Jump to content


Photo

Back.


  • This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

#1
Shadow.

Shadow.

    Ce te uiti asa ?

  • Posts
    150
  • Topics
    37
  • Reputation
    154
  • Online
    12 days

Nume real: Madalin

Vârstă reală: 17

Te joci pe server-ul nostru ? Dacă da, de cat timp: de pe V4 ;)

Dacă joci pe server-ul nostru, ce nume ai: .[XSS]Shadow.

Cum ai auzit de noi: A fost de mult asta , de la un prieten vechi

Spune două lucruri care iți plac la comunitatea noastră, și două care nu-ți plac: all is good

Dacă ai vreo idee pentru o mică imbunătățire, care ar fi: ...

Hobby-urile tale: box , gym 

Ocupațiile tale(ex: școală, facultate, designer, etc):scoala

Crezi că vei rămâne mult timp de acum înainte pe comunitatea noastră:sa speram :)))

Date de contact, prin care alți membrii te vor putea contacta (Facebook, Yahoo ID, Skype, etc):samp.fast@yahoo.ro

Un scurt mesaj pentru ceilalți membrii ai comunității:Hi all ! Ma mai stiti? :)

Alte cuvinte: :D 


Edited by Shadow., 23 November 2015 - 11:56.

  • 0

#2
Swepy

Swepy

    Bass Generation

  • Posts
    3,458
  • Topics
    684
  • Reputation
    3794
  • Online
    75 days

Welcome Back !


  • 0

#3
# Cazacu

# Cazacu

    Teracota.

  • Posts
    2,087
  • Topics
    244
  • Reputation
    3942
  • Online
    91 days

WB.


  • 0

#4
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

Welcome back to hell.


  • 0

#5
kentZEW

kentZEW

    L E G E N D

  • Posts
    2,800
  • Topics
    232
  • Reputation
    3458
  • Online
    76 days
Wb cmf ?
  • 0

#6
Shadow.

Shadow.

    Ce te uiti asa ?

  • Posts
    150
  • Topics
    37
  • Reputation
    154
  • Online
    12 days

Wb cmf ?

Respir :)


  • 0

#7
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days
Când am văzut " Mădălin" speram sa fi Fizz/Nane... a, da, şi doar pentru ca nu ai intrat de o lună pe server deoarece ai avut ban asta nu înseamnă că trebuie să faci o prezentare de "reîntoarcere".
  • 0

#8
# DeaD

# DeaD

    Helper

  • Posts
    420
  • Topics
    147
  • Reputation
    1200
  • Online
    10 days
Sall
  • 0

#9
RapGod_

RapGod_

    RCON Adminstrator

  • Posts
    2,905
  • Topics
    228
  • Reputation
    15358
  • Online
    70 days

Salut.


  • 0

#10
Kobby_..

Kobby_..

    Full Member

  • Posts
    381
  • Topics
    61
  • Reputation
    272
  • Online
    7 days

Sallut,si bun venit la noi!


  • 0

#11
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days

Când am văzut " Mădălin" speram sa fi Fizz/Nane... a, da, şi doar pentru ca nu ai intrat de o lună pe server deoarece ai avut ban asta nu înseamnă că trebuie să faci o prezentare de "reîntoarcere".

ti-a dat 1-0 :]]

 

 

 

 

 

 

 

sallkf? Io saint tu shadou


  • 4

#12
stalker.  

stalker.

    Spammer

  • Posts
    2,327
  • Topics
    514
  • Reputation
    3013

Welcome din nou pe xss ! :))



#13
twerk)_

twerk)_

    Member

  • Posts
    213
  • Topics
    30
  • Reputation
    284
  • Online
    14 days

Da bine ai venit inapoi.


  • 0

#14
swifferKOV™

swifferKOV™

    Big' playa!

  • Posts
    1,615
  • Topics
    96
  • Reputation
    955
  • Online
    16 days

Când am văzut " Mădălin" speram sa fi Fizz/Nane... a, da, şi doar pentru ca nu ai intrat de o lună pe server deoarece ai avut ban asta nu înseamnă că trebuie să faci o prezentare de "reîntoarcere".

 

A luat ban pentru aim , nu a fost retras .


  • 0

#15
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days

Când am văzut " Mădălin" speram sa fi Fizz/Nane... a, da, şi doar pentru ca nu ai intrat de o lună pe server deoarece ai avut ban asta nu înseamnă că trebuie să faci o prezentare de "reîntoarcere".

