Jump to content


Unbann !


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
deleted_kld.

deleted_kld.
Nickname:kld.
Admin-ul care ti-a dat Ban:nu stiu sigur dar soke ma amenintat cred ca el mia dat
Poza cu motiv-ul Ban-ului:

Posted Image

Adresa ta IP: dinamik
De ce doresti sa primesti UnBan: Sa joc pe xss.

#2
[XSS]Lay_

[XSS]Lay_

    Newbie

  • Posts
    87
  • Topics
    39
  • Reputation
    -5
  • Online
    0 hours
1.Mai kld eu stiu dece ai primit acest ban
2.Deoarece pt membrii aceia hackeri care i-ai avut in esu clanul lui godlike ...
3.Pe mine ma mira faptul ca ai facut 10003 kiluri intr-o zi hmm...
4.Contra Un-ban dupa ce ai facut cu kiluriile alea ....
5.Acum depinde de bunavoiinta lui MaXxX :D
  • 0

#3
deleted_kld.

deleted_kld.
Ma Lay 1. eu nu am hack. am inteles ca tu joci cu hack. 2.killurile se fac repede am stat pana la ora 5 sa le fac. am facut kills eu si jocker. 3. am facut killuri amandoi nu numai eu cand faceam la clan se faceau si la stats!

#4
deleted_ExtremeGabryel

deleted_ExtremeGabryel

Nickname:kld.
Admin-ul care ti-a dat Ban:nu stiu sigur dar soke ma amenintat cred ca el mia dat
Poza cu motiv-ul Ban-ului:

Posted Image

Adresa ta IP: dinamik
De ce doresti sa primesti UnBan: Sa joc pe xss.


Daca ai ip dinamic,fa ban evade.

#5
deleted_kld.

deleted_kld.
DACA este ban pe nume.. si chiar daca puteam no faceam

#6
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Ma Lay 1. eu nu am hack. am inteles ca tu joci cu hack. 2.killurile se fac repede am stat pana la ora 5 sa le fac. am facut kills eu si jocker. 3. am facut killuri amandoi nu numai eu cand faceam la clan se faceau si la stats!

Da, sa stii, esti curat mai ceva ca lacrima si nu ai nici cel mai mic mod/cod  O.o.
Sa te duci si sa-i spui asta unuia care joaca SA-MP de ieri, de azi, nu mie :).

http://pastebin.com/YUP7v7PA

Intr-adevar, ai stat pana la 5 dimineata sa faci toate Kill-urile alea, dar, cum le-ai facut :)) ?
Pai, folosindu-te de o functie dintr-un cod prin care te-ai omorat de peste 5 ori intr-o secunda cu diferite arme :)).

Stii cum se numeste aia ? Simplu, Fake Kill Flood :).

DACA este ban pe nume.. si chiar daca puteam no faceam

Nu, sigur nu o faceai, de aia ti-ai luat azi noapte Ban pe IP de vre-o doua ori de la protectia impotriva a Fake Kill Flood, iar la cateva minute dupa aceea, ai intrat repede inapoi si ai inceput din nou cu "distractia"  >.<.

Norocul tau a fost ca nu stiu de ce (ma rog, presupun), aceea protectie care ti-a dat si Ban de cateva ori, nu a functionat tot timp-ul si ti-a dat Ban doar pe IP :).
Totusi, am sa am grija sa remediez ca alti idioti ca tine sa nu mai poata sa isi faca de cap noaptea la ore tarzii :).

Hai ca sunt curios sa vad ce mai ai de zis acum.
  • 0

#7
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Un ban pls scot toate modurile care le am in pc

Refuz sa le dau UnBan celor care folosesc mod-uri cretine care afecteaza intreg Server-ul, nu doar unul/doi jucatori :).
Si in al doilea rand, urasc minciuna, daca erai sincer si recunosteai de la bun inceput, poate, poate, dar asa :) ?

UnBan pe cont-ul ala nu vezi, daca vrei, o poti lua de la capat, daca nu, asta e :).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users