Jump to content


Photo

DM cu KraTos.


  • This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

#21
dropped

dropped

    DON'T FUCK WITH A GOD

  • Posts
    2,047
  • Topics
    705
  • Reputation
    3766
  • Online
    74 days

 

 

 

Pai pe nabi aia ii face oricine..

Tu nu ai habar ce e ala lifefoot cauta pe youtube , facem daca vrei maine 1v1 salut.

 

In primul rand e "litefoot"

In al 2-lea rand, vorbiti ca niste pinguini beliti.. folositi cuvinte pe care le-ati auzit ne stiind semnificatia si mai ales cum se face.

Ciute proaste madeinromania.

 

Da care e problema ta ca sunt madeinromania? Iesi acas de jegos , vorbesti limba romana insa nu esti demn de ea.

Daca sunt 'idioti madeinromania' tu ce mai esti? Ca vad ca vorbesti romana ,deci ai si origini romane.

Nu mai suport hateri idioti si obositi ca tine care se cred mari smecheri insa ei nu au curaj nici macar sa completeze varsta si sa pune o poza cu ei . Daca tot nu te consideri roman , du-te pe o comunitate a unei tari unde te simti bine.

 

lol'd the shit out of me XD

vedeti cat de ignoranti puteti fi?

nu inteleg cine a pomenit ceva de tine, chestia aia nici nu era referita la toti *-*

da, "vorbesc limba romana si nu sunt demn de ea", macar scriu si o vorbesc destul de bine, nu ca altii care fac scoala in romania si tot nu sunt capabili sa puna o cratima.

Ia loc, sa nu te mai ridici.. ma faci sa-mi pierd timpul degeaba.


  • -1

#22
# GABY

# GABY

    Expect a long way.

  • Posts
    486
  • Topics
    43
  • Reputation
    168
  • Online
    12 days

 

 

 

 

Pai pe nabi aia ii face oricine..

Tu nu ai habar ce e ala lifefoot cauta pe youtube , facem daca vrei maine 1v1 salut.

 

In primul rand e "litefoot"

In al 2-lea rand, vorbiti ca niste pinguini beliti.. folositi cuvinte pe care le-ati auzit ne stiind semnificatia si mai ales cum se face.

Ciute proaste madeinromania.

 

Da care e problema ta ca sunt madeinromania? Iesi acas de jegos , vorbesti limba romana insa nu esti demn de ea.

Daca sunt 'idioti madeinromania' tu ce mai esti? Ca vad ca vorbesti romana ,deci ai si origini romane.

Nu mai suport hateri idioti si obositi ca tine care se cred mari smecheri insa ei nu au curaj nici macar sa completeze varsta si sa pune o poza cu ei . Daca tot nu te consideri roman , du-te pe o comunitate a unei tari unde te simti bine.

 

lol'd the shit out of me XD

vedeti cat de ignoranti puteti fi?

nu inteleg cine a pomenit ceva de tine, chestia aia nici nu era referita la toti *-*

da, "vorbesc limba romana si nu sunt demn de ea", macar scriu si o vorbesc destul de bine, nu ca altii care fac scoala in romania si tot nu sunt capabili sa puna o cratima.

Ia loc, sa nu te mai ridici.. ma faci sa-mi pierd timpul degeaba.

 

Ti-am mai zis-o si o sa-ti mai zic mereu. Poti sa prostesti tu pe aici pe cine vrei ca esti mare dm-er , smecher mafiot si toate cele . Insa pe aceasta comunitate exista destui oameni rationali care si-au dat seama demult cine esti tu cu adevarat si caracterul tau din mediul online. Insa multi dintre ei nu comenteza pentru ca le e frica de tine si chiar nu inteleg de ce.


  • 1

#23
stalker.  

stalker.

    Spammer

  • Posts
    2,327
  • Topics
    514
  • Reputation
    3013

GG



#24
#retired

#retired

    #Retired.

  • Posts
    1,409
  • Topics
    130
  • Reputation
    503
  • Online
    17 days
Gg Kratos.
  • 2

#25
# Cazacu

# Cazacu

    Teracota.

  • Posts
    2,087
  • Topics
    244
  • Reputation
    3942
  • Online
    91 days

skinhit


  • 3

#26
KratosAKAPaianganu

KratosAKAPaianganu

    Newbie

  • Posts
    13
  • Topics
    5
  • Reputation
    11
  • Online
    2 hours

skinhit

Da frate e skinhit .

 

Gg Kratos.

 

 

Ms real ;)


  • 0

#27
_nghettostar_

_nghettostar_

    KillaHouseKlan

  • Posts
    366
  • Topics
    71
  • Reputation
    261
  • Online
    8 days

''Insa multi dintre ei nu comenteza pentru ca le e frica de tine si chiar nu inteleg de ce.''

 

stai, ce? :))) cine pnm mai e si asta? din playeri ati ajuns smardoi :))) nu va mai certati copii :)

nu mai fiti prosti :)


  • 2

#28
Strephv

Strephv

    Newbie

  • Posts
    32
  • Topics
    18
  • Reputation
    -8
  • Online
    15 hours

Logic eu termin 7 gloante in 5 sec tu termini 7 gloante in 2 sec.


  • 0

#29
Strephv

Strephv

    Newbie

  • Posts
    32
  • Topics
    18
  • Reputation
    -8
  • Online
    15 hours

Sunt Sociopatic.l.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users