Jump to content


Photo

Un owner sa se uite


  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

http://imgur.com/a/BIVwe

Deci stiu ca casele astea sunt luate de niste playeri dar tot nu e corect cu motivul ca aceste case au fost create de Panther cand era gang-ul mQ acolo si erau 3 case acolo si dupa ce gang-ul mQ a fost sters mi se pare normal sa se stearga si casele alea .. adik la fel ca si cele din PSY ... adik e practic ca si cand ei ar avea casa personala oriunde pe harta gratis ... deci nu e corect pt ei din moment ce sunt casele lor dar le-au luat asa gratis de la un gang si mi se pare incorect pt ceilalti playeri .. adik sa nu ziceti ca sunt geloz pt ca eu am o insula cu proprietate + casa :)) adik aia a lu swiff , am prins-o neocupata si dc sa nu o cumpar doar ca eu vb asa pt ceilalti playeri ca nu mi se pare corect si de asemenea ARATA FOARTE URAT ... ce pnm sunt puse niste case pe acolo asa aiurea .. atunci cand era gang-ul mQ macar erau case la care sa fie puse

 

P.S:Acele case trb sterse ca nu mi se pare corect din moment ce au fost ale unui gang care nu mai exista


Edited by Razor_, 22 December 2015 - 00:15.

  • 1

#2
vladtepes

vladtepes

    ------

  • Posts
    1,693
  • Topics
    346
  • Reputation
    1052
  • Online
    56 days

Cam multe 'adik' nu crezi?


  • 1

#3
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

asa vb eu ;(

 

EDIT: YEEEE , mi s-a desfundat putin nara stanga =)) sper sa nu dorm cu gura deschisa la noapte ca nu o sa pot respira pe nas 


Edited by Razor_, 22 December 2015 - 00:22.

  • 0

#4
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

Cam multe 'adik' nu crezi?

Acum am vrut sa zic si eu :)

Edit: nu cred ca ii "incorect" fata de ceilalti jucatori care nu au casa acolo, fiecare isi cumpara ce casa mai gaseste cand face 10 ore. + ca nu cred ca deranjeaza pe nimeni iconitele alea de acolo, parerea mea. ;)


  • 1

#5
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

pai a fost cu gangu da? dc plm nu s-a sters odata cu baza ... era mai normal asa adik daca ar fi o baza prin aer ar fi normal ca , casele care sunt acolo sa ramana in aer? ..


  • 0

#6
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

pai a fost cu gangu da? dc plm nu s-a sters odata cu baza ... era mai normal asa adik daca ar fi o baza prin aer ar fi normal ca , casele care sunt acolo sa ramana in aer? ..

Face Max cum vrea


  • 0

#7
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days

adik ce-ai cu casele alea? adik vreau sa spun ca nu te incurca cu nimic adik ce faci ?


  • 0

#8
hammondbukhamseen

hammondbukhamseen

    mason


  • Posts
    2,624
  • Topics
    253
  • Reputation
    3624
  • Online
    153 days

Pai daca vroia nu le stergea pana acum? A sters baza si nu a sters pickupurile de casa?


  • 0

#9
maKS

maKS

    Newbie

  • Posts
    7
  • Topics
    3
  • Reputation
    3
  • Online
    4 hours

Pai daca vroia nu le stergea pana acum? A sters baza si nu a sters pickupurile de casa?

Baza n-are nici o treaba cu pick-up-urile, alea sunt salvate in baza de date, si trebuie sterse din server sau din baza de date(cred).


  • 0

#10
Giskard

Giskard

    Retired Driver

  • Posts
    1,202
  • Topics
    440
  • Reputation
    1393
  • Online
    62 days

o idee mai buna ar fi ca sa nu se mai faca case pe teritorii de gang.... sau.... daca chiar se vrea o casa acolo pe gang... sa fine numa UNA  si sa fie al fondatorului.


  • 0

#11
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

cum sa nu aiba nici o legatura cu gangu daca erau la gangu mQ casele alea puse de Panther ? ..... 

Una e o casa personala cum e aia de la EKT si alta e o casa pt care nu ai donat nici 0,1 e 

 

oricum max face cum vrea poate ca el a vrut sa le lase acolo sau nu ori poate le-a lasat acolo pt ca credea ca sunt case personale 


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users