 
A luat ban pentru aim , nu a fost retras .
şi eu ce am zis?
  • 0

#16
rullz

rullz

    Respected

  • Posts
    1,157
  • Topics
    91
  • Reputation
    549
  • Online
    29 days

 

 

Când am văzut " Mădălin" speram sa fi Fizz/Nane... a, da, şi doar pentru ca nu ai intrat de o lună pe server deoarece ai avut ban asta nu înseamnă că trebuie să faci o prezentare de "reîntoarcere".

 
A luat ban pentru aim , nu a fost retras .
şi eu ce am zis?

 

clar...

ON:Wb.


  • 0

#17
TheJokeR

TheJokeR

    Newbie

  • Posts
    0
  • Topics
    1
  • Reputation
    0
  • Online
    3 hours

Revi si tu domnu` Shadow? :))))facem iar grupu` de bau? =)) sa-l aduc si pe TheQ? :)))


  • 0

#18
vladtepes

vladtepes

    ------

  • Posts
    1,693
  • Topics
    346
  • Reputation
    1052
  • Online
    56 days

Când am văzut " Mădălin" speram sa fi Fizz/Nane... a, da, şi doar pentru ca nu ai intrat de o lună pe server deoarece ai avut ban asta nu înseamnă că trebuie să faci o prezentare de "reîntoarcere".

Asa a fost si cu noobu asta Dany ‚ daca a primit ban + si-a schimbat numele trebuia sa faca o prezentare ‚ ca noa cum mai fac saracii +1 post.
  • 0

#19
Shadow.

Shadow.

    Ce te uiti asa ?

  • Posts
    150
  • Topics
    37
  • Reputation
    154
  • Online
    12 days

 

Când am văzut " Mădălin" speram sa fi Fizz/Nane... a, da, şi doar pentru ca nu ai intrat de o lună pe server deoarece ai avut ban asta nu înseamnă că trebuie să faci o prezentare de "reîntoarcere".

Asa a fost si cu noobu asta Dany ‚ daca a primit ban + si-a schimbat numele trebuia sa faca o prezentare ‚ ca noa cum mai fac saracii +1 post.

 

 

De ce vorbiti aiurea? In primul rand nu am fost activ de pe la jumatatea verii nu de o luna , posibil sa ma confundati . In al doilea rand , nu cred ca am umblat vreodata cu hack-uri in calculator... Probabil ma confundati cu TinkCode ;) Ati ajuns si voi ,,mari" si cunoscuti ai serverului si deja incepeti sa o luati razna , pur si simplu ma lasasem de xss pentru ca nu mai aveam timp sa ma impart, nu ma suportati nu postati frate si gata , va incalzeste cu ceva daca ma faceti noob sau altceva? Hahaha , mai ganditi-va pe cine faceti noob , nu joc de 4-6 luni pe xss sau de un an , am foarte mult timp. Si intrebati totusi cum a luat nastere acest Esu al vostru. De la [XSS]Floryn nu? Si cu mai cine? Anonim parca . A da . Eu eram anonim  . Nu vreau sa ma mandresc dar stati in banca voastra ca nu este chiar asa, si crede-ma , nu ma doare pe mine de +1 post. Faza e ca ma incurcati cu nu stiu ce Shadow , am aflat ca au fost multi ... Eu am jucat cu EyeS_ , [XSS]Fast_ , [XSS]Shadow. [ adminul ] ... Joc de cand era Kamikaze ( daca il mai stie cineva ) atunci cand nu existau ganguri pe server si maximum de playeri era 20-25 , nu imi pasa ce credeti voi despre mine... Important este ca m-ati confundat . Inainte sa mai comentati , interesati-va cine am fost . Presupun ca nu am fost si nici nu sunt un noob bai king si just. Si nu o zic cu rautate , Doamne fereste , dar nu mai criticati o persoana fara sa stiti ce ,,istorie" are pe acest server . Ok?   ;) . Bafta ! 


Edited by ♛Ṧℏądoω♛, 24 November 2015 - 09:00.

  • 0

#20
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days
@♛Ṧℏądoω♛ ce prst, trebuia să zici cine ești :)) + m-am uitat acum la istoricul numelui tău:) nu știam ca tu ești fast=] dacă mă strădui puţin îmi aduc aminte si cui i-ai dat contul fast înainte să fie spart si sa dea ban all :)) lui jorry parcă, şi + nu știu cum sa zic, ai uitat când îmi cereai leader in esu şi ți-am dat după ce te-ai rugat 5 minute de mine? :)))
A, da, este un dobi**c cu numele shadow care ia ban la 5 minute după ce a luat unban =]
  • 1




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users