Jump to content


Cica am hack


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
deleted_kld.

deleted_kld.
Nickname: AleqsZ.
Admin-ul care ti-a dat Ban: [XSS]Soke
Poza cu motiv-ul Ban-ului: Hack  http://imgur.com/X2pIfUj
Adresa ta IP: Dinamik ..
De ce doresti sa primesti UnBan: Ca sa ma joc , eu nu am hack , am mod mop cred ca multi nu ati auzit de acest mod .. si nu credeti .. dar acesta este un mod care iti da un mop si zbori cu el ..  nu am auzit ceva ca este interzis pe server...

#2
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days
:)) L-am avut si eu candva acel mod, este incorporat cu Parkour.. ei, nu chiar, dar unele contin acest mop. El are locatia in folderul Anim din GTA San Andreas.. si din cate stiu, era s0b :-" sau cel putin asa mi-au spus playerii mai demult ca este.. deci nu e voie cu el pe server, daca nu s-a schimbat regula. ;)
  • 0

#3
deleted_kld.

deleted_kld.
Asta este doar un mod prin care iti apare un mop si zbori ! scrii fara sa apesi pe tasta " T " : Mop      si o sa iti apara un mop pe care esti asezat si zbori atat face ..daca este interzis scuzatima ..

#4
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours
La inceput vroiam sa spun: "sa vedem ce dovezi are" dar acum ca ai recunoscut singur ca ai "un mod care iti permite sa zbori",nu cred ca mai e nevoie de dovezi!
  • 0

#5
deleted_kld.

deleted_kld.


La inceput vroiam sa spun: "sa vedem ce dovezi are" dar acum ca ai recunoscut singur ca ai "un mod care iti permite sa zbori",nu cred ca mai e nevoie de dovezi!

Modul Mop iti permite doar sa zbori cu un mop de bucatarie  :)) , daca este nevoie sa il scot il scot , eu nu stiam ca este interzis pe server  ;)

#6
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours

TheQ link=topic=1670.msg11044#msg11044 date=1373058468]
La inceput vroiam sa spun: "sa vedem ce dovezi are" dar acum ca ai recunoscut singur ca ai "un mod care iti permite sa zbori",nu cred ca mai e nevoie de dovezi!

Modul Mop iti permite doar sa zbori cu un mop de bucatarie  :)) , daca este nevoie sa il scot il scot , eu nu stiam ca este interzis pe server  ;)

Glumesti!?Cum sa nu fie interzis un mod cu care poti zbura??
  • 0

#7
deleted_kld.

deleted_kld.



TheQ link=topic=1670.msg11044#msg11044 date=1373058468]
La inceput vroiam sa spun: "sa vedem ce dovezi are" dar acum ca ai recunoscut singur ca ai "un mod care iti permite sa zbori",nu cred ca mai e nevoie de dovezi!

Modul Mop iti permite doar sa zbori cu un mop de bucatarie  :)) , daca este nevoie sa il scot il scot , eu nu stiam ca este interzis pe server  ;)

Glumesti!?Cum sa nu fie interzis un mod cu care poti zbura??

De unde sa stiu? :o il scot daca e nev pt unban dar sa treaca ca nu ai voie cu modurile astea .. la rules

#8
SkyScream99_

SkyScream99_

    Respected

  • Posts
    1,114
  • Topics
    163
  • Reputation
    286
  • Online
    2 days
Pro un-ban Si-a resunoscut greseala!
  • 0

#9
ZEINUR

ZEINUR

    Nobody loves me ,nobody change me but i'am happy !

  • Posts
    556
  • Topics
    88
  • Reputation
    224
  • Online
    1 days
Si eu sunt PRO pentru Un-Ban,nu stia ca nu poate zbura pe server  :))
  • 0

#10
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days
Ti-am scos Ban-ul :).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users