriu aşa că nu avea cum să se dezativeze,oare de ce a folosit God?ca să se dea şmecher? Nu cred. Dacă vrea atace să atace să atace fără God ca doar e un war între membri nu între cei cu god-uri. Kaneki nu prima dată când faci asta şi eu team prins azi şi ti-am zis să-l scoţi iar ţie îţi era în cot,după am stat spec pe tine şi te-ai scos god-ul şi l-ai omorât pe unu de la mine din gang după am dat spec off şi am venit la tine şi iar erai cu God.

#15
D.Matelot

D.Matelot

    Codrule Codruţule, where are you drăguţule ?

  • Posts
    494
  • Topics
    106
  • Reputation
    504
  • Online
    41 days

O intrebare te ocupi cumva de reclamaţii vip şi nu ştiu eu?dacă eşti hâtră îţi dai seama ca da îţi dezactivează deodată god-ul când intri pe teritoriu ,dar el a folosit lângă teritoriu aşa că nu avea cum să se dezativeze,oare de ce a folosit God?ca să se dea şmecher? Nu cred. Dacă vrea atace să atace să atace fără God ca doar e un war între membri nu între cei cu god-uri. Kaneki nu prima dată când faci asta şi eu team prins azi şi ti-am zis să-l scoţi iar ţie îţi era în cot,după am stat spec pe tine şi te-ai scos god-ul şi l-ai omorât pe unu de la mine din gang după am dat spec off şi am venit la tine şi iar erai cu God.

 

Altu care se baga peste reclamati, daca nu ai dovezi tot ce este scris acolo este 0.


  • 0

#16
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days
M-ai spart.
Când o să ai un clip în care să demonstrezi că atunci când rămâne low, băga god, fă o altă reclamație.

O intrebare te ocupi cumva de reclamaţii vip şi nu ştiu eu?dacă eşti hâtră îţi dai seama ca da îţi dezactivează deodată god-ul când intri pe teritoriu ,dar el a folosit lângă teritoriu aşa că nu avea cum să se dezativeze,oare de ce a folosit God?ca să se dea şmecher? Nu cred. Dacă vrea atace să atace să atace fără God ca doar e un war între membri nu între cei cu god-uri. Kaneki nu prima dată când faci asta şi eu team prins azi şi ti-am zis să-l scoţi iar ţie îţi era în cot,după am stat spec pe tine şi te-ai scos god-ul şi l-ai omorât pe unu de la mine din gang după am dat spec off şi am venit la tine şi iar erai cu God.

ești pe stop?
  • -2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users