Jump to content


Photo

Cerere unban


  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#1
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Nickname pe server:[ek]_The 

Data/Ora banului:17:00 probabil
Poza cu motivul banului:  http://postimg.org/image/lnc7p1g8x/
Adminul ce te-a banat: ForSalle_
Care sunt motivele pentru care doresti unban?: Pentru ca am luat ban pe nedrept iar motivul e absurd. In alta ordine de idei ForSalle_ e un idiot.


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 18:09.

  • -1

#2
FORSSALLE

FORSSALLE

    NFz

  • Posts
    234
  • Topics
    41
  • Reputation
    347
  • Online
    5 days

ba dobitocule, echo a zis pe admin chat sa iti dau ban pentru ca el nu are level, ai grija pe cine dumnezei ma-tii faci idiot.


  • 1

#3
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Si daca echo zice sa sugi p..a tu ce faci ?? si da ai dreptate nu esti idiot ,dar pentru tipul de prostie pe care o ai tu nu s-a inventat denumire asa ca am folosit acel cuvant.


  • 0

#4
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Si nu am facut nimic sa primesc ban .doar ma plimbam cu tancul si l-am afumat putin dar nu l-am omorat. 


  • 1

#5
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Zau ?? Nu ai facut nimic sa primesti ban ? Ia stai sa pun dovezi sa vezi ca o sa-ti schimbi parerea. 

 

Nii 

RK9zHvD.png


  • 13

#6
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Era departe de /lv unde iti sa spawn. Degeaba spui ca era la /lv sau /ss 6 ca era mai departe asa ca nu mai cauta motive sa il scoti pe ForSalle.


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 18:20.

  • 0

#7
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Era departe de /lv unde iti sa spawn.

 

Si ??? Tot zona publica este, inca nu ti-ai dat seama ?


  • 13

#8
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Da dar am omorat doar unu deci se pune ca accident ,putea sa ma avertizeze nu sa dea ban 3 zile. Si tu vorbesti de respectat reguli ,tu nici macar nu ai voie sa scrii aici pt ca nu tu ai dat ban :

  • La cerere de un-ban va putea comenta doar adminul !    Asa ca ForSalle trebuie sa spuna nu tu, asta daca respectam regulile.
  • Aici e cerere unban , ban dat de ForSalle care trebuie sa isi asume ce a facut nu tu .

Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 18:28.

  • 1

#9
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

 

Da dar am omorat doar unu deci se pune ca accident ,putea sa ma avertizeze nu sa dea ban 3 zile. Si tu vorbesti de respectat reguli ,tu nici macar nu ai voie sa scrii aici pt ca nu tu ai dat ban :

  • La cerere de un-ban va putea comenta doar adminul !    Asa ca ForSalle trebuie sa spuna nu tu, asta daca respectam regulile.
  • Aici e cerere unban , ban dat de ForSalle care trebuie sa isi asume ce a facut nu tu .

 

 

 

Sincer, deja m-am saturat sa-ti explic ca la gradinita. Practic eu ti-am dat ban nu 4salle, eu l-am rugat pe salle sa-ti dea ban pentru ca eu nu am level pentru comanda asta. Si dupa ce ti-a dat ban i-am spus ca daca ii faci reclamatie eu imi asum toata vina pentru ca el mi-a facut doar o favoare.


  • 14

#10
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Ba copile nu imi pasa ca i-ai zis tu ,putea sa ii zica si Obama .acolo scrie ca el a dat si gata.daca ne luam dupa reguli tu nu ai voie sa scrii aici ,clar ?????SAU REGULILE NU SUNT ACELEASI PENTRU TOTI ???


  • 0

#11
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Ba copile nu imi pasa ca i-ai zis tu ,putea sa ii zica si Obama .acolo scrie ca el a dat si gata.daca ne luam dupa reguli tu nu ai voie sa scrii aici ,clar ?????SAU REGULILE NU SUNT ACELEASI PENTRU TOTI ???

 

 

mda.. nu mai am ce sa spun.. copil de 10-11 ani... i-am explicat cat de clar am putut, el tot spune ca salle este vinovat CAND EU CLAR I-AM SPUS PE ADMIN CHAT LUI SALLE SA-TI DEA BAN IN LOCUL MEU PENTRU CA EU NU AM LEVEL !


