Jump to content


Photo

Larevedere XSS


  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#1
.Makeaveli_

.Makeaveli_

    Newbie

  • Posts
    1
  • Topics
    4
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Mda ... scuzatima ca nu respect modelul


Eu am plecat de pe aceasta comunitate din cauza unor admin care se cred foarte superiori din cauza n00bului de theq.... care se ia de toti admini mai mici de gradul lor.. + ca sa la de asmotque a gresit si el a facut 3 spam si il ia la 11 metri ca ba boule sau prostule nu e frumos el se crede boss.... din cauza adminului genius care ala este un pitic ar trebui sa isi aminteasca de unde a plecat si ce a ajuns cu ajutorul meu la admin lvl up eu l-am ajutat tot cu ajutorul meu sa faca mape eu i-am explicat si site-uri ...ogramada dar nah...ce prieteni aveam acuma MaXxX cand i-am spus ce sa intamplat tot cu ei mie nu imi palce sa ma las calcat in picioare cum face asmatique cand ia zis theq i-a zis asmatique scuze si deastea eu nu nu sunt asa ... deacum maxxx sa iti faca el mape el ... ca macar pe el il asculti pe mine mai lasat balta pe mess mi-ai inchis asa in fata  in fine eu ti-am fost loial ti-am facut mape care incanu le-ai bagat cum am fost macar ti-am facut mape majoritatea pana sa vin eu erau foarte vechi dar nici acuma care ti-leam dat 18 sau 19 mape nici acuma unele nu sunt bagate precum /CS... etc nu mai imi amintesc bine acuma ... in fine eu va urez joc Placut in continuare multumesc cei care mam inteles de minune au fost MoonWalk Known sau cum era scz=)) si restu Va multumesc ca ma-ti primit in comunitatea voastra dar salut!! bafta  :D





SALUT [XSS]ZEINUR ;)
  • 0

#2
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours
Tot eu vorbesc urat?Vrei cumva poze de acum o ora sa vezi ce vorbeai pe admin chat?Drum bun,cale batuta.Pentru niste mape...sa induram toti?Micul nostru mapper Genius o sa progreseze si o sa faca mape din ce in ce mai bune!Adios
  • 0

#3
deleted_DusT

deleted_DusT
Bye  :((

#4
[P.R.O]Virus69

[P.R.O]Virus69

    Newbie

  • Posts
    23
  • Topics
    8
  • Reputation
    5
  • Online
    0 hours
pa pa :-"
  • 0

#5
[esu.familia]SimPlY_

[esu.familia]SimPlY_

    Jr. Member

  • Posts
    158
  • Topics
    42
  • Reputation
    5
  • Online
    0 hours
Bye...
  • 0

#6
SkyScream99_

SkyScream99_

    Respected

  • Posts
    1,114
  • Topics
    163
  • Reputation
    286
  • Online
    2 days
Bye ! Sper sa ne mai revedem!
  • 0

#7
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days
Bye  :)) . Ce ma ''supar''  :-"
  • 0

#8
ZEINUR

ZEINUR

    Nobody loves me ,nobody change me but i'am happy !

  • Posts
    556
  • Topics
    88
  • Reputation
    224
  • Online
    1 days
Genius mapper bun=))) sper ca glumesti nu o sa fie mapper mai bun ca mine niciodata  :bandit:
  • 0

#9
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours

Genius mapper bun=))) sper ca glumesti nu o sa fie mapper mai bun ca mine niciodata  :bandit:

Figurant...  :-"
  • 0

#10
deleted_DusT

deleted_DusT

Genius mapper bun=))) sper ca glumesti nu o sa fie mapper mai bun ca mine niciodata  :bandit:

Este o zicala:Elevul isi intrece maiestrul

#11
™ApplePi™

™ApplePi™

    Newbie

  • Posts
    38
  • Topics
    17
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Lauda de sine,fu""re de mama..
On: Cius!
  • 0

#12
[XSS]TheQ

[XSS]TheQ

    Full Member

  • Posts
    302
  • Topics
    42
  • Reputation
    6
  • Online
    0 hours

Lauda de sine,fu""re de mama..
On: Cius!

Sunt sigur ca nu era asa proverbul..
  • 0

#13
[XSS]Genius

[XSS]Genius

    Newbie

  • Posts
    92
  • Topics
    19
  • Reputation
    2
  • Online
    0 hours
mda tu minti ma copile eu aveam admin inainte sa vii tu pe sv nu mai mintii atat ca tu m-ai invatat sa fac mape eu am invatat singur fiindca m-am chinuit si nu imi place ca un noob ca tine sa imi calce pe coada si oricum tu nici nu stii sa faci mape le faci in bataie de joc poti sa pleci macar am scapat de un mincinos ca tine !!
  • 0

#14
deleted_kld.

deleted_kld.
Bafta  :-"

#15
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days
[b]Bafta  :(
  • 0

#16
[XSS]Lay_

[XSS]Lay_

    Newbie

  • Posts
    87
  • Topics
    39
  • Reputation
    -5
  • Online
    0 hours
Bafta :(
  • 0

#17
ZEINUR

ZEINUR

    Nobody loves me ,nobody change me but i'am happy !

  • Posts
    556
  • Topics
    88
  • Reputation
    224
  • Online
    1 days
Ba matule .... asta Genius Ia fa ma tu un /stuntdam cum am facut eu ? ia sa vad =] esti prag ma habar nu ai ... ia fa ma ca tu esti puternic faci niste mape de ma cac pe ele sa moara juvel=)) si /lv e destul de frumos nu am ce zice dar prea multe object's copiate sorry ... ti-am spus fa un /sc frumos si vedem a cui e mai bun :) bft
  • 0

#18
deleted_DusT

deleted_DusT

Ba matule .... asta Genius Ia fa ma tu un /stuntdam cum am facut eu ? ia sa vad =] esti prag ma habar nu ai ... ia fa ma ca tu esti puternic faci niste mape de ma cac pe ele sa moara juvel=)) si /lv e destul de frumos nu am ce zice dar prea multe object's copiate sorry ... ti-am spus fa un /sc frumos si vedem a cui e mai bun :) bft

Poate ca el o fi praf la mate dar nu este dar tu sigur esti praf la romana  :o

#19
♔ CocaCola ♔

♔ CocaCola ♔

    Full Member

  • Posts
    326
  • Topics
    51
  • Reputation
    140
  • Online
    6 days
Bye frate:(
  • 0

#20
[esu.familia]SimPlY_

[esu.familia]SimPlY_

    Jr. Member

  • Posts
    158
  • Topics
    42
  • Reputation
    5
  • Online
    0 hours


Ba matule .... asta Genius Ia fa ma tu un /stuntdam cum am facut eu ? ia sa vad =] esti prag ma habar nu ai ... ia fa ma ca tu esti puternic faci niste mape de ma cac pe ele sa moara juvel=)) si /lv e destul de frumos nu am ce zice dar prea multe object's copiate sorry ... ti-am spus fa un /sc frumos si vedem a cui e mai bun :) bft

Poate ca el o fi praf la mate dar nu este dar tu sigur esti praf la romana  :o

=))))))))) sa sti
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users