Jump to content


Photo

Atentie ! Just for the admin's !


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
Kobra

Kobra

    Jr. Member

  • Posts
    163
  • Topics
    47
  • Reputation
    16
  • Online
    0 hours
[b][size=14pt]Asa ceva nu se mai poate , cand stau pe server nu vad un Plane Event , Star Event , Tune Event , etc ... Inafara de Neb1 care face si el cam rar eventuri , ceilalti stati si va uitati , ce dracu mai baieti , asteptati sa va spuna playeri " Hai admin fa un star event ! " .

Daca nu va conformati , o sa iau masuri drastice , de la advertismente pana la demote !


[size=14pt]Solutia este simpla ... De acuma fiecare administrator trebuie sa-mi prezinte screenuri la finalul saptamani . Vreau cate doua screenuri per event !

Vreau din partea fiecarui admin:

3 plane eventuri , 2 star eventuri ( daca ai peste lvl 5 ) , 2 tune eventuri si 2 bomb eventuri pe zii !


[color=green]Premiile in coins au fost publicate in "Doar pentru Administratori" !

Sper ca s-a inteles !
  • 0

#2
[RNG]Seby

[RNG]Seby

    Full Member

  • Posts
    325
  • Topics
    18
  • Reputation
    192
  • Online
    1 days
1. Scuze ca ma bag acilea.
2. Titlul este scris gresit, trebuia "Just for admins", nu the admins si nici the admin's
's arata posesia, ceea ce nu e aici.
3. Degradare = Demote din cate stiam eu :bandit:.
4. "Sper ca sa inteles" este scris gresit, trebuia "s-a".
P.S: Am facut acest post pentru a te enerva si a te ambitiona sa nu devii in ochii multora un analfabet ca HiTTy.
  • 0

#3
Kobra

Kobra

    Jr. Member

  • Posts
    163
  • Topics
    47
  • Reputation
    16
  • Online
    0 hours
Am corectat , dar pentru cultura ta generala , din cate stiu eu , analfabetul nu stie sa citesca , nu sa scrie !
  • 0

#4
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days
Scuzatima ca ma bag dar admini de 3 saptamani n-au facut eventuri aprozimativ doar neb1 si moonwolk facea stau event dar nu se facea nici un bomb , plane doar star event au facut
  • 0

#5
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days


Scuzatima ca ma bag dar admini de 3 saptamani n-au facut eventuri aprozimativ doar neb1 si moonwolk facea stau event dar nu se facea nici un bomb , plane doar star event au facut

Pentru bomb event trebuia sa fiim 3 admini pentru a-l face, asa ca , daca nu am vazut admini pe server cu cine sa fac, m-am gandit sa ma ajute cativa playeri..
  • 1

#6
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days
Scuzati-ma ca postez,dar ei abia fac 3 eventuri la 2-3 zile,dapai  7-8 eventuri pe zi..
  • 0

#7
[RNG]Seby

[RNG]Seby

    Full Member

  • Posts
    325
  • Topics
    18
  • Reputation
    192
  • Online
    1 days


Am corectat , dar pentru cultura ta generala , din cate stiu eu , analfabetul nu stie sa citesca , nu sa scrie !


Ok, asta chiar nu o stiu, probabil ai dreptate, eu iti dau dreptate o:-).
Ma bucur ca te-am ambitionat, asta si voiam sa fac, nu vreau ca XSS sa se duca de rapa din mici greseli care devin jenante in unele cazuri.
  • 0

#8
deleted_ExtremeGabryel

deleted_ExtremeGabryel
Postati aici doar ca sa va corectati unul pe altul?
On: Unii admini nu fac un event intr-o saptamana,dar sa faca cate eventuri ai zis tu intr-o singura zi  :)).

#9
Kobra

Kobra

    Jr. Member

  • Posts
    163
  • Topics
    47
  • Reputation
    16
  • Online
    0 hours
Daca tin la Level-ul lor , or sa faca atatea Eventuri pe zii !
  • 0

#10
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days


Daca tin la Level-ul lor , or sa faca atatea Eventuri pe zii !

Eu fac cate 7 evente pe zi  :))
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users