  • 13

#12
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Da ba dar citeste regulamentul ala ca nu e pus de decor , scrie clar ca aici are voie sa scrie adminul care a dat ban nu altcineva.

Si nu ti se pare ciudat ca unii care au aim iau prima data kick si dupa ban iar eu omor pe unu si iau ban direct ????

DACA RAMAN CU BAN ASTA E DAR VREAU SA FII SI TU SANCTIONAT PENTRU CA NU AI VOIE SA COMENTEZI AICI.


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 18:44.

  • 0

#13
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Da ba dar citeste regulamentul ala ca nu e pus de decor , scrie clar ca aici are voie sa scrie adminul care a dat ban nu altcineva.

Si nu ti se pare ciudat ca unii care au aim iau prima data kick si dupa ban iar eu omor pe unu si iau ban direct ????

DACA RAMAN CU BAN ASTA E DAR VREAU SA FII SI TU SANCTIONAT PENTRU CA NU AI VOIE SA COMENTEZI AICI.

 

Am explicat totul in reclamatie, jet si uita-te odata, 10 years old kid.


  • 14

#14
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Bine ma tu ai zis dar nu ti se pare cam mult ban 3 zile pentru un amarat de kill ???


  • 0

#15
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Bine ma tu ai zis dar nu ti se pare cam mult ban 3 zile pentru un amarat de kill ???

 

 

Ca sa stii, 3 zile este putin, de obicei se da 3 sau 5 zile, depinde cum vrea adminul respectiv.


  • 13

#16
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Si acum ar trebui sa iti multumesc nu ??puteai sa imi dai kick si stiam si eu ca nu e bine ce fac dar voi sa le dati kick alora cu aim ,sob si sa ii avertizati ca urmatoarea data le dati ban.Ce sa mai zic e ceva tipic romanesc, astia care au putere aplica regulile dupa bunul plac , nu aplica acelasi tipar pentru toti.Daca eram in gangul in care esti tu puteam sa omor 50 de playeri si nu imi faceai tu nimic.Din pacate persoanele ca tine sunt din ce in ce mai multe iar  cei corecti sunt corupti de voi.


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 19:05.

  • 0

#17
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Si acum ar trebui sa iti multumesc nu ??puteai sa imi dai kick si stiam si eu ca nu e bine ce fac dar voi sa le dati kick alora cu aim ,sob si sa ii avertizati ca urmatoarea data le dati ban.Ce sa mai zic e ceva tipic romanesc, astia care au putere aplica regulile dupa bunul plac , nu aplica acelasi tipar pentru toti.Daca eram in gangul in care esti tu puteam sa omor 50 de playeri si nu imi faceai tu nimic.Din pacate persoanele ca tine sunt din ce in ce mai multe iar  cei corecti sunt corupti de voi.

 

Ca sa stii, sunt foarte multi din gangul meu care fac aceeasi greseala si la fel, sunt pedepsiti, si tot iti explic dar vad ca tu nu vrei sa intelegi, nu esti un jucator incepator incapabil de a realiza ca ceea ce face este incorect.

 

Cu asta sper ca am terminat tot balciul, va rog sa anuntati decizia finala.


  • 13

#18
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Te anunt ca nu aveam mai mult de 3-4 ore,totusi e mult 3 zile ban pentru un kill si ala din greseala.


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 19:16.

  • 0

#19
ECHO

ECHO

    Sr. Member

  • Posts
    684
  • Topics
    14
  • Reputation
    1530
  • Online
    14 days

Ti-am spus de N ori :| se da ban 3 sau 5 zile, depinde asta de adminul care iti da ban ...


  • 13

#20
The_Best123

The_Best123

    Newbie

  • Posts
    66
  • Topics
    16
  • Reputation
    4
  • Online
    1 days

Robben `turci` sa faci copii ma-tii si ai grija ca nu ai legatura cu subiectul deci mars in mortii ma-tii si canta la alta masa


Edited by The_Best123, 08 December 2015 - 19:20.

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users