Jump to content


Photo

bug logare again :@


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
[XSS]asKaw0w

[XSS]asKaw0w

    Newbie

  • Posts
    72
  • Topics
    11
  • Reputation
    2
  • Online
    0 hours
Rezolvati repede bugul la logare nu ma lasa sa imi introduc parola mea ca sa joc pe numele meu scuzati modelul este foarte grav  http://imgur.com/fs9aUpO repede :o3

  • 0

#2
SkyScream99_

SkyScream99_

    Respected

  • Posts
    1,114
  • Topics
    163
  • Reputation
    286
  • Online
    2 days
Stim de 2-3 sap. tot este bugu asta dar nu stim de la ce!
  • 0

#3
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days
Poate o facut serverul care e in ''razboi'' cu noi si au creat un flood  :)) .
  • 0

#4
KnowN.

KnowN.

    Old Player

  • Posts
    328
  • Topics
    78
  • Reputation
    168
  • Online
    1 days
Este o problema minora care Max o va rezolva in cel mai scurt timp,nu va faceti griji ;)
  • 0

#5
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days
Na, hai sa va explic si voua de ce se intampla asta, nu de alta, dar nu mai vreau sa vad aberati tampite precum "Server-ul X a dat nu stiu ce flood".
Toata problema apare atunci cand Server-ul Web (Webhost-ul forum-ului) este restartat sau se efectueaza anumite lucrari de mentenanta asupra lui :).

De pe V5, Server-ul este legat la forum, in sensul ca baza de date ce contine toate cont-urile, clan-urile, casele, proprietatile voastre de pe Server, se afla pe Host-ul Forum-ului, nu pe cel al Server-ului, iar cand acel Host nu mai functioneaza, Server-ul nu se mai poate conecta la baza de date pentru a prelua mai multe date, ceea ce rezulta in ceea ce numiti voi 'bug la login'.

Pe viitor, am sa caut o rezolvare permanenta a acestei probleme, insa deocamdata, atunci cand apare acest 'bug', lasati-mi un PM pe forum mie sau lui Dre, si vom rezolva noi.
  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users