Jump to content


Donation's four un-ban


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
deleted_kld.

deleted_kld.
Salut am deschis acest topic in privinta banului meu    Daca donez sa mi se scoata ban-ul cat ar trebui sa donez?. + promit ca nu o sa mai folosesc modurile eu nici nu stiam ca face rau la sv eu am vrut doar kills la clan. Bun revenind cat ar trebui sa donez.. ? am in jur de " cat? "


P.S: Nu vreau sa va mint .. mai ales pe maxx cum a zis si el. Dar sobul il am de la jocker el mi la dat sa facem killuri
Daca nu stiti cum este numele lui Jocker , ducetiva in /lv si are proprietatea acolo !!Dar va rog sa imi puneti iar clanul in top!.

#2
deleted_DusT

deleted_DusT
Aha... sigur.... cati au zis ca doneaza si nimeni nu a facut asta :))

#3
deleted_kld.

deleted_kld.
Si eu daca donez .. ? ei ceva impotriva? <.<
Eu dau banii primul si dupa un - ban mi se pare corect

#4
deleted_DusT

deleted_DusT

Si eu daca donez .. ? ei ceva impotriva? <.<
Eu dau banii primul si dupa un - ban mi se pare corect

Whatever...... iti zic sincer ca nu o sa donezi tu nimic..  >.<

#5
deleted_kld.

deleted_kld.


Si eu daca donez .. ? ei ceva impotriva? <.<
Eu dau banii primul si dupa un - ban mi se pare corect

Whatever...... iti zic sincer ca nu o sa donezi tu nimic..  >.<

Ma lasi coopile donez!. Si nu zici tu daca donez sau nu

#6
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days



Si eu daca donez .. ? ei ceva impotriva? <.<
Eu dau banii primul si dupa un - ban mi se pare corect

Whatever...... iti zic sincer ca nu o sa donezi tu nimic..  >.<

Ma lasi coopile donez!. Si nu zici tu daca donez sau nu

Copil ? Mare greseala !Bai gigele,uita-te la tine ma,copchil de 'facultate' !
Sa donezi ca sa ce ? ca sa 'iti repari' floodul ? Jet de aici !
Toti adminii s-au saturat de noobi care folosesc s0beit + ca tu nu ai dovezi ca joker ti le-a dat . Bine ca mi-ai zis de joker,ca de fiecare data cand in vad,deschid Fraps.
  • 0

#7
FaKeeN

FaKeeN

    Newbie

  • Posts
    5
  • Topics
    1
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Bai asta nu mi se pare carect cu Unban pe bani.. Serios.. Daca omul e plin de bani sa zicem iar are s0b.. Ban.. Iar doneaza si tot asa.. Eu zic ban poti merita altfel un un-ban de exemplu sa-ti ceri scuze si sa ceri sa fii monitorizat de cineva.. Zic si eu..
See you.. !

  • 0

#8
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours

Bai asta nu mi se pare carect cu Unban pe bani.. Serios.. Daca omul e plin de bani sa zicem iar are s0b.. Ban.. Iar doneaza si tot asa.. Eu zic ban poti merita altfel un un-ban de exemplu sa-ti ceri scuze si sa ceri sa fii monitorizat de cineva.. Zic si eu..
See you.. !

Si face max bani...si poate din banii aia face pentru server ceva bun...
  • 0

#9
SkyScream99_

SkyScream99_

    Respected

  • Posts
    1,114
  • Topics
    163
  • Reputation
    286
  • Online
    2 days
Daca copilul vrea sa doneze sa doneze! Si Cum a zis si TheQ poate max v-a face ceva bun din bani pt sv!
  • 0

#10
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days



Bai asta nu mi se pare carect cu Unban pe bani.. Serios.. Daca omul e plin de bani sa zicem iar are s0b.. Ban.. Iar doneaza si tot asa.. Eu zic ban poti merita altfel un un-ban de exemplu sa-ti ceri scuze si sa ceri sa fii monitorizat de cineva.. Zic si eu..
See you.. !

Si face max bani...si poate din banii aia face pentru server ceva bun...

Pai, banii luati prin telefon nu am ce face altceva cu ei decat sa platesc host-uri sau mai stiu eu ce servicii web care sa ajute la dezvoltarea comunitatii, altceva nu am ce face cu ei :)).

Daca un jucator vrea neaparat UnBan pe cont chiar daca eu sau Kobra i-am respins cererea de UnBan, iar Ban-ul pe acel cont este unul Permanent, nu temporar, poate sa faca o donatie modesta pentru a primii UnBan, insa asta, doar o singura data :).
Daca respectivul isi i-a din nou /Ban, iar noi nu ii aceptam cererea de UnBan, sa fie sanatos :).

Cand vei dorii UnBan pe cont-ul ala pe baza unei donatii, sa ma anunti, desi, nu stau sa astept prea mult, pentru ca acele cont-uri care au Ban Permanent de mult timp nu le tin ci le sterg.